HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/30 11:15 #100140

Tak się przyglądam i nawet te cycorki do rączki pasują :mrgreen: - poza tym figurka i buzia super - barszkowałoby się :!: :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/30 11:18 #100142

A według mnie troche głupawy usmieszek i nienaturalny. I wogóle nie przepadam za blondynkami wiec moze dlatego sie czepiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MUZYKA

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/30 11:20 #100143

Też wolę brunetki, ale to nie znaczy, że blondaski bym nie przygarnął :mrgreen:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/30 11:21 #100144

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
Też się nad tym zastanawiałem, ale ona robi to w tak subtelny, wręcz zniewalający sposób, że patrzę na nią jak zaczarowany :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/30 14:42 #100166

jaaa guuuut

TVN OKI: plastikowe dymanie :lol:

TVP1,2,3... śliczne plasticowe seriale

jakie to audiofilskie

jaaaa gut zamiast chleba popigrzyska dla luda :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/30 14:44 #100167

rzempek "horst" to ja :oops:

ale jaaaagiełło chyba jednak mniej plastikowy :lol:

a mimo to... POPRAWNY!

tak "czymać" :twisted:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/30 15:13 #100168

Blackie, chyba mamy bardzo zbliżone gusta. Obie piekne ale ta wyżej (ciemnoskóra) to właśnie to co Rzempki lubią najbardziej. Za....sta kobieta. Nie mogę sie za bardzo poślinić przed klawiaturą bo moja (skądinąd najpiekniejsza) kobieta zacznie spoglądać z zażenowaniem jak na idiotę :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/30 16:44 #100188

Zygfryd\n

Prosimy o Twoj typ urody kobiecej
(a toscie sie z Ekse dobrali :) ...tylko krytykowac :)
a to sie nasza Polsza trzecia nie podobala a to sie nasze Panie od Pogody nie podobaja chyba ze z TV Trwam ;)
I znajdz tu taka ktora Wam dogodzi :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Łaskawe słowo znajdzie łaskawe UCHO ;)

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/30 18:51 #100201

Ech, nie wiem czy warto ale niech tam, rzucę tę garść pereł przed gliniany dzban. Kto wie co to za panie, ten brat, kto nie, niech żałuje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Wchodząc do Unii Europejskiej, uzyskamy prawo współdecydowania o naszych własnych sprawach" A. Olechowski

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/30 18:52 #100203

Ech, nie wiem czy warto ale niech tam, rzucę tę garść pereł przed gliniany dzban. Kto wie co to za panie, ten brat, kto nie, niech żałuje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Wchodząc do Unii Europejskiej, uzyskamy prawo współdecydowania o naszych własnych sprawach" A. Olechowski

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/30 18:52 #100204

Ech, nie wiem czy warto ale niech tam, rzucę tę garść pereł przed gliniany dzban. Kto wie co to za panie, ten brat, kto nie, niech żałuje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Wchodząc do Unii Europejskiej, uzyskamy prawo współdecydowania o naszych własnych sprawach" A. Olechowski

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/30 20:01 #100215

Łał i to aż trzy razy. Nie widzę kto to jest ta pierwsza, bo tylko jakiś krzyżyk mam. Ale co do Kaśki Denevovej, to respect. Jedna z najpiękniejszych twarzy w historii ludzkości. Niestety tylko twarzy. Bogowie w ostatniej chwili się opamiętali i resztę figury dali nie dość że pospolicie paskudną, to nawet nad miarę paskudną i nieforemną. Ja już chyba mam lepszą :lol:
Ale jej twarz to.... latami się można wpatrywać i nigdy dość.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

...i oto przychodzi dwóch gnojów, jak dwóch heroldów czegoś innego, żeby odsłonić gips, pierze i łajno którymi wypchane są autorytety, mega rzeźby i potęgi, idee i rozkazy, prawdy dogmatyczne i objawione...

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/30 20:16 #100216

Z czasów wintydżowych bardziej odpowiadała mi Audrey Hepburn.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hoc est opus!
(Caffa et bucella per attractionem corporum venit ad stomachum meum.)

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/30 21:07 #100227

Taaak, to były roczniki. Nawet czas nie mógł im nic zrobić.
Ururam dla Ciebie
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

...i oto przychodzi dwóch gnojów, jak dwóch heroldów czegoś innego, żeby odsłonić gips, pierze i łajno którymi wypchane są autorytety, mega rzeźby i potęgi, idee i rozkazy, prawdy dogmatyczne i objawione...

Najatrakcyjniejsze kobiety (wątek tylko dla pełnoletnich) 2006/04/30 21:10 #100229

coś się wykrzaczyło :evil:
jeszcze raz spróbuję, piękna nigdy dość :D
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

...i oto przychodzi dwóch gnojów, jak dwóch heroldów czegoś innego, żeby odsłonić gips, pierze i łajno którymi wypchane są autorytety, mega rzeźby i potęgi, idee i rozkazy, prawdy dogmatyczne i objawione...
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator