HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Uwagi do forum i serwisu. 2009/07/17 12:34 #300130

moge edytowac wpis z 13 lipca, wiec chyba nie ma ograniczen. nastala wolnosc i swoboda :-D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Uwagi do forum i serwisu. 2009/07/17 12:42 #300132

To tyle było bicia piany o to czy edytować czy nie. Pod jakimi warunkami wprowadzić edycję itd. Śmiech na sali

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwagi do forum i serwisu. 2009/07/17 20:51 #300149

:-D Czekajcie no... muszę coś poprawić z tamtego tygodnia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dystans do życia , ludzi i zero emocji

Uwagi do forum i serwisu. 2009/07/17 22:11 #300160

I jakoś nie ma skandali obyczajowych których się obawiała spora część użyszkodników :wink:

a zedytuje sobie, a co :-D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Dudek.

Uwagi do forum i serwisu. 2009/07/17 22:16 #300161

Bo tamci mają już dawno w dupie forum. Pan Obrażalski i tak tu nie zaglądnie a admin jest raz w tygodniu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwagi do forum i serwisu. 2009/07/17 23:18 #300162

smykus napisał: Pan Obrażalski

Który to miglanc, można wiedzieć? :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwagi do forum i serwisu. 2009/07/17 23:19 #300163

No kto jak kto ale Ty powinieneś Romana pamiętać :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwagi do forum i serwisu. 2009/07/17 23:21 #300165

Lubię go. :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwagi do forum i serwisu. 2009/07/17 23:39 #300166

Co prawda miałem na myśli Kornika, który śledzi forum na bieżąco (przynajmniej tak twierdził). A Romana brakuje

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwagi do forum i serwisu. 2009/07/17 23:52 #300167

hmn.. Roman z tego co pamiętam też trzasnął drzwiami, foch z przytupem

Co prawda miałem na myśli Kornika, który śledzi forum na bieżąco


Powiedzieć w sumie nic nie kosztuje

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwagi do forum i serwisu. 2009/07/28 11:48 #300584

smykus napisał: ADMIN dlaczego zniknęła 15 minutowa możliwość edycji własnych postów? Jak długo teraz można edytować wpis? 12 godzin jak tu?
viewtopic.php?f=1&t=17390&p=300126#p300126

Czy może nie ma ograniczenia czasu?


11 dni bez odzewu. Kornik wystarczyło napisać, że nie wiesz co się stało i że porozmawiasz z adminem. I Ty mówisz, że nie masz w dupie forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwagi do forum i serwisu. 2009/07/28 12:30 #300589

Bez nerw Koledzy , a moze un ma kanikuly? :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Uwagi do forum i serwisu. 2009/07/29 14:58 #300646

Śledzę forum na bieżąco, ale nie jestem adminem technicznym. Po tych dużych zmianach na forum mi też niektóre opcje nie działają. Pisałem już w tej sprawie do Stryja, ponieważ zmiany na forum były jego inicjatywą i zostały wprowadzone przez człowieka którego do tego wynajął. Ja poza czytaniem forum, moderowaniem (choć i tu niektóre opcje nie działają tak jak powinny) i informowaniem o błędach, niewiele mogę zrobić. Proponuję, abyście wszystkie błędy zgłaszali mi albo najlepiej Stryjowi na PW lub na maila. Chyba ma jeszcze kanikuły, ale jak wróci to powinien przeczytać. Ja już wysmarowałem kilka długich maili o problemach na forum i prawdę powiedziawszy nie wiem co się będzie z tym wszystkim działo. Ja robię tyle ile mogę. Pozdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Tomasz Karasiński

Uwagi do forum i serwisu. 2009/07/29 18:36 #300660

To już wiem, co trzeba zrobić abyś się pojawił ;) Kornik, może administrację techniczną powierzyć komuś kto będzie tym zainteresowany? Może nawet wśród forowiczów taki się znajdzie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwagi do forum i serwisu. 2009/07/29 23:55 #300668

A wiesz co? Jak masz kogoś to proponuj, bo naprawdę jest teraz problem ze znalezieniem fachowców. Zresztą zdaje się, że nie raz o tym pisaliśmy. Jak znasz kogoś poważnego, pisz na PW albo maila, najlepiej od razu do Stryja. Jest teraz tylko coraz większy problem, bo najczęściej jeden fachowiec nie chce się grzebać w tym, co zrobił przed nim ktoś inny i proponuje zrobienie wszystkiego od nowa, po swojemu. No ale zobaczymy co z tego wyniknie. Ja osobiście chciałbym połączyć prostotę naszego starego forum z niektórymi funkcjami nowego. Fajne jest na przykład to, że na stronie głównej forum wyświetlają się różne nowe wpisy, ostatnio dodane i najczęściej czytane tematy itd. Mnóstwo zmian widać z pozycji admina/moderatora. Widać co kto robił, czy inny moderator przenosił jakiś wątek albo coś usuwał itd, mnóstwo jest tych narzędzi. Ale z pozycji normalnego forumowicza różne zabawki typu "kto kogo lubi albo nie lubi" wydają mi się niepotrzebne. Jeśli będą znowu jakieś zmiany, chyba trzeba będzie zrobić dużą ankietę, bo w końcu ma to być forum dla audiofilów a nie nastolatek. No zobaczymy jak Stryj wróci z wywczasu. Pozdr!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Tomasz Karasiński
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator