HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/26 16:22 #99614

....Panowie jedziecie,całkowite pustkowie...zatrzymuje was piękność z waszych marzeń..i mówi...złapałam gumę...pomoże mi pan.........
Myślę że zmiana koła trwałaby tyle ile w formule 1.... no chyba że z POMPOWANIEM.... wtedy dłużej :D



Nie dotyczy pani Kazimiery S.....tą można rozjechać :twisted:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"....ZGINĘŁA W NIEPOKOJU WIELKICH MIAST
OSNUTA HURAGANEM DURNYCH SPRAW
MALEŃKA TAJEMNICA - BYCIA W CISZY
LUB PO PROSTU BYCIA ..."

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/26 18:30 #99629

scoobie napisał: Teraz jestem na etapie przeglądania katalogu z damską bielizną (aż 340 stron) i nie wiem która mi się podoba za dużo ich :D

...Ale fajnie że masz wszystkie...pod ręką.... 8)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"....ZGINĘŁA W NIEPOKOJU WIELKICH MIAST
OSNUTA HURAGANEM DURNYCH SPRAW
MALEŃKA TAJEMNICA - BYCIA W CISZY
LUB PO PROSTU BYCIA ..."

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/26 18:39 #99631

rekinxxxl napisał: Myślę że zmiana koła trwałaby tyle ile w formule 1.


Wręcz przeciwnie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hoc est opus!
(Caffa et bucella per attractionem corporum venit ad stomachum meum.)

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/26 19:04 #99636

Ururam Tururam napisał:

rekinxxxl napisał: Myślę że zmiana koła trwałaby tyle ile w formule 1.


Wręcz przeciwnie!

...A może w ogóle zrezygnować z gumy i podwieżć swoim autem../ wskazana klimatyzacja :wink: /....u KAZIMIERY S. jakby facet się guzdrał to by kopneła go w d..... :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"....ZGINĘŁA W NIEPOKOJU WIELKICH MIAST
OSNUTA HURAGANEM DURNYCH SPRAW
MALEŃKA TAJEMNICA - BYCIA W CISZY
LUB PO PROSTU BYCIA ..."

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/26 20:54 #99645

Po otaksowaniu walorów większości przedstawionych tu "ideałów" można tylko spodziewać nadspodziewanego rozkwitu pederastii. :cry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Wchodząc do Unii Europejskiej, uzyskamy prawo współdecydowania o naszych własnych sprawach" A. Olechowski

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/26 22:31 #99661

E, jak się ma taką mordę jak Ty na zdjęciu, to tylko zostaje pederastia. :lol:
A dziewczyny ze zdjęć są fajne i basta!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/26 22:34 #99662

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
Oprócz Szczuki, której się szczuka :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/26 23:52 #99673

Nie rozumiem, czego Wy chcecie od Kazi...
Ale ten Brando brzydki...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Nigdy nie ucz świni śpiewać, stracisz czas i zdenerwujesz świnię."

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/27 00:12 #99679

Brando nie musi być piękny, ma inny, najbardziej ceniony przez kobiety walor.
Mógłby mieć wszystkie te pasztetówki tutaj przestawione gdyby nie to że obrażają jego poczucie estetyki. Tu nie ma kobiet, są same cizie w większości ze szczurzymi mordkami (przypatrzcie się uważnie, jedna w drugą) z, dla odwrócenia uwagi,doprawionymi ustami Mike'a Jaggera.
Kolejny przejaw działania Wielkiego Brata - pokaż milionom nudną, kościstą blondyneczkę "zrobioną" niczym czterokołowa "prawie nówka" z RFN-u po wizycie w blacharni i krzycz wszem i wobec że to bóstwo. Po pewnym czasie lud zacznie się do niego modlić. Wielki Brat ma imię. Jego imię brzmi Mamoń.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Wchodząc do Unii Europejskiej, uzyskamy prawo współdecydowania o naszych własnych sprawach" A. Olechowski

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/27 00:34 #99683

Brando swego czasu był niezłym przystojniakiem i doskonałym aktorem, ale później stał się karykaturą samego siebie.

Nie od dziś wiadomo, że chodzące po ulicy niewiasty jak zawędrują na stronę tytułową kolorowego pisma zmieniają się nie do poznania, ot taka magia fotografii. Inne natomiast ulegają przemianom fizycznym pod wpływem takich właśnie fotografii i koło się zamyka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Nigdy nie ucz świni śpiewać, stracisz czas i zdenerwujesz świnię."

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/27 08:23 #99693

Brando nie musi być piękny, ma inny, najbardziej ceniony przez kobiety walor


Pragne zwrocic uwage, ze Brando juz od dwoch lat nie zyje, tak wiec walor to on mial, chyba ze tak na prawde nie umarl (jak wiecznie zywy Presley), tylko sie na swojej wyspie ukrywa...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Masz prawo pozostać nieprzytomny. Cokolwiek powiesz, będzie tego niewiele." Martin Riggs, Zabójcza broń

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/27 09:11 #99697

na lukarze był taki wątek, Horst założyciel przyuważył, że dużo tam wariacji na temat "barbie"

kapelli horst wkleili tam parę fotek z fotka.pl- miało to walor wielkiego pozytywnego kontrastu- świerzość, brak tapet niszczenia włosów farbą

no i te genialne mizdrzenie się do obiektywu w oczekiwaniu na pana księcia z bajki, te piękne tła- lodówki, albo drzwi wytapetowane zdjęciami :)

tu podobało mi sie takie zdjęcie pary z lat dziecinnych- przypomnienie takich nastoletnich fascynacji..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/27 09:52 #99703

Kilka doloze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/27 10:59 #99718

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
Polskie akcenty cz.1 :)
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/27 11:07 #99720

Wciąż tyko dwie... :?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hoc est opus!
(Caffa et bucella per attractionem corporum venit ad stomachum meum.)
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator