fbpx

HFM

Nowe testy

czytajwszystkieaktualnosci2

 

JBL Partybox 110

news09 2021 006

JBL opracował kolejny głośnik imprezowy. Partybox 110 ma nieco ponad pół metra wysokości, dwa 15-cm woofery i LED-owe oświetlenie, zsynchronizowane z rytmem odtwarzanej muzyki.

Partyboksa 110 można używać na kilka sposobów – w trybie przewodowym i bezprzewodowym; podłączonego do sieci energetycznej albo zasilanego z wbudowanego akumulatora. Pomyślano nawet o gniazdach do wpięcia mikrofonu i gitary. Taka uniwersalność pozwala zarówno na korzystanie z głośnika w domu, jak i zabranie go na imprezę, nawet jeżeli akurat odbywa się ona nad basenem. Obudowę wykonano bowiem z wytrzymałego materiału, a cała konstrukcja jest odporna na zachlapanie, co potwierdza certyfikat IPX4. Transmisja bezprzewodowa odbywa się przez Bluetooth 5.1. Do obsługi przewidziano aplikację JBL Partybox, dostępną za darmo także w polskiej wersji językowej. Wbudowany akumulator wystarcza na 12 godzin pracy. Ładowanie do pełna trwa 3,5 h. Partybox 110 został wyposażony w funkcję Bass Boost.

Efekty dźwiękowe podkreśla zmieniające się podświetlenie, które synchronizuje się z rytmem odtwarzanego materiału muzycznego. Użytkownik może samodzielnie skonfigurować wzory światła stroboskopowego, dodatkowo uatrakcyjniając prezentację. Przydatną funkcją jest także odtwarzanie z wielu źródeł. Muzykę można przesyłać bezprzewodowo przez Bluetooth, kablowo do wejścia aux albo bezpośrednio z pamięci stałej, podłączonej do gniazda USB. Obsługiwane są pliki w formatach mp3, wma i wav. Dwa głośniki Partybox 110 mogą pracować razem, połączone przewodem analogowym lub bezprzewodowo – za pomocą technologii True Wireless Stereo (TWS). Taka konfiguracja pozwoli uzyskać mocniejsze i bardziej ekspresyjne brzmienie. Dźwięk odtwarzają dwa 15,5-cm przetworniki niskotonowe oraz dwa 55-mm wysokotonowe. Łączna moc wyjściowa zestawu wynosi 160 W RMS. Pasmo przenoszenia zawiera się w przedziale 45 Hz – 20 kHz (-6 dB). Głośnik o wymiarach 57/30/30 cm (w/s/g) waży niecałe 11 kg. JBL Partybox 110 jest już dostępny w polskich sklepach.

Kosztuje 1599 zł.