HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/29 16:22 #100029

ekse napisał: P.S. Kożuchowska ma irytujący wprost głos, którego brzmienie wzbudza wręcz agresję. Pierwszy raz w życiu spotkałem się z czymś takim.

Tak... nie jedna kobieta mnie glosem zachwycila i nie jedna jak Pani K mnie zniecheca.

Wklej Ekse swoj ideal (lub napisz jej imie) bo narzekasz tylko a przeciez wiosna przyszla :) ...niedlugo pyry zakwitna i jak tak popatrzec to pieknie nam Bog ta polowke Ziemi zmajstrowal ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Łaskawe słowo znajdzie łaskawe UCHO ;)

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/29 20:24 #100054

Wiele dobrych zdjec jest na stronie www.supermodels.nl . Niech kazdy wybierze swoje ulubione :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Alone inside my forest room and it's storming"

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/29 20:36 #100055

DO REKINXXXL: co do twojej wypowiedzi z poprzedniej strony - ja bym tak z gumy nie rezygnował od razu. Jakby nie była piękna, to jednak nieznajoma a choróbska się szerzą :D

DO KELO: pewnie że nie przypadek. Jestem masonem :wink:


a tutaj wklejam niunię która ma urodę jaką lubię. Choć wiadomo, zrobiona mocno ale myślę że raniutko, bez makijaży też się świetnie prezentuje. Dlaczego? Młodość. Miałem (mam, tylko mieszka sto lat dalej) koleżanke która bez "tapety tak wyraziście i prawie identycznie wyglądała mając 17 lat. Wszyscy kumple się w niej kochali :)
A to jej sobowtór:
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/29 20:49 #100059

no to jeszcze foty tej dziewczyny. Fajna latynoska.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/29 21:00 #100061

Powiedżcie jak takiej dziewczynie,czegokolwiek odmówić.........

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"....ZGINĘŁA W NIEPOKOJU WIELKICH MIAST
OSNUTA HURAGANEM DURNYCH SPRAW
MALEŃKA TAJEMNICA - BYCIA W CISZY
LUB PO PROSTU BYCIA ..."

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/29 22:23 #100085

Panowie!
Gdy moja kobieta zobaczyła ten wątek powiedziala, że traktujemy kobiety jak przedmioty. Pewnie ma rację jak zwykle ;-)
Ale co tam, też dorzuce coś od siebie. Mi zawsze podobała sie ta czarna pani w czarnej sukience
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ars longa, vita brevis

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/29 22:28 #100086

mówcie co chcecie ale kożuchowska na tym zdjęciu wygląda suppper!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/29 22:28 #100087

choć o lotności jej umysłu nie mozna zbyt wiele dobrego powiedzieć ;-)
Pamiętam z jakiegoś filmu Lestera, że bohaterka nie wiedziała ile jest dwa plus dwa ale była "absolutnie śliczna" i mniej wiecej to samo można powiedzieć o Naomi a ile ktoś lubi czekoladki oczywiście ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ars longa, vita brevis

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/29 22:32 #100089

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
8)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/29 22:36 #100091

Kiedyś marzyłem o zonie murzynce. Jakieś 12-14 lat temu zakwaterowali czasowo u mnie w mieście jakichś uchodźców z jakiegoś afrykańskiego państwa. I non stop po ulicach spacerowały trzy kobiety, młodziutkie murzynki. Fantastycznie ubrane i...piękne po prostu. Tak wtedy kombinowałem, jak je poznać, he,he.
A jeśli chodzi o znane medialnie czarne piękności to przepiękna dla mnie była mloda SADE

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/29 22:42 #100092

kiedyś oglądałem reportaż z jakiegoś afrykańskiego kraju. Operator kamery zrobił najazd na taką kobietę, że z wrażenia chyba sam zapomniał co robi ;-)
Nawet Naomi przy niej była nijaka. Niestety, zdjęcia nie mam ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ars longa, vita brevis

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/29 22:47 #100093

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
8)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/29 22:51 #100094

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
Polskie akcenty cz.2 :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/29 22:53 #100095

Nabu nie rób jaj :shock:
P.S
Pomóżcie w wątku "Adapter" :oops:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/29 22:58 #100096

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
Kolejne fotki niebawem... :mrgreen:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator