HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re:POLITYKA 2018/11/11 15:44 #445216

Wreszcie – dehumanizacja: Żyd to Untermensch (podczłowiek), któremu można odebrać majątek, godność, a nawet życie. Bo na końcu śmiertelny wróg zawsze podlega animalizacji czy wręcz insektyzacji – człowiek zamienia się w zwierzę, jest gadem, albo pluskwą czy też wszą. A co robi się z insektem? Rozdeptuje.

– Propaganda, mawiał Goebbels, to upraszczanie i powtarzanie. Podobnie uważał Hitler: „Należy ograniczać się do niewielu kwestii, które należy powtarzać w nieskończoność”, bo horyzonty poznawcze mas są wąskie, za to wielka jest ich skłonność do zapominania.

Nie trzeba się cofać przed kłamstwem, ale tylko wielkim, bo jest w nim zawsze element wiarygodności. A na co dzień wystarczy prawda względna, która reprezentuje interes nazistów i pozwoli pozyskać jak najliczniejszych zwolenników.


www.newsweek.pl/wiedza/historia/jak-sie-...ande-totalna/3p9m62f

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:POLITYKA 2018/11/11 21:31 #445217

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Rob Roy.

Re:POLITYKA 2018/11/12 21:28 #445235

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:POLITYKA 2018/11/14 06:37 #445262



"lub czasopisma"


Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Rob Roy.

Re:POLITYKA 2018/11/15 00:59 #445274

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:POLITYKA 2018/11/15 10:27 #445281

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:POLITYKA 2018/11/15 10:50 #445282

Czekałem na coś dobrego na ten temat, i jest! :cheer:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:POLITYKA 2018/11/16 00:16 #445287

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:POLITYKA 2018/12/30 11:04 #445861

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Jak nigdy nie cierpiałem "komuchów', tak ZAWSZE miałem uznanie dla tego POLITYKA.

Można to nazwać PLANEM BOROWSKIEGO - tak prosty, ze genialny.
Jestem pewien, że to JEDYNY demokratyczny sposób by wysłać pis na śmietnik historii.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Re:POLITYKA 2018/12/30 12:45 #445862

Mam olbrzymi szacunek dla Marka Borowskiego, to niezwykle inteligentny i kulturalny człowiek co wśród pitbuli polityki jest dziś rzadkością

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Inferno.

Re:POLITYKA 2018/12/30 15:51 #445867

Iro napisał: Można to nazwać PLANEM BOROWSKIEGO - tak prosty, ze genialny.
Jestem pewien, że to JEDYNY demokratyczny sposób by wysłać pis na śmietnik historii.


A jakiś plan rządzenie państwem ten pan posiada? Oczywiście różny od tego, który realizował w praktyce gdy był u władzy. Jeżeli nie, to jego pomysły nie są warte funta kłaków, a szacunek budzi we mnie mniejszy niż dostawca pizzy, który się spóźnia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:POLITYKA 2018/12/30 16:38 #445869

Szacunku dla ludzi i kultury właśnie tego brakuje w PIS w zamian jest pogarda, hipokryzja i brak wrażliwości na jakiekolwiek argumenty. Cofają się jak są pod ścianą - to ma być pomysł na rządzenie wart więcej od „ funta kłaków” serio? Tyle ze zdobądź się na kulturalna rozmowę bez obrażania. Spróbuj przekonać czymś innym niż agresją i pogardą. Według mnie ten dostawca pizzy tez jest potrzebny, bardzo ich szanuje pomimo tego ze rzadko korzystam z ich usług.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:POLITYKA 2018/12/30 18:03 #445871

A co ma wspólnego PiS z tym co napisałem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:POLITYKA 2018/12/30 20:44 #445882

Zaraz napiszesz ze głosowałeś za PO spoko, pamietam. Ale nie ma co się wstydzić swoich przekonań tylko argumentować z głową bez pogardy dla Pana od Pizzy :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Inferno.

Re:POLITYKA 2019/01/01 13:49 #445889

Inferno napisał: Zaraz napiszesz ze głosowałeś za PO spoko, pamietam. Ale nie ma co się wstydzić swoich przekonań tylko argumentować z głową bez pogardy dla Pana od Pizzy :)


Ani nie pamiętasz, ani nie potrafisz argumentować, ani nawet przeczytać tego co napisałem. Życzę dużo szczęścia w nowym roku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator