HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/01/17 11:08 #414278

Rewelacja, sb wyleciał w kosmos. Macieju, nie o to chodziło.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/01/17 11:16 #414279

Ja to wyleciał, skoro nie wyleciał?
Jest, ale widać go dopiero po zalogowaniu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/01/17 11:19 #414280

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804
hmm na laptopie jestem zalogowany a szałcika brak -dziwne

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/01/17 11:24 #414281

Dziwne, ja go widzę. Wulkan zapewne też, bo własnie coś tam napisał o kabelkach sieciowych i platformach...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/01/17 11:30 #414282

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804
na stacjonarnym też widzę - przeglądarka chrome
na laptopie firefox

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/01/17 11:52 #414283

Bo SB jest dla zalogowanych teraz.

Panie Macieju, czy jest w planach modernizacja strony? Generalnie powiem tak, dla mnie jest b. nieudana. PW działają dziwnie (cały czas mi się wyświetla, że mam nowa wiadomość, mimo, że nie mam - i tak od paru miesięcy).

Kiedy wejdę bez logowania w jakiś temat by poczytać, ale potem chcę napisać jakiś post, loguje się poprzez okno logowania u góry, to w tym momencie wyrzuca mnie do strony startowej HFM i muszę od nowa wchodzić po zakładkach i szukać tego tematu. Na innych stronach/forach zostaje na tej samej podstronie, nigdzie mnie nie wyrzuca.

Cała strona działa znacznie wolniej niż stara a także wolniej niż inne strony w branży czy też inne strony w ogóle (przynajmniej u mnie).
Strona jest też wąska i mało przejrzysta.

Nie wiem, wydaje mi się, że warto zainwestować w coś lepszego, zwłaszcza dziś w dobie kiedy strona internetowa to wizytówka biznesu. No ale może priorytety są inne, piszę tylko tak jak ja to widzę... A może tylko się czepiam a dla innych strona jest ok? Dla mnie jednak korzystanie z tego forum stało się uciążliwe od strony technicznej.

Ps. Kiedy klikam edycję postu, tracę całe formatowanie postu (tracę odstępy itp). Takich niedoróbek jest za dużo po prostu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W
Ostatnia edycja: przez zentaur.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/01/17 11:58 #414284

Dla zalogowanych też nie ma. Właśnie o tym pisałem prawie godzinę temu. Jak to pisał Stryju, uwaga, bo może się coś spierdolić. I wykrakał.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/01/17 12:30 #414286

Jednym słowem: silnik forum jest do du.. ;) :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Klawo jak cholera!" :)

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/01/17 12:32 #414287

Ja mam SB, bez problemu działa w pracy na WIN7/Firefox i w domu na Ubuntu/Firefox oraz na XP/Firefox.

Co do problemów o których pisał Zentaur - potwierdzam w 100%, choć od czasu jak korzystam z ubuntu problem z niezamierzonym wylogowywaniem jakby się uspokoił choć nie powinno to mieć związku, a może po prostu nauczyłem się "poprawnie" obsługiwać forum i najpierw się logować, a dopiero potem grzebać po tematach.

Pozostałe denerwujące duperele jak np. utrata formatowania czy otwieranie ostatniego wpisu które okazuje się pustą stroną - należało by dopracować.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/01/17 15:13 #414290

Działa, ale trzeba się przelogować. Do tej pory nie było takiej potrzeby.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/01/17 22:31 #414306

Ja mam od początku zepsuty chyba komputer i telefon bo mnie nigdy nie wylogowało i strona nie sprawia jakichś większych problemów. Skoro kilka osób narzeka to statystycznie pewnie oni mają dobre komputery a nie ja. Jedyną? hmm rzeczą wkurzającą są puste strony w dwóch przynajmniej wątkach "Czego słuchają nasi..." i drugim nie pamiętam jakim. Bywa, że nawet dwie ostatnie strony są puste. To wkurza szczególnie na telefonie bo tam trochę to wszystko muli zanim wczyta się strona.

Co do wyglądu to zadziałało chyba to o Co "tfurcom" chodziło. Ponarzekają i się oswoją. Ja się przyzwyczaiłem, choć wspominam stary śliczny brązowy wygląd.

Co by mówić o "sąsiednim" to tam wersja mobilna jest rewelacyjna. Świetnie śmiga na smarkfonach, jest szybka i przejrzysta.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez piotrus.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/01/22 09:57 #414451

Wyłapałem kolejną nie działającą rzecz.

Jest na dole takie pole gdzie na niebiesko wyświetla się lista zalogowanych forowiczów, przemilczmy w tej chwili to, że jest niezgodna z listą w SB.

W prawym dolnym rogu jest link do listy wszystkich forowiczów. (trzeba mieć włączony widok wszystkich kategorii tematów czyli - Stereo, Kino domowe, DIY itd.). Można tą listę sortować m.in. wg ilości wpisów. Przykładowo mam ochotę sprawdzić na którym miejscu jestem pod względem ilości wpisów, klikam więc w nagłówek stosownej kolumny i faktycznie lista zostaje przesortowana pod tym względem ale ... mój obecny licznik pokazuje stan ok.2,5 tyś. z hakiem i nie mieszczę się na pierwszej stronie, co robię ? Klikam na dole w numerek odpowiadający kolejnej stronie i co ? No i nic, lista sortuje się nagle wg dat rejestracji.

Ale to nie koniec błędnego działania. Na samym szczycie jest użytkownik który zarejestrował się ostatnio, czyli na końcu listy na stronie bodajże 446 powinni się znajdować ci którzy zarejestrowali się najdawniej, klikamy i ... i mamy znów użytkowników którzy zarejestrowali się dziś lub wczoraj.

Oczywiście przy edycji wpisu, którą właśnie robię utraciłem formatowanie, więc muszę od nowa robić odstępy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/01/23 11:16 #414491

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
qurde NOWA NIESPODZIANKA techniczna - cokolwiek nie kliknę: wybór zakładki, kategorii, tematu, wpisu - pojawia się wesoła szara strona z napisem
> "HOTLOGIN ERROR MOOTOOLS IS NOT LOADED" obok jest pole "OK" jak się w nie walnie pojawia sie dopiero wybrana strona forum. Ja tylko tak mam czy to coś nowego?

Edyta: wygląda na to, że problemik był u mnie - po przeładowaniu PC jest normalnie.
Przepraszam za "mącenie".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa
Ostatnia edycja: przez Iro.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/01/27 08:52 #414663

Wu Te eF ?!?
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/01/27 09:03 #414664

Heh, no patrz... A u mnie shoutbox znikł po wylogowaniu!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator