HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2010/11/14 15:44 #358391

Elessar napisał: Nadrabiam trochę zaległosci kinowych; ostatnio wziąłem z wypożyczalni Drogę (The Road) z Viggo Mortensenem. Polecam, choć nie jest to łatwy w odbiorze film.



Dla mnie The Road był za nudnawy :(
W przeciwieństwie do Krai,który donmichu polecał.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

INTEL NUC+Cały set M2Tech HiFace EVO jako odtwarzacz plików audio, DAC DIY na AD1865,DAC na WM8742 DIY ,Fadel Art Reference One, pre P 1.7 Pass klon ,Aleph5 Pass klon, RR2 AkustyK,IC DIY linki ze srebra w teflonie.Tor zbalansowany.Wzmacniacz słuchawkowy klon Soha Mk III,AKG K701

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2010/11/29 23:14 #360110

Prawdziwa zbrodnia
www.filmweb.pl/film/Prawdziwa+zb ... 1999-11212

reż. C. Eastwood

Jak zawsze C.E jak coś bierze na warsztat to jest to Dobre.
Czytałem książkę i teraz porównałem to z filmem.
Muszę przyznać że znając fabułę dałem się wciągnąć i przeżyłem coś całkiem innego mimo że wszystko się zgadza.
Mistrzostwo!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dystans do życia , ludzi i zero emocji

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2010/11/30 22:05 #360183

Dla miłośników Quentina i podobnych klimatów : Maczeta . Przy tym większość wymięka
M

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2010/12/05 21:38 #360637

mkk1 napisał: Dla miłośników Quentina i podobnych klimatów : Maczeta . Przy tym większość wymięka
M


Z tą Maczetą to chyba przesadziłeś!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2010/12/05 22:01 #360643

Dokładnie. Film jest dobrze zmontowany i od strony technicznej dobrze zrobiony, natomiast reszta...
Naciągannnnnne kino akcji jak guma.
Osobiście uważam że to kicz i gniot.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dystans do życia , ludzi i zero emocji

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2010/12/06 21:19 #360709

mkk1 napisał: Maczeta . Przy tym większość wymięka


Zgadza sie, ja tez wymieklem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zrodlo:Rapture DAC,
Nauszniki:AKG K812, Grado GS 1000 (kabel Black Dragon), dt 880,
Wzmacniacz: Rapture amp, Rudistor RPX-33
Duzy zestaw: Chord 2Qute, Jolida 1701, AE Reference 2

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2010/12/07 09:27 #360758

A ja nadal czekam z moim Golokiem przygotowany do seansu jak nikt inny i czas mi się dłuży.




Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2010/12/07 19:45 #360802

No :mrgreen: to bierz sprzęt i nie patyczkuj się jak będziesz w multikinie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dystans do życia , ludzi i zero emocji

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2010/12/14 20:02 #361519

obejrzalem "incepcje". pierwszy dobry film od czasu "blade runnera" :mrgreen:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2010/12/18 22:27 #361963

2:22
Plan był prosty. Czterech kumpli w pewną zimową noc przystępuje do kolejnej starannie przygotowanej roboty. Tym razem celem jest drogi hotelowy boutique. Miało pójść szybko, sprawnie i bezpiecznie. A jednak coś idzie nie tak... i od tej chwili zaczyna się desperacka walka o przetrwanie, podczas której bohaterowie na jednej szali położą instynkt samozachowawczy, a na drugiej lojalność, przyjaźń, miłość i zaufanie.

...w sam raz na samotny sylwestrowy wieczór.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dystans do życia , ludzi i zero emocji

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2010/12/22 14:41 #362341

Jeżeli chodzi o Maczetę,to nie miało byc kina akcji.. Jest ono połączone z dawką humory i innych nawiązań do Ameryki lat 80. Film jest wlaśnie utrzymany w takiej konwencji. Kilka super tekstów i scen,ale nie każdemu przypadnie do gustu. Takie gatunki trzeba lubic.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Euro_Shoping - komputery, rtv,agd - Allegro

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2011/01/02 16:44 #363162

Postawmy sobie pytanie: czy film o zawodowym, płatnym mordercy może mieć szczęśliwe zakończenie? Odpowiedź brzmi- Nie!

Taką historię zobaczymy w filmie Amerykanin. Ostatnia zabójcza misja Jacka (G. Clooney) rozgrywa się w malowniczym włoskim miasteczku, a celem okazuje się on sam. Przyjaźń z księdzem Benedetto i romans z prostytutką Clarą komplikuje dotychczasową pracę.

Jeden z cytatów: "Ma pan ręce rzemieślnika, a nie artysty" – słyszał Jack z ust księdza.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2011/01/29 08:05 #365591

King's Speech lub jak ktos woli beznadziejny tytul polskiego dystrybutora - Jak zostac królem.

Znakomity. W sumie prosty pomysl, zrealizowany prostymi srodkami - ale robi wrazenie, głownie dzieki dobremu wykonaniu. B. dobry scenariusz, b. fajne dialogi i fantastyczna gra Firtha i Rusha, z naciskiem na tego drugiego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2011/02/06 20:38 #366159

donmichu napisał: Postawmy sobie pytanie: czy film o zawodowym, płatnym mordercy może mieć szczęśliwe zakończenie? Odpowiedź brzmi- Nie!

Taką historię zobaczymy w filmie Amerykanin. Ostatnia zabójcza misja Jacka (G. Clooney) rozgrywa się w malowniczym włoskim miasteczku, a celem okazuje się on sam. Przyjaźń z księdzem Benedetto i romans z prostytutką Clarą komplikuje dotychczasową pracę.

Jeden z cytatów: "Ma pan ręce rzemieślnika, a nie artysty" – słyszał Jack z ust księdza.


Oglądałem " Amerykanin".
O wiele bardziej mi się podobał z tym Clooneyem " W chmurach " i "Gniew oceanu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

INTEL NUC+Cały set M2Tech HiFace EVO jako odtwarzacz plików audio, DAC DIY na AD1865,DAC na WM8742 DIY ,Fadel Art Reference One, pre P 1.7 Pass klon ,Aleph5 Pass klon, RR2 AkustyK,IC DIY linki ze srebra w teflonie.Tor zbalansowany.Wzmacniacz słuchawkowy klon Soha Mk III,AKG K701

NAPRAWDĘ DOBRY FILM 2011/02/10 11:57 #366353

Tak, trochę z przekory ...
To nie jest łatwe kino, lekka rozrywka itd
Z pewnością nie jest to także kiepski film (Srebrnydzwonie!) inaczej już dawno bym go zapomniał.
Polecam gorąco!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator