HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2011/11/20 20:34 #382013

Jak już wcześniej wspominałem lubię film animowany. Wymieniałem wcześniej produkcje PIXAR. Dziś wyjątkowa, wielonarodowa produkcja 20th Century Fox, a jest nim film - Rio. Tytuł może mylić, Rio to miejsce akcji, bohaterami tego filmu są papugi, Blu i Jewel. Blu jako pisklak jest wyrwany ze swojego naturalnego środowiska. Swoje młodzieńcze lata spędza w Minesocie. Pan papug wraz z Lindą - opiekunką która znajduje go na ulicy wyruszają w podróż do Rio. Tam mieszka Jewel...

Wspaniały film dla całej rodziny. Wielobarwny, orgia dla oczu, z zabawnymi tekstami i wartką akcją. Ponad półtora godzinny film przeleciał jak z bicza strzelił.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2012/01/09 14:36 #384508

Jak ukraść księżyc. Nikczemnik Gru pretenduje do miana, największego złodzieja wszechczasów. Za pomocą wyszukanego arsenału i czopkopodobnych pomocników - Mininów, próbuje ukraść księżyc. Jest w stanie zniszczyć wszystko i wszystkich którzy staną mu na drodze, aż do momentu gdy adoptuje trzy sieroty: Margo, Edith i Agnes. To one widzą w nim kandydata na przyszłego tatę.

Czy się powiedzie plan kradzieży księżyca? Sami musicie obejrzeć. Ja żałuję, że nie widziałem tego filmu w kinie w 3D.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez donmichu.

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2012/01/11 19:41 #384571

9 - mroczny klimat, wizja upadku ludzkiej cywilizacji, film który nie ma wad, wzruszający i ciepły. Muzyka!!!

Wystarczy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2012/01/29 17:59 #385578

hej.
Byłem z żona na tym filmie:http://www.filmweb.pl/film/Dziewczyna+z+tatua%C5%BCem-2011-565637

Mogę w ciemno polecić każdemu.
Film zrobiony w europejskim klimatcie i nie jest gorszy od szweckiej wersjii.Kto oglądał wersję oryginalną -europejską może dać sobie spokój ,na pewno bedzie sie nudził
Świetny film

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

INTEL NUC+Cały set M2Tech HiFace EVO jako odtwarzacz plików audio, DAC DIY na AD1865,DAC na WM8742 DIY ,Fadel Art Reference One, pre P 1.7 Pass klon ,Aleph5 Pass klon, RR2 AkustyK,IC DIY linki ze srebra w teflonie.Tor zbalansowany.Wzmacniacz słuchawkowy klon Soha Mk III,AKG K701

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2012/01/29 18:13 #385580

Film jest moim zdaniem gorszy od pierwowzoru, warto zwrócić uwagą na genialnego Skarsgarda, który zagra wszystko, Pani R Mara, zagrała świetnie, jednak trudno sie równać z wizerunkiem L Salander, który stworzyła N Rapace.
Pan Craig to totalna porażka, lico nieskalane myśleniem, całkowice inny obraż niż w książce.
A co sądzicie o muzie T Reznora, bo ja uważam ją za najsłabszą stronę filmu, jest niezła ale nie pasowała mi do filmu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lp12/Dendac50/b440xs/uphorik/b250/b350/b350/C4P

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2012/01/29 18:24 #385582

Anomander napisał: Film jest moim zdaniem gorszy od pierwowzoru, warto zwrócić uwagą na genialnego Skarsgarda, który zagra wszystko, Pani R Mara, zagrała świetnie, jednak trudno sie równać z wizerunkiem L Salander, który stworzyła N Rapace.
Pan Craig to totalna porażka, lico nieskalane myśleniem, całkowice inny obraż niż w książce.
A co sądzicie o muzie T Reznora, bo ja uważam ją za najsłabszą stronę filmu, jest niezła ale nie pasowała mi do filmu.


Po przemyśleniu zgadzam się z tobą.
Pozdrawiam

Szwecką wersję oglądałem na HBO i może dlatego nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak w kinie wersja USA

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

INTEL NUC+Cały set M2Tech HiFace EVO jako odtwarzacz plików audio, DAC DIY na AD1865,DAC na WM8742 DIY ,Fadel Art Reference One, pre P 1.7 Pass klon ,Aleph5 Pass klon, RR2 AkustyK,IC DIY linki ze srebra w teflonie.Tor zbalansowany.Wzmacniacz słuchawkowy klon Soha Mk III,AKG K701

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2012/02/28 22:25 #388324

Witam!
Ostatnio widziałem naprawdę dobry polski film: "CHRZEST"

Zwiastun: www.youtube.com/watch?feature=pl ... Kpo3pCIvoU

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sprzęt: "Taki ładny,amerykańsky"

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2012/02/29 16:17 #388351

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Uwaga!

W zapowiedziach tele-wizorni na przyszły tydzień:

- TVP2 - 8 marca godz. 21:40 i 01:50

'DOM ZŁY" - reż. Wojciech Smarzowski (dramat kryminalny).

Filmu nie widziałem jeszcze, ale z dużą ciekawością czekam, po zachęcających recenzjach.
Znam za to ścieżkę dźwiękową, autorstwa Mikołaja Trzaski.
Jeżeli sam film jest tak "porąbany" (a według zeznań tych co widzieli - tak) jak free jazzowe granie Mikołaja w międzynarodowym składzie - to ja to "kupię"!


Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2012/02/29 16:20 #388352

Film jest kapitalny. Tylko po jego obejrzeniu miałem straszną ochotę napić się wódki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2012/02/29 16:22 #388353

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
No! - to zdrowy, słowiański odruch :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2012/02/29 23:05 #388378

Iro napisał: Jeżeli sam film jest tak "porąbany" (a według zeznań tych co widzieli - tak) jak free jazzowe granie Mikołaja w międzynarodowym składzie - to ja to "kupię"!

Nic szczególnie fascynującego, film dość turpistyczny, nawet jakby na siłę. Może jak ktoś dotąd oglądał tylko kreskówki albo transformersy, to będzie to dla niego "odkrycie". Ale nie dla kogoś, kto pamięta siermiężny PRL.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2012/02/29 23:16 #388379

Dzięki, Raczer...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2012/03/02 20:09 #388521

Dzisiaj w TVP1 o 22:30 - Babel :idea:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2012/03/02 20:16 #388526

Iro napisał: Uwaga!

W zapowiedziach tele-wizorni na przyszły tydzień:

- TVP2 - 8 marca godz. 21:40 i 01:50

'DOM ZŁY" - reż. Wojciech Smarzowski (dramat kryminalny).

Filmu nie widziałem jeszcze, ale z dużą ciekawością czekam, po zachęcających recenzjach.
Znam za to ścieżkę dźwiękową, autorstwa Mikołaja Trzaski.
Jeżeli sam film jest tak "porąbany" (a według zeznań tych co widzieli - tak) jak free jazzowe granie Mikołaja w międzynarodowym składzie - to ja to "kupię"!


zdecydowanie warto obejrzeć :)
czasy PRL, ciekawy wątek, film nie jest wcale zbytnio "porąbany", wątek trzyma się na pierwszym planie, film jest raczej mocno doprawiony szczyptą czarnego, czasem celowo kiczowatego humoru
przy okazji polecam również inny świetny film Smarzowskiego - "Wesele", osadzony również w typowo polskich klimatach

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kino 5.1/stereo -> Infinity Kappa 7.2 + BK XXLS400 + Denon 2106 + Yamaha C-60 -> Sansui BA-F1 / Nad 2600A
gg: 3954852

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2012/03/03 19:31 #388586

no to lecąc dalej - jak komuś się spodoba "Dom zły" to mocno polecam rosyjski film Gruz 200 - www.filmweb.pl/Ladunek.200
dziś go obejrzałem i bez wątpienia "Dom zły" oraz Gruz 200 mają dużo ze sobą wspólnego, podobne czasy, równie dobry, czarny humor z dramatem w tle
dla mnie rewelacja :-D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kino 5.1/stereo -> Infinity Kappa 7.2 + BK XXLS400 + Denon 2106 + Yamaha C-60 -> Sansui BA-F1 / Nad 2600A
gg: 3954852
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator