HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/09/21 22:29 #122412

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Na "Jedna ręka nie klaszcze" Po prostu idźcie do kina.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/09/21 22:32 #122413

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681

pitdog napisał: startrek - chce kupic cale te serie i sobie spokojnie ogladac, ma to swoj klimat, relaxuje :)

Kup serię Indiany Jones'a. Z THX-em i innymi bajerami :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/09/21 22:32 #122414

Znam te filmy. Red Dwarf to już kultowa pozycja ;-) Rzeczywiście temat na dłuższą pogadankę.

Chciałbym żeby ktoś kiedyś zekranizował Niezwyciężonego Lema. Ale tak po bożemu - bez prób zrobienia z tego westernu. Hej! To byłby film!!! ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/09/21 22:36 #122418

Niezwyciezony... ahh to by byl film! byle wg Lema, a nie jak Solaris, cos innego, choc tez nie kompletne dno wyszlo. do niezwyciezonego... moze ten rezyser od obcych 2? :) (i titanica niestety - to byla kicha straszna, falki jak na malym basenie, gdy te falki zobaczylem to olalem caly film lol) French and Saounders znacznie lepiej Titanica nakrecily.

seria Indiana - widzialem kilka odcinkow kiedys, eee... chiba nie. btw ma ponoc powstac kolejna kinowa czesc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Once upon a time there was a sausage called Baldrick. And it lived happily ever after.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/09/21 22:42 #122421

Podobno prawa do ekranizacji WSZYSTKICH powieści Dicka zostały wykupione. No to czas na Lema ;-) Dopóki żył szanse były mizerne (nie przepadał za ekranizacjami własnych powieści i nie bez powodu). No ale może teraz? Byle te prawa nie leżały 20 lat na półce w jakimś Universalu ;-) Takie Bajki robotów na ten przykład - tego chyba nie da się przenieść na ekran. Za dużo gry fantazji. Przecież to bajki ... A Dzienniki gwiazdowe? Już raczej powieści jak Eden - to lepszy materiał.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/09/21 22:43 #122422

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681

pitdog napisał: btw ma ponoc powstac kolejna kinowa czesc.

Słyszałem. I nie tylko Indiana Jones. M.in. ma być kolejna część Rocky, Rambo (chyba też) - S. Stalone, Terminator (to wiadomo) - A. Schwarzeneger.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/09/22 03:22 #122469

>Lolo z Lema to jeszcze Pirx, SF akcji :) , zreszta juz byly jakies produkcje tv u nas z pirxem, calkiem calkiem.
albo katar...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Once upon a time there was a sausage called Baldrick. And it lived happily ever after.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/09/22 10:06 #122485

Siriana z Clooneyem. Nie chcę nadużywać słowa knot, ale aż się prosi. Film powstał prawdopodobnie na fali nastrojów antybushowskich (zresztą Hollywood w tym celu). Jednak nie o przesłanie tu chodzi (źli amerykanie, dobry nastepca tronu przywiązany do wartości kultury zachodniej, chciwe i bezwzględne koncerny itd itp). Po prostu nijakie i posługujące się wytartymi stereotypami. Naprawdę nie rozumiem za co Clooney dostał tę nagrodę za role drugoplanową. Matt Damon wypadł znacznie lepiej. Ciekawa za to muzyka do filmu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/09/22 15:26 #122552

lolo napisał: Siriana z Clooneyem. Nie chcę nadużywać słowa knot, ale aż się prosi.

A juz myslalem, ze umknela mi jakas niesamowicie wazna mysl przewodnia tego filmu i tylko dlatego wyszedlem zdegustowany z kina. Na twarzach tubylcow opuszczajacych wraz ze mna przybytek X Muzy dostrzeglem niezadowolenie i znudzenie.
pozdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Thousands of years ago, cats were worshipped as gods. Cats have never forgotten this.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/09/22 15:30 #122554

A jaki tytul mial film o Pirxie i jego przygodach z czlekopodobnym pilotem ('Eksperyment'?). Czy byla to ekranizacja polska? Wydano to na DVD?
pozdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Thousands of years ago, cats were worshipped as gods. Cats have never forgotten this.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/09/22 15:42 #122557

www.filmweb.pl/Film?id=10109
To powyżej? Wydano jakiś czas temu. Nie wiem czy jeszcze jest dostępne. Jakby co to daj znać. Spróbuję pogrzebać na zakurzonych pólkach niewirtualnych sklepów ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/09/22 15:44 #122558

KotFilemon napisał:

lolo napisał: Siriana z Clooneyem. Nie chcę nadużywać słowa knot, ale aż się prosi.

A juz myslalem, ze umknela mi jakas niesamowicie wazna mysl przewodnia tego filmu i tylko dlatego wyszedlem zdegustowany z kina. Na twarzach tubylcow opuszczajacych wraz ze mna przybytek X Muzy dostrzeglem niezadowolenie i znudzenie.
pozdr

W ten sposób powstaje pseudo sztuka podczas kiedy naprawde król jest nagi.

A swoją drogą Clooney ostatnio celuje w knotach. Chyba ma już dosyć :?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/09/22 16:02 #122559

lolo->
Mysle, ze to ten film. Jesli trafisz przypadkiem na niego, to biore w ciemno!

Nie podobalo sie Tobie www.imdb.com/title/tt0433383/ , bo mnie tak.
pozdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Thousands of years ago, cats were worshipped as gods. Cats have never forgotten this.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/09/22 16:07 #122562

Jeszcze nie widziałem. Odszczekuję więc to co napisałem o Clooneyu. Hau, hau ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/09/22 16:43 #122568

Eee tam, Clooney to taki pieknis dla nastolatek :D
Na szczescie w 'Good Night, and Good Luck' ograniczyl sie do sporadycznych wystapien przed kamera.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Thousands of years ago, cats were worshipped as gods. Cats have never forgotten this.

Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator