HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Nowy numer HiFi i M 2015/04/06 14:06 #424116

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804
A ja kolejny raz przeczytałem artykuł o MBLach i przyznam szczerze że nie widzę sensu kupowania takiego sprzętu (nawet jeśli byłoby mnie stać) Wydawać grube tysiące ojro żeby rozwalić sobie bibliotekę muzyczną... ?!?!?!!??
Jakoś mi to pachnie paranoją ;)

Natomiast bardzo bym chciał dowiedzieć się jak wrażenie przestrzenne by by były w konfrontacji z www.hi-fi.com.pl/kolumny-testy-lista/252...a-luna-diamante.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty

Nowy numer HiFi i M 2015/05/20 20:24 #424742

Czyżby początek końca? Pismo schodzi do "podziemia internetowego"? A może trafił do testów tak dobry sprzęt, że Panowie są zasłuchani? Nie zmienia to faktu, że jest co raz gorzej z punktualnością ukazywania się miesięcznika.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowy numer HiFi i M 2015/05/20 20:49 #424743

Pewnie drukarnia miała za dużo zamówień.
Moja firma zamówiła kiedyś milion sześćset tysięcy dużych arkuszy kolorowanek dla dzieci myśląc że najmniejsza drukarnia w Warszawie (jedyna u której jeszcze nie są zadłużeni) wykona im to na wczoraj.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowy numer HiFi i M 2015/05/20 21:24 #424744

Proszę o odrobinkę cierpliwości. Gazeta będzie wnet w sprzedaży i skrzynkach pocztowych. Jako że jest to numer jubileuszowy, trzeba było go specjalnie dopieścić. Na zachętę dodam, że liczy prawie 300 stron.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hi-Fi i Muzyka
Muzyka łagodzi obyczaje, ale nic tak nie rozpala emocji, jak sprzęt służący do jej odtwarzania.

Nowy numer HiFi i M 2015/05/20 21:42 #424746

Po "atrakcjach" z niedawnego, również jubileuszowego, numeru nabrałem sporego dystansu do tego słowa.
300 stron ?! Łomatkozcurkom, toż to objętość na prawie 4 numery naprzód. Czy to oznacza, że widzimy się dopiero we wrześniu ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowy numer HiFi i M 2015/05/20 21:48 #424747

Ku radości jednych, a rozpaczy drugich, tą razą nie będzie megarankingu. Reszta... jest milczeniem.
Jak ktoś chce czekać do września - jego wola i spodnie, w każdym razie czerwiecowe HFM wyjdzie normalnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hi-Fi i Muzyka
Muzyka łagodzi obyczaje, ale nic tak nie rozpala emocji, jak sprzęt służący do jej odtwarzania.

Nowy numer HiFi i M 2015/05/22 13:51 #424767

Zapowiada sie ciekawe wydanie, juz mi sie podoba. Bardzo fajny pomysl. Wlasnie widzialem okladke na stronie. Super!
Cieszy mnie to tym bardziej, iz posiadam 2 urzadzenia z owych testow, czyli Rogue Audio Cronus Magnum (wlasnie wyszedl jego update) i Audio P. Tempo 6. Szkoda, ze AP tak zdziadzial ostatnimi laty brzmieniowo. Stryju, ktory tak lubil ta marke, tez milczy jak grob ostatnio. Szkoda, ze nie ma wartosciowych nastepcow Tempo 6.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Mario_77.

Nowy numer HiFi i M 2015/05/22 21:25 #424777

Są na liście moje Elaki B)
A niech tam, poczytam "se" jak grają, w sumie odgrzewane kotlety ale jakoś mi się podoba taki wspomnień czar, zwłaszcza, że pozbyłem się wszystkich numerów od 06.1998.
To kiedy będzie w inmedio albo kolporterze ? Bo do empiku nie wejdę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

Nowy numer HiFi i M 2015/05/22 22:04 #424782

  • tadeo
  • tadeo Avatar
  • Gość
  • Gość
A ja w całości przeszedłem praktycznie na rodzimych producentów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowy numer HiFi i M 2015/05/22 22:55 #424786

remek napisał: No Panowie Redaktorzy. "Zaprosiliście" mnie stałego czytelnika na swój zacny jubileusz a tam ... gorzej niż stypa. Na stole susz konferencyjny i woda oczywiście niegazowana. 186 stron z czego 76 stron to sam magazyn i w tym jeszcz reklamy. Ranking? ! Liczenie jego pozycji jest taką samą stratą czasu jak jego przywracanie. Faktycznie zastosowanie tego numeru to ogłaszanie.
Z przykrością piszę te słowa ale w końcu skladam się na tę imprezę.
Zamiast marnować las na 100 stron bezużytecznej statystyki wystarczyło podzielić się z nami życiem i pasją. Napisać trochę wspomnień i przemyśleń na temat ewolucji Waszych zmysłów i systemów redakcyjnych. Co kiedyś sprawiało radość, jakie były początki. Jak oceniacie to z perspektywy 20 lat pasji . Okrasić to zdjęciami dokumentującymi Wasze wysiłki zmagania z aparaturą. 10 stron, 20? Ile by nie wyszło ale od siebie dla nas.
Takie oczywiste, takie proste.
W końcu jesteśmy z Wami przez te wszystkie lata i numery. Raz krytykowane, innym razem chwalone. Ale nie odwracamy się plecami.
Muzyka to emocje chyba zapomnieliście o tym? Pismo tworzą ludzie a dla kogo?
Wypiję Wasze zdrowie dobrym trunkiem przy bardzo dobrej muzyce odtworzonej w znakomitej jakości.
Pamiętajcie, że jakość jest równie ważna jak treść.
Z życzeniami wielu muzycznych uniesień i sprzętowych ekscytacji
AR

Proszę mi wybaczyć, że cytuję swój wpis ale historia z 200 numerem nie jest aż tak odległa.
Tak jak John 1.5 V pozbyłem się archiwalnych numerów. Owszem taka retrospekcja może być ciekawostką czy uroczym dziwactwem. Ale to jeszcze bardziej odgrzewany kotlet niż ranking. Takie produkty spotykamy w branży fotograficznej. Np. magazyn Foto-Video raz na jakiś czas publikuje zbiór wydanych już artykułów z określonej tematyki jak zdjęcia z lampą błyskową ale jako Wydanie specjalne.
Panowie wierzę, że Wasza kreatywność podpowiadała Wam wiele ciekawych pomysłów na uczczenie tak zacnego jubileuszu.
Dlaczego się powstrzymaliście? Oczywiście nie sugeruję abyście słuchali naszych sugestii.
To tak jakbym z tej okazji życzył Panom zdrowia. Oczywiście jest bezcenne ale...
W tej sytuacji życzę... refleksji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowy numer HiFi i M 2015/05/25 19:09 #424818

Super jubileuszowy numer, brawo.
Malkontent może zamarudzi dlaczego tak mało, albo nie takie modele, że coś już czytał, ale nie ma co kruszyć kopii o drobiazgi.
Kawałek historii B)

John 1.5 V napisał: Bo do empiku nie wejdę.

Ha ha dobre z tym empikiem. Ja kupiłem w inmedio .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 75.

Nowy numer HiFi i M 2015/05/25 21:43 #424821

Bardzo fany numer! Z ciekawością przeglądam te stare teksty. No i na dodatek ten pomysł z zachowaniem pierwotnego layoutu poszczególnych recenzji! Super!
jenod mnie tylko zastanawia. Z imienia i nazwiska są podpisane tylko teksty Macieja Stryjeckiego i Jacka Kłosa. Dlaczego przy innych tekstach nie ma podanych ich autorów?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowy numer HiFi i M 2015/06/02 09:35 #424984

No zakupiłem. Pooglądałem obrazki, przeczytałem 3-4 recenzje i ... (dłuższa chwila, zaduma, spojrzenie w dal - taka sytuacja) ... mam nadzieję, że z jubileuszami mamy na jakiś czas spokój.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowy numer HiFi i M 2015/06/06 01:32 #425057

Ciekawe jak tam nowe Audio Physic Avanti i kiedy je przetestują chłopaki w miesięczniku. Boję się, że Manfred zgładził wszystkie serie AP swoim "genialnym" wysokotonowcem, którego w Tempo 25 nie mogłem zdzierżyć......

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowy numer HiFi i M 2015/06/26 13:18 #425265

Zwoliński napisał: Ku radości jednych, a rozpaczy drugich, tą razą nie będzie megarankingu. Reszta... jest milczeniem.
Jak ktoś chce czekać do września - jego wola i spodnie, w każdym razie czerwiecowe HFM wyjdzie normalnie.


I cos wyjsc normalnie nie moze, juz koniec czerwca, a na glownej okladka majowa, ze o polkach sklepowych juz nie wspomne. Redaktorzy chyba juz wypaleni, przynajmniej takie mam odczucia ostatnimi czasy...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator