HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Zmiany w serwisie www - propozycje 2013/12/06 19:07 #412478

Nie poddawaj sie. Ja przez piewien czas miałem inną sytuację:
miałem różne awatary, w zalezności od tego z którego kompa się logowałem, dobre, co?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2013/12/06 19:08 #412480

Dobre :cheer:

Dowód, gdyby ktoś mi nie wierzył



:lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Klawo jak cholera!" :)

Zmiany w serwisie www - propozycje 2013/12/06 20:45 #412484

Fozzie, F5, F5, F5, F5... po 40 kombinacjach, awatary powinny się zgrać :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Zmiany w serwisie www - propozycje 2013/12/07 10:36 #412493

smykus_starszy napisał: Fozzie, F5, F5, F5, F5... po 40 kombinacjach, awatary powinny się zgrać :)

Ty zmieniasz co chwilę, to masz już doświadczenie ;) .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Klawo jak cholera!" :)

Zmiany w serwisie www - propozycje 2013/12/07 12:01 #412497

No, ba. Lata praktyki ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/01/01 14:03 #413608

Macieju , mam pytanie => czy kącik frustrata i kozetka dla zakompleksionych jakim jest shit box dostępny dla tzw. "gości" czyli niezalogowanych użytkowników Forum ma jakiś wpływ biznesowy na Twoją działalność?
Mam na myśli np. czy wejścia i klikania tych osób w jakiś wymierny sposób przekładają się na wyniki finansowe przedsięwzięcia jakim jest strona HFM.
Jeśli tak to wszystko rozumiem i nie mam więcej pytań jeśli zaś nie to może by po rozwiązaniu problemów z logowaniem i "wywalaniem" niektórych Kolegów z Forum (pozdrawiam Jacka w wannie , któremu się to zdarza często ;) ) jakoś uregulować tą sprawę ponieważ 95% wpisów "gości" to pierdolenie śmieci więc... Pozostałe 5% jeśli będzie chciało się podzielić swoim zdaniem i napisać coś z sensem z pewnością poświeci chwilę i zarejestruje się na HFM. Myślę że to podniesie poziom tego miejsca a z pewnością go nie obniży => szkoda by było Macieju bo po latach takich userów jak BoLcZyK i jemu podobnych w końcu zapanował jakiś sensowny porządek.
Oczywiście to nie przerób w stylu Audiostereo ale chyba też nie o to chodzi B) w końcu to też ma dobre strony => nie mamy tutaj StasioP'a czy 747 :lol:

Pozdrawiam Patrick.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/01/16 15:15 #414250

Jestem za, możliwość korzystania z SB powinna być dostępna tylko dla zalogowanych, a na początek wyłączył bym możliwość zmiany podpisu w tym małym okienku na dole po lewej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/01/16 15:21 #414251

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804
nie wiem o jakie okienko chodzi (może to i lepiej ? )
ale także jestem za ty żeby szałcik był tylko dla zalogowanych

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/01/16 15:38 #414253

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Pisałem niedawno bezpośrednio do NadReda w tej właśnie sprawie i odpisał (prywatnie, ale myślę, że to nie będzie nadużycie i się nie obrazi):
"_Można to zrobic, ale obawiam się, że cos się pochrzani w forum.
A takie... jak ktoś chce nabluzgac, zawsze znajdzie sposób."

W każdym razie jeszcze raz dołączam do apelu. (jak jest nas więcej to może mocniej zadziała?)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/01/16 16:05 #414254

Może i znajdzie sposób ale to będą pojedyncze przypadki raz na ruski rok a nie tak jak teraz i taki ktoś będzie musiał zadać sobie odrobinę trudu, więc jest szansa, że zwyczajnie mu się odechce.

Fafniak - chodzi o to pole gdzie wyświetla się na zielono np. "Gość_1234". Widać je wtedy kiedy nie jesteś zalogowany. Można tam wtedy kliknąć i wpisać co się chce.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/01/16 18:11 #414259

Popieram apel. Nie ma bluzgania bez logowania!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/01/16 18:54 #414260

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

emboy napisał: Popieram apel. Nie ma bluzgania bez logowania!


no tak, nieświadom co mnie czeka, pobrałem właśnie porcję płynu (dobrze, że to czysta woda)
i ... ekran mokry, klawiatura zalana :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/01/16 19:14 #414261

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Tylko teraz proszę nawet mi nie pisać jednej literki, że nie mogę dac znać, że mnie wylogowuje, nie widzę shouta, nie mogę dać znać, że cos nie w porządku z kontem. Jak się nie mogę zalogować, to amen.
Zaznaczam: shotbox tylko dla zalogowanych to także niemozliwość awaryjnej komunikacji.
Ja uważam ją za większy atut niz to, że ktos rzuci bluzgiem.
I tak rzuci.
Ale...proszę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/01/16 19:30 #414262

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez emboy.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/01/16 20:29 #414265

Macieju , w takim wypadku zawsze można do Ciebie napisać mail'a. Z włąsnego oświadczenia wiem że na odpowiedz nie trzeba długo czekać. Ze swojej strony dziękuję.
Pozdrawiam Paddy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator