HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Nowy numer HiFi i M 2007/05/12 20:01 #166507

Ja na razie wstrzymuję się z dywagacjami i poczekam aż Nadredaktor pokaże Swoje karty.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lumin - Ayon - Bryston - Dynaudio
soundrebels.com/

Nowy numer HiFi i M 2007/05/14 11:39 #166718

Witam :o .
Jedni są za , inni przeciw textom o tv HD/fullHD .
Jednak czemu nie ma ich testów . One właśnie najbardziej byłyby
przydatne i właśnie - jeśli chodzi o sprzęt - one najbardziej
interesują czytelników . Mnie także .
Zapowiedzi , przeglądy , profile , prezentacje o LCD , plazmach i projektorach zamieszczamy , bo mogą zainteresować / zainteresują
czytelników , ale textów ich testów nie dajemy , bo to ze względu na profil
pisma , a co za tym idzie - preferencje czytelników , nie leży
w kręgu ich zainteresowań .
NIE POJMUJĘ JAKĄ LOGIKĄ ROZUMOWANIA MUSZĄ PODĄŻAĆ
MYŚLI REDAKTORÓW ABY SKŁADAĆ W " HFiM " TAKĄ OFERTĘ CZYTELNIKOM .
I czemu - prócz mnie - to nikomu z forumowiczów-czytelników HFiM
nie wadzi ? - Ja w każdym razie o takich skargach nie czytałem .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Marantz cd 67 mk2ose , Creek5350 , Avance Dana 670av ; IC Albedo Flat One , głoś. Albedo Monolith/Blue , sieciowe : Vincent , StandArt Moc 2 , Neel N7E ; kond. AudioLot 2200

Nowy numer HiFi i M 2007/05/14 12:09 #166724

Jeszcze odnośnie powyżej :
Nie rozumiem takiej logiki przedstawiania tego i innych tematów
czytelnikom . Nie rozumiem - BO JEJ NIE MA .
NIE MA ANI LOGIKI , ANI SENSU , ANI PRZYDATNOŚCI TEMATU
PODANEGO W TEN - NIEUWZGLĘDNIAJĄCY TESTÓW - SPOSÓB .
Same testy , bez innych artykułów - mogą być ,
ale texty na dany temat o sprzęcie nie uwzględniające testów -
TO NIE UCHODZI ... - choć jest :cry: :cry: :cry: .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Marantz cd 67 mk2ose , Creek5350 , Avance Dana 670av ; IC Albedo Flat One , głoś. Albedo Monolith/Blue , sieciowe : Vincent , StandArt Moc 2 , Neel N7E ; kond. AudioLot 2200

Nowy numer HiFi i M 2007/05/14 13:27 #166741

Paweł Dziuba - takie pisanie dla pisania nosi cechy artykułu sponsorowanego napędzającego koniunkturę i chyba przez taki pryzmat należy patrzeć na radosną twórczość telewizyjną w ostatnim numerze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lumin - Ayon - Bryston - Dynaudio
soundrebels.com/

Nowy numer HiFi i M 2007/05/14 13:56 #166755

Fr@ntz - nie chciałem i nie napisałem tego co Ty sugerujesz ( ? ) ,
choć i Mnie podobne myśli przemknęły .
Już raz o tym pisałem - przy omawianiu poprzedniego nr. pisma -
licząc na rzeczową , merytoryczną odp. ze strony Pana/ów redaktora/ów .
Mają Oni ponowną możliwość odpowiedzi na tą - jak myślę - bardzo
istotną kwestię dla większości czytelników .
Szczególnie proszę też o zabranie głosu w tej kwesti wszystkich
Forumowiczów - ostatnio nikt ! się nie wypowiedział w tej kwesti
i temat " umarł " . Jeśli okaże się - za sprawą wypowiedzi - ta kwestia
istotnat to może przynajmniej odpowiedzi red. się doczekamy .
Ja wręcz oczekuję odpowiedzi , deklaracji zmian i ich wprowadzenia
do pisma .


.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Marantz cd 67 mk2ose , Creek5350 , Avance Dana 670av ; IC Albedo Flat One , głoś. Albedo Monolith/Blue , sieciowe : Vincent , StandArt Moc 2 , Neel N7E ; kond. AudioLot 2200

Nowy numer HiFi i M 2007/05/14 14:23 #166765

Dawno temu zaproponowałem wszystkim uczestnikom forum aby stworzyć wątek przyklejony, mający za zadanie co miesięczne ocenianie zawartości merytorycznej i poziomu pisma.Zainteresowanie tym wyraził tylko Ururam Tururam(wielki nieobecny tego forum z równie wielką stratą dla tegoż)reszta miała to gdzieś łącznie z redakcją.W związku z faktem,że od dłuższego czasu pismo tragicznie zaniża poziom a naczelny żyje w błogim matrixie,że wszystko gra,to ja mam ich w dupie i głosuję portfelem,nie kupując HFiM albo robiąc to bardzo rozważnie(dokładnie przeglądam periodyk w sklepie)o prenumeracie w ogóle nie myślę,bo okazuje się,że na 11 numerów w roku, strawnych jest dwa..no może trzy.Nie dziękuję i żegnam sie brawami.


Na koniec dobra rada dla wszystkich,którym na sercu leży jakość gazetki:dajcie sobie siana ich nie interesują opinie czytelników,nie do wiary?nie!Polska przecie!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon:SME,Ramię:SME,Wkładki:Benz,Dynavector,Pre RCM Sensor Prelude IC,Amp RCM Bonasus,Kolumny B&W Matrix,Nitty Gritty,Digital:niestety jest.

Nowy numer HiFi i M 2007/05/14 14:26 #166767

Ja już od dawna czytam HFM w Empiku, więc w sumie zwisa i powiewa mi jego zawartość, kasiory na to nie wydaję :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowy numer HiFi i M 2007/05/14 14:28 #166770

zyzio napisał: Ja już od dawna czytam HFM w Empiku, więc w sumie zwisa i powiewa mi jego zawartość, kasiory na to nie wydaję :lol:

hehe, ja czytam też i inne i też mi zwisa - czasem nawet bardzo
:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowy numer HiFi i M 2007/05/14 14:32 #166772

Łałr Bałałr napisał: Dawno temu zaproponowałem wszystkim uczestnikom forum aby stworzyć wątek przyklejony, mający za zadanie co miesięczne ocenianie zawartości merytorycznej i poziomu pisma

Bardzo dobry pomysł. Może zrób ankietę i tyle. Z tego co pamiętam moderatorzy nawet mogą przykleić wątek.
pozdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

pozdr

Biegnę siły swe wszystkie biegowi oddając...
Słucham pośród krzyku piękna ciszy poszukując...

Nowy numer HiFi i M 2007/05/14 14:45 #166775

wolf napisał: Bardzo dobry pomysł. Może zrób ankietę i tyle. Z tego co pamiętam moderatorzy nawet mogą przykleić wątek.
pozdr


Sorry wolf,już mi przeszło ,przyszłość tego periodyku mam w miejscu ,w którym opinie o jego kondycji mają redaktorzy tegoż.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon:SME,Ramię:SME,Wkładki:Benz,Dynavector,Pre RCM Sensor Prelude IC,Amp RCM Bonasus,Kolumny B&W Matrix,Nitty Gritty,Digital:niestety jest.

Nowy numer HiFi i M 2007/05/14 14:51 #166777

dbx napisał:

zyzio napisał: Ja już od dawna czytam HFM w Empiku, więc w sumie zwisa i powiewa mi jego zawartość, kasiory na to nie wydaję :lol:

hehe, ja czytam też i inne i też mi zwisa - czasem nawet bardzo
:)


jakie to polskie, prawda? zakombinowac, przeczytac i nie zaplacic, i byc z tego dumnym.

zgadzam sie z ogolna konkluzja jednak - nie podoba sie, nie kupuje sie. i tyle.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Nowy numer HiFi i M 2007/05/14 14:52 #166778

Łałr Bałałr napisał: Dawno temu zaproponowałem wszystkim uczestnikom forum aby stworzyć wątek przyklejony, mający za zadanie co miesięczne ocenianie zawartości merytorycznej i poziomu pisma.
(...)
Na koniec dobra rada dla wszystkich,którym na sercu leży jakość gazetki:dajcie sobie siana ich nie interesują opinie czytelników,nie do wiary?nie!Polska przecie!!


Pomysł dobry, ale skoro sami widzimy że pismo stacza się z nr. na nr. po równi pochyłej a Redakcja ma to głęboko w D.... to wątpię aby głos czytelników/forumowiczów miał jakikolwiek wpływ na efekt końcowy (kolejne numery). Bardiej wyedukowani/świadomi audiofile/melomani znajdą sobie inne "lub czasopisma" (o forach nie wspomnę) a Redakcja będzie robiła kolejne cyrkowe sztuczki testując kolejne shitplayery, słuchawki douszne w cenach do 50zł i boomboxy dla drecholi. Na okładkę wrzucą jakiegoś wydzierganego ziomala i skąpo ubraną laseczkę z włoskami na lakier - musi przecież wzrok przyciągać. eech kolejny raz potwierdz się teza, że nie ma takiej rzeczy której nie można spier ... zepsuć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lumin - Ayon - Bryston - Dynaudio
soundrebels.com/

Nowy numer HiFi i M 2007/05/14 15:29 #166786

=Frant, Łałr
Widzisz zeźliło mnie AV. Nie kupuję. Nie czytam.
Zeźliło mnie Audio. Nie kupuję. Nie czytam.
Ale najpierw mieli swoje szanse. Prenumerowałem je wszystkie.

HiFi mnie zeźliło za dużo stron poświęcając telewizorom więc piszę o tym i mam w d... czy redakcja mi odpisze czy nie. Ważne że przeczytała mój głos. A tego jestem pewny. Jeżeli gazeta mi nie będzie odpowiadać to nie będę jej prenumerował. Sprawa jest tak banalnie prosta że aż trudno w to uwierzyć. Ja nie mam ochoty dyskutować na ten temat z redakcją. JA IM PŁACĘ za to żeby nie pisali o telewizorach. Jak będą dalej pisać o telewizorach to przestanę im płacić.

A co do czytania w empiku to wybacz ale empikowych czytaczy odbieram podobnie jak ludzi robiących pirackie kopie płyt :-|
pozdr

P.S.
Mini wieża, iPod i słuchawki to nie jest telewizor, to jest dźwięk i wg mnie mieści się ramach pisma. Akceptuję ten sposób przyciągnięcia nowych czytelników.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

pozdr

Biegnę siły swe wszystkie biegowi oddając...
Słucham pośród krzyku piękna ciszy poszukując...

Nowy numer HiFi i M 2007/05/14 15:36 #166788

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681

zyzio napisał: Ja już od dawna czytam HFM w Empiku, więc w sumie zwisa i powiewa mi jego zawartość, kasiory na to nie wydaję :lol:

A kasiora na audio-poprawiacze? 8) :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Nowy numer HiFi i M 2007/05/14 15:40 #166790

wolf napisał: JA IM PŁACĘ[/u] za to żeby nie pisali o telewizorach. Jak będą dalej pisać o telewizorach to przestanę im płacić.[/b]

A co do czytania w empiku to wybacz ale empikowych czytaczy odbieram podobnie jak ludzi robiących pirackie kopie płyt :-|
pozdr

.


Pisałem dokładnie to samo,głosuję portfelem.Mam nadzieję,że nie do mnie zarzuty w postaci czytania w Empiku?Nigdy tak nie robiłem i tak zostanie(podobny stosunek mam do płyt)przeglądam nie czytam to spora różnica,jeżeli zobaczę,że większość artykułów traktuje o stereo kupuję jeśli widzę telewizory i miniwieze zamykam i zmykam,do łba mi nie przyjdzie czytanie w sklepie,lubie to robić w komfortowych warunkach po za tym,wierz mi drogi wolfie,że gdybym piracił przy półce ,to do głowy by mi nie przyszła krytyka czegos co łyknałem nie legalnnie a jak zapłacę 12 złociszy to z taką legitymacją mogę redaktorstwu nawtykać,choć widząc ich zapał mój także minął.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon:SME,Ramię:SME,Wkładki:Benz,Dynavector,Pre RCM Sensor Prelude IC,Amp RCM Bonasus,Kolumny B&W Matrix,Nitty Gritty,Digital:niestety jest.
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator