HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Nowy numer HiFi i M 2014/10/28 14:26 #419444

Patrick napisał:

Zwoliński napisał: W takiej razie z moją dedykacją będzie na Ciebie czekał na stałym miejscu przy kibelku. Za kolegów nie ręczę, bo prowadzą taki bardziej wampirzy tryb życia.

W sumie co tam Koledzy przy zaproszeniu po odbiór podpisanego 200 numeru pisma w kibelku redaktora... (!) B) / :whistle:


Nie W kibelku, tylko KOŁO kibelka będzie czekał. Różnica mała, ale baaardzo istotna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hi-Fi i Muzyka
Muzyka łagodzi obyczaje, ale nic tak nie rozpala emocji, jak sprzęt służący do jej odtwarzania.

Nowy numer HiFi i M 2014/10/28 14:45 #419445

Pisząc "w kibelku" miałem na myśli pomieszczenie a nie "porcelanę" a może w ogóle się mylę bo "koło kibelka" można również różnie interpretować...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Nowy numer HiFi i M 2014/10/28 15:17 #419446

Ja też miałem na myśli pomieszczenie. A zresztą, kto był na AS, ten wie gdzie nas szukać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hi-Fi i Muzyka
Muzyka łagodzi obyczaje, ale nic tak nie rozpala emocji, jak sprzęt służący do jej odtwarzania.

Nowy numer HiFi i M 2014/10/28 15:28 #419447

Taaaaaa , no to wszystko jasne...
W swojej megalomanii już czułem się zaproszony do czytelni szanowanego Kolegi a tu zawód straszliwy bo to o hotelowy hall się rozchodzilo gdzie redakcyjne stoisko się na Audioszale mieści , przy toalecie to fakt. To chyba w ogóle dupa zabita bo o ile gazetek nie czytuje to elitarne imprezy w stylu AS przyprawiaja mnie o wysypke i z odbioru pisma w związku z tym nici...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Nowy numer HiFi i M 2014/10/28 15:52 #419448

Myślę, że warto będzie przyjść. Co roku jest inaczej, ale w tym zapowiada się sporo atrakcji, np. Vivid Audio, Wilsony Alexia, D'Agostino Momentum, MBL, Boeniocke. To są pewniaki, bo taki Technics czy Unitra należą do kategorii niepewniaków.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hi-Fi i Muzyka
Muzyka łagodzi obyczaje, ale nic tak nie rozpala emocji, jak sprzęt służący do jej odtwarzania.

Nowy numer HiFi i M 2014/10/28 18:38 #419450

I weź tu dogódź takiemu...

Nie dość, że gazeta do bani, bo czytać nie ma czego, to jeszcze do Stolycy każą jechać, żeby egzemplarz z autografami odebrać. Skandal po prostu! Przeca powinni orszakiem czterokonnym na pluszowych poduszkach osobiście pod chatę przywieźć i pokłonić się ładnie!

Uśmiałem się do łez;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowy numer HiFi i M 2014/10/28 19:21 #419451

Uwaga!!!

Strzeszczcie się!!!

Wezmę zakupiony dziś 200-etny HFiM na AS i będę ganiał za redaktorami z prośbą o podpisanie mojego egzemplarza pisma.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowy numer HiFi i M 2014/10/28 20:04 #419454

>>don rozumiem że poznamy Cię po...czerwonych szelkach ;-)

Pzdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

” Dźwięki nie są od tego by przeszkadzały, są od tego by za nimi tęsknić”
Fismoll

Nowy numer HiFi i M 2014/10/28 22:36 #419460

Edgar napisał: I weź tu dogódź takiemu...
Nie dość, że gazeta do bani, bo czytać nie ma czego, to jeszcze do Stolycy każą jechać, żeby egzemplarz z autografami odebrać. Skandal po prostu! Przeca powinni orszakiem czterokonnym na pluszowych poduszkach osobiście pod chatę przywieźć i pokłonić się ładnie!
Uśmiałem się do łez;-)


Eeee tam zaraz "orszakiem" , zdecydowanie skuteczniej i wygodniej Pocztą Polską w kopercie z folia bąbelkową , której koszty podobnie jak wysyłki chętnie pokryję B)

Za Stolycą istotnie z wielu różnych powodów nie przepadam...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Nowy numer HiFi i M 2014/11/10 20:34 #419750

Nabyłem numer jubileuszowy i... chciałbym coś o nim napisać... co, pytanie tylko? Może lepiej zgasić światło i pomilczeć. Czekam na numer 201.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Nowy numer HiFi i M 2014/11/10 22:09 #419752

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804
A ja kupiłem ostatni numer...
I powiem tak .. bardzo miło czytało mi ie opis zestawu YAMAHA 2100
I test kolumn podłogowych za 4-5 tysi
Fajnie czytało się też test DAców za ekhm 14 tysi...choć to haj i end
Trochę dziwne są te DACo wzmacniacze...ale moze ktoś ma tyle kaski zęby toto do kompa podłączyć

Poprzedni numer z testem DACów za 2-2.5 tysia też miło sie czytało...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty

Nowy numer HiFi i M 2014/11/11 02:35 #419755

Też mi się fajnie czytało bo to całkiem dobry numer jest ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowy numer HiFi i M 2014/11/11 02:40 #419756

smykus_starszy napisał: Nabyłem numer jubileuszowy i... chciałbym coś o nim napisać... co, pytanie tylko? Może lepiej zgasić światło i pomilczeć. Czekam na numer 201.


Ależ on już jest (przynajmniej był dostępny na AS), taki sam jak dwusetny tylko ranking wycieli, a ja głupi myślałem, że będą drukować już w każdym, fajnie by było takiego grubaśnego co miesiąc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowy numer HiFi i M 2014/11/11 22:32 #419777

Żartujesz? Na cholerę komu ten ranking? Po pierwsze niekompletny, po drugie z błędami. A po trzecie...


A 201 już jest? Szybko. Zawsze lądował po piętnastym.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Nowy numer HiFi i M 2014/11/11 23:39 #419781

Nooo, redaktor się nazapieprzał przy nim, a tym się pytasz dla kogo ? Eee, nieładnie.

W rozmowie na stoisku na AS jedna z Pań twierdziła, że wiele osób bardzo sobie go chwali. Zapewne handlarze z allegro albo inni zbieracze. Z ciekawszych fragmentów rankingu - Odtwarzacze DVD i amplitunery z okolic przełomu wieków, ech to był sprzęt, nie to co teraz. Aaa i nie zapominajmy o nadal bardzo poszukiwanych odtwarzaczach mp3 z tamtych lat
.
A na AS naprawdę można było kupić już 201, zawartość podobna do 200 to i roboty przy nim było niewiele - "soł" - już jest.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator