HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Jaki Film Na Dzisiaj??

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2018/11/07 22:04 #445151

• Adam Szulc
  • Adam Szulc Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • Oklaski: 6
  • Otrzymane podziękowania: 75
W końcu udało mi się obejrzeć film z pierwszego miejsca listy krajowych przebojów. Od kilku dni jest nim "Bohemian Rhapsody". Jeżeli ktoś nie widział i zastanawia się czy warto to powiem, że tak, pod warunkiem oczywiście, że Królową się lubi. Ja jakimś zagorzałym fanem nie jestem ale doceniam nie tylko głos Fredka i od czasu do czasu słucham różnych hiciorów wielkiej czwórki. Temat jest właściwie samograjem, wystarczy wybrać to i owo z historii i poooszło. Krytycy wybrzydzają, dla niektórych najważniejsze są "homofobiczne reakcje publiczności" (widocznie nie miałem szczęścia, bo nie zauważyłem) a publiczność pewnie i tak przyjdzie. I ma rację. A jeżeli ktoś słucha krytyków, to niech idzie na film "Winni" - wyżyje się intelektualnie, asystując przy rozwiązywaniu odwiecznych dylematów ludzkości.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jerzy Gondol

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2018/12/24 11:47 #445752

• Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • nie jestem kompatybilny ze streamingiem plików
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 104
W kategorii - film krótki
ładne, pomysłowe, ciekawe, warto poświęcić pięć minut.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2019/01/12 12:44 #446011

• Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • nie jestem kompatybilny ze streamingiem plików
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 104
Film z koncertu - naszej Kasi kochanej...
Dla fanów - mus. Dla zainteresowanych - warto.
Nie raz już przeglądałem zasoby YT dotyczące Kasi, widok tego nagrania, nawet pt. "Full koncert" nie bardzo mnie wzruszał, bowiem od dawna (1994) miałem i znałem ten koncert w wersji VHS i nawet płytę CD dołączoną... wiec "full' traktowałem jako całość tamtego wydawnictwa.
Okazało się teraz, że pod linkiem, którym się właśnie dzielę, jest CAŁOŚĆ a tamto wcześniej i oficjalnie wydane to były tylko fragmenty zaledwie.
W owym czasie, ledwie 21 letnia "smarkula" a już profesjonalistka i perfekcjonistka wybrała i zgodziła się na publikację tylko tamtych fragmentów.
Oto całość, w tym +45 minut więcej.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa
Ostatnio zmieniany: przez Iro.
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator