HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/01/28 16:53 #81936

A ja bym polecil "Kung Fu Hustle" - kino kung fu "troche inaczej". Zabawny film z wieloma zapozyczeniami ze znanych filmow. W roli glownej Stephen Chow.

Dosyc charakterystyczne - moja lepsza polowa, jak tylko zobaczyla pudelko ze swiezo kupionym filmem, popukala sie znaczaco w glowe, potem razem obejrzelismy, a teraz sama go znajomym poleca. Oczywiscie obowiazkowo w oryginalnej wersji jezykowej.

Sceny walki autorstwa Yuena Wo Pinga (Kill Bill 1 i 2, Matrix)

PS. Przylaczam sie tez do opinii nabuchodonozora 7go odnosnie Batmana - bardzo dobry film. I polecam jeszcze Sin City (Miasto Grzechu).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Masz prawo pozostać nieprzytomny. Cokolwiek powiesz, będzie tego niewiele." Martin Riggs, Zabójcza broń

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/02/01 20:26 #82817

'' Amerykańscy chłopcy '' - film o akcji w Iraku 2004'...
Mimo przeciętnego dźwięku i słabej jakości obrazu, mogę polecić miłośnikom filmów wojennych - nieustanna walka o przeżycie pewnego amerykańskiego oddziału na terenie Iraku. Cały czas coś się dzieje, że nie sposób się nudzić...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Exposure (mod.) & Musical Fidelity & Gustard (mod.) & Singxer (mod.) & HQ Player (Signalyst) & Denon (avr) & Avance Dana & Wharfedale & MF608 (mod.) & Sennheiser & Nemesis Audio Project & Albedo & Sonus Oliva & Audioquest & Cordial & WireWorld & iFi & Tomanek (Tap) &...

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/02/01 21:23 #82833

widział ktoś "faktotum" na podstawie prozy bukowskiego o tym samym tytule....mam iść do kina....czytałem książke....rozczaruje sie czy nie???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/02/02 11:22 #82911

Imperium Wilków



Dobry film fajne zdjecia niezły dzwiek i co njwazniejsze ciekawy,tylko rezyser pogubił sie przy koncówce troszku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/02/05 22:05 #83718

Z ostatnio obejrzanych:

Skazany na bluesa - jako nigdy nie byłem fanem polskiej kinematografii ostatnich lat i chyba nic w tym dziwnego ale ten film zrobił na mnie naprawdę duże wrażenie. Dla nie wtajemniczonych jest to historia grupy "Dżem". Polecam!

może nie ostatnio ale też polecam:

Cinderella man - Człowiek ringu - waleczny Russel Crowe tym razem jako bokser. Historia naprawdę twardego faceta.

Lord of war - Pan życia i śmierci - Nicolas Cage w roli handlarza bronią, based on a true story. Lubię Cage'a i lubię z nim filmy,więc po więcej odsyłam do www.stopklatka.pl

smoke - chyba 95 roku , amerykańskie kino nie zależne. W rolach głównych harvy keitel,forest whitaker. Zlepek 5-6 historyjek. Duża odmiana, film fajny. myślę że warto obejrzeć. niby niczym nie zaskakuje ale pozostaawia ślad

Odradzam:
-deuce beagalow 2
-transporter 2
-the proof

2 pierwsze to totalne porażki (debilna komedia totalnie dla amerykanów vs. Luc Besson i totalna porażka scenariuszowo-wykończeniowa )
The proof - na mój gust, gniot sromotny! nie udany remake pięknego umysłu, dziwię się że Sir Anthony opkins w tym wystapił, grube pieniądze musiał wziąść za coś takiego...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/02/07 21:55 #84428

Polecam dvd - ''Wierny Ogrodnik''
Film o miłości i eksperymentach, stosowanych na ludności afrykańskiej przez firmy farmaceutyczne...
oraz ''Człowiek Ringu'' - mocny i zarazem wzruszający film, oparty na prawdziwej historii irlandzkiego boksera.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Exposure (mod.) & Musical Fidelity & Gustard (mod.) & Singxer (mod.) & HQ Player (Signalyst) & Denon (avr) & Avance Dana & Wharfedale & MF608 (mod.) & Sennheiser & Nemesis Audio Project & Albedo & Sonus Oliva & Audioquest & Cordial & WireWorld & iFi & Tomanek (Tap) &...

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/02/27 14:47 #89589

Komornik



Film o szarej polskiej rzeczywistośći troszku dołujący,ale warto oglądnąc.Obraz i co zaskakujące dzwiek na B.Dobrym poziomie co prawda nie ma fajerwerków ale jest naprade dobry chyba coś sie ruszyło pod tym względem w polskim kinie!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/03/08 21:34 #91385

Zgadzam się z Milo - warto obejrzeć 36...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Exposure (mod.) & Musical Fidelity & Gustard (mod.) & Singxer (mod.) & HQ Player (Signalyst) & Denon (avr) & Avance Dana & Wharfedale & MF608 (mod.) & Sennheiser & Nemesis Audio Project & Albedo & Sonus Oliva & Audioquest & Cordial & WireWorld & iFi & Tomanek (Tap) &...

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/06/30 13:28 #110638

1) Ja, twardziel (Man,The)
2 Jak w niebie (Just Like Heaven)

nie wypożyczajcie
Z ust do ust (Rumor Has It...)
kicha totalna :!:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/07/01 16:28 #110805

Ostatnio obejrzałem Monachium i niestety nie mogę go polecić...
Trochę przegadany i przeintelektualizowany, bez polotu...
Jakość obrazu i dźwięku przeciętna.
Spodziewałem się, że dzięki tej fabule, film będzie bardziej ekscytujący...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Exposure (mod.) & Musical Fidelity & Gustard (mod.) & Singxer (mod.) & HQ Player (Signalyst) & Denon (avr) & Avance Dana & Wharfedale & MF608 (mod.) & Sennheiser & Nemesis Audio Project & Albedo & Sonus Oliva & Audioquest & Cordial & WireWorld & iFi & Tomanek (Tap) &...

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/07/02 21:00 #110980

czarekf napisał: Ostatnio obejrzałem Monachium i niestety nie mogę go polecić...
Trochę przegadany i przeintelektualizowany, bez polotu...
Jakość obrazu i dźwięku przeciętna.
Spodziewałem się, że dzięki tej fabule, film będzie bardziej ekscytujący...

potwierdzam - średniak

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/07/02 22:43 #111005

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
W zeszłym tygodniu obejrzałem Legenda Zorro. Nuda. Omal nie zasnąłem. Ciekawsza moim zdaniem była pierwsza część. Takie filmy kręciło się w XX wieku, teraz mamy kipiące efektami spajdermany, batmany, iks-meny i inne :D. Jeśli ktoś koniecznie musi go obejrzeć, niech wyłoży te kilka zł w wypożyczalni 8)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/08/25 00:11 #117876

Hotel Zacisze z wczorajszej i dzisiejszej Rzepy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/09/08 19:31 #120101

"Hostel" - czyli dlaczego nie należy ulegać pięknym zdzirkom w Słowacji :!: :twisted:
www.ecv1457.2-ec.com/hostel/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/09/08 20:05 #120104

kitek1999 napisał:

czarekf napisał: Ostatnio obejrzałem Monachium i niestety nie mogę go polecić...
Trochę przegadany i przeintelektualizowany, bez polotu...
Jakość obrazu i dźwięku przeciętna.
Spodziewałem się, że dzięki tej fabule, film będzie bardziej ekscytujący...

potwierdzam - średniak


Zaprzeczam-genialny!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon:SME,Ramię:SME,Wkładki:Benz,Dynavector,Pre RCM Sensor Prelude IC,Amp RCM Bonasus,Kolumny B&W Matrix,Nitty Gritty,Digital:niestety jest.
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator