HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re:Zaawansowane platformy antywibracyjne STACORE 2016/02/23 14:59 #431742

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

Wulkan napisał: Patrick-> Żeby Twój ubaw był pełen, to powiem Ci, że mam teraz jeszcze dodatkowo w moim systemie z firmy Akiko Audio: TRIPLE AC ENHANCER i TUNING STICK RCA/XLR ;) ;) ;)
Czyli takie fajne fajeczki: www.akikoaudio.com/en/akiko-audio/akiko-audio-audio-accessories


Po jaki ch**j się to stosuje? Oczywiście wedle producenta.
To robi wielkie zwarcie w gniazdku, czy też służy do zatykania wolnych gniazd przed zakurzeniem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Re:Zaawansowane platformy antywibracyjne STACORE 2016/02/23 15:08 #431744

Iro napisał:

Wulkan napisał: Patrick-> Żeby Twój ubaw był pełen, to powiem Ci, że mam teraz jeszcze dodatkowo w moim systemie z firmy Akiko Audio: TRIPLE AC ENHANCER i TUNING STICK RCA/XLR ;) ;) ;)
Czyli takie fajne fajeczki: www.akikoaudio.com/en/akiko-audio/akiko-audio-audio-accessories

Po jaki ch**j się to stosuje? Oczywiście wedle producenta.
To robi wielkie zwarcie w gniazdku, czy też służy do zatykania wolnych gniazd przed zakurzeniem?

Jedno robi wielkie zwarcie (stosuje w nieużywanym, wysokoprądowym gniazdku kondycjonera), a drugie zatyka nieużywane gniazdko cyfrowe w odtwarzaczu CD (przez wzrokiem ciekawskich) :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Wulkan.

Re:Zaawansowane platformy antywibracyjne STACORE 2016/02/23 15:19 #431745

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Tzn. sieciowe tylko w kondy-cjonerze?!!!!!!

To widzę, że nie zdajesz sobie zupełnie sprawy z zagrożeń, które wnikają przez wolne wszystkie gniazda w Twoim domostwie i mające wpływ...
ho ho ho widzę, że niedouczony jesteś i nie wykorzystujesz PEŁNEGO potencjału tych urządzeń...zresztą skontaktuj się z tym Aikido producentem jak mi nie wierzysz i sam spytaj co da zakupienie jeszcze ok. kilkunastu(?) takich i wetknięcie ich ...gdzie trzeba. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Re:Zaawansowane platformy antywibracyjne STACORE 2016/02/23 15:27 #431747

Iro napisał: Tzn. sieciowe tylko w kondy-cjonerze?!!!!!!
To widzę, że nie zdajesz sobie zupełnie sprawy z zagrożeń, które wnikają przez wolne wszystkie gniazda w Twoim domostwie i mające wpływ...
ho ho ho widzę, że niedouczony jesteś i nie wykorzystujesz PEŁNEGO potencjału tych urządzeń...zresztą skontaktuj się z tym Aikido producentem jak mi nie wierzysz i sam spytaj co da zakupienie jeszcze ok. kilkunastu(?) takich i wetknięcie ich ...gdzie trzeba. :)

Próbowałem w trzech gniazdkach sieciowych (ściennych), które znajdują się w pokoju, ale najlepszy efekt brzmieniowy jest po wpięciu do kondycjonera i, o dziwno(!), nie przy gniazdku niskoprądowym kondycjonera (obok którego podłączony jest odtwarzacz CD i które generalnie powinno "siać" najbardziej), tylko przy gniazdku kondycjonera obok którego wpięty jest wzmacniacz.

Kondycjoner wpięty jest do rodowanego gniazdka ściennego Oyaide SWD-XXX-e (instalacja jest trójżyłowa), a na bezpiecznikach w puszcze naklejone mam kwarce Acoustic Revieve.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Wulkan.

Re:Zaawansowane platformy antywibracyjne STACORE 2016/02/23 15:31 #431749

A miejsca na magiczne kryształy poprawiające różne brzmieniowe "skile" są ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Zaawansowane platformy antywibracyjne STACORE 2016/02/23 15:34 #431750

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
(ło matulu ten dalej jedzie na poważnie :pinch: )



Nie Wulkanie!!! Nie możesz iść na taki minimalizm, jeden tu albo tam, gdzie "lepiej" działa, to błąd!
Ty musisz wetknąć je WE WSZYSTKIE wolne gniazda w domu, wtedy dopiero USŁYSZYSZ.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Re:Zaawansowane platformy antywibracyjne STACORE 2016/02/23 15:34 #431751

John 1.5 V napisał: A miejsca na magiczne kryształy poprawiające różne brzmieniowe "skile" są ?


Uzupełniłem powyżej: "Kondycjoner wpięty jest do rodowanego gniazdka ściennego Oyaide SWD-XXX-e (instalacja jest trójżyłowa), a na bezpiecznikach w puszcze naklejone mam kwarce Acoustic Revieve.".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Zaawansowane platformy antywibracyjne STACORE 2016/02/23 15:36 #431752

Iro napisał: Nie Wulkanie!!! Nie możesz iść na taki minimalizm, jeden tu albo tam, gdzie "lepiej" działa, to błąd!
Ty musisz wetknąć je WE WSZYSTKIE wolne gniazda w domu, wtedy dopiero USŁYSZYSZ.

Wiem, że choć się nabijasz, to masz rację, ale już kasy nie mam. Bo na pewno bym tak zrobił, jak piszesz. Poważnie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Wulkan.

Re:Zaawansowane platformy antywibracyjne STACORE 2016/02/23 15:42 #431753

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
(wiem, wiem)

A to jeszcze nie koniec niestety. Musisz również powtykać u sąsiadów swoich również, tzn. tylko tych, którzy są zasilani tą samą fazą.

Tak że wydatki Cię czekają, w tej zabawie nie może być żadnych zgniłych kompromisów!...eeee tam, co tam, jeden kredyt więcej, czy mniej...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Re:Zaawansowane platformy antywibracyjne STACORE 2016/02/23 15:47 #431754

Iro napisał: (wiem, wiem)
A to jeszcze nie koniec niestety. Musisz również powtykać u sąsiadów swoich również, tzn. tylko tych, którzy są zasilani tą samą fazą.
Tak że wydatki Cię czekają, w tej zabawie nie może być żadnych zgniłych kompromisów!...eeee tam, co tam, jeden kredyt więcej, czy mniej...

Teraz już nic :) Tylko te dwie platformy pod wzmakiem i pod CD (ok. 5 kg) do wymiany na takie, którą mam pod kondycjonerem (ok. 10 kg). A może ten najdroższy model CA Electronics (ten, który waży 14 kg) ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Wulkan.

Re:RE: Re:Zaawansowane platformy antywibracyjne STACORE 2016/02/23 15:49 #431755

Wulkan napisał: wiem, że mój ulubiony dystrybutor wybiera same najlepsze rodzynki ;)


Kopi Luwak? :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Re:Zaawansowane platformy antywibracyjne STACORE 2016/02/23 15:52 #431756

Rob Roy napisał:

Wulkan napisał: wiem, że mój ulubiony dystrybutor wybiera same najlepsze rodzynki ;)

Kopi Luwak? :)

Nieeee :) Tarzan Boy B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Wulkan.

Re:Zaawansowane platformy antywibracyjne STACORE 2016/02/23 17:56 #431757

Wulkan napisał: Teraz już nic :) Tylko te dwie platformy pod wzmakiem i pod CD (ok. 5 kg) do wymiany na takie, którą mam pod kondycjonerem (ok. 10 kg). A może ten najdroższy model CA Electronics (ten, który waży 14 kg) ;)


Pierwsze primo - Nie sądzisz, że lepiej było zastosować jednak platformy Stacore, które przynajmniej faktycznie tłumią drgania ? No wiem, że jest przeszkoda bo nie są dystrybuowane przez arspo ale, wiesz nie muszą wiedzieć o Twoim "skoku w bok", ja na pewno im nie wygadam, że kupujesz na boku.

Drugie primo - Czy producent Twoich obecnych platformek jakkolwiek zweryfikował ich działanie ?

Trzecie primo - Czy przeprowadzka już się dokonała i czy wymieniłeś kolumny na coś co naprawdę zasługuje na miano hi-endu bo na razie to wiesz ... wstyd przed Romanem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Zaawansowane platformy antywibracyjne STACORE 2016/02/23 20:27 #431759

Wulkan napisał: Patrick-> Żeby Twój ubaw był pełen, to powiem Ci, że mam teraz jeszcze dodatkowo w moim systemie z firmy Akiko Audio: TRIPLE AC ENHANCER i TUNING STICK RCA/XLR ;) ;) ;)
Czyli takie fajne fajeczki: www.akikoaudio.com/en/akiko-audio/akiko-audio-audio-accessories


Nie zaskoczysz mnie już niczym Kolego , Twój poziom aberracji świadczy o problemie zdrowotnym a nie pospolitym audiofilskim odmóżdżeniem.

Między nami , tak poważnie to co czuję czytając Twoje wpisy to już dawno nie ubaw raczej zażenowanie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Re:Zaawansowane platformy antywibracyjne STACORE 2016/02/23 20:33 #431760

Wulkan napisał: ...a na bezpiecznikach w puszcze naklejone mam kwarce Acoustic Revieve.".


No to właśnie jeden z tych , heh , "rodzynków" :) => zakupy takowych u "ulubionego dystrybutora" są możliwe tylko po przedawkowaniu towaru od "ulubionego dealera" B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator