HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Uwagi do forum i serwisu. 2009/04/09 21:13 #293050

Tja, wlasnie sie o tym przekonalem :?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.

Uwagi do forum i serwisu. 2009/04/13 00:03 #293224

I kolejne pytanie: dlaczego czasem widac podpis, a czasem nie??

Rozgryzłem to. Trzeba teraz zaznaczać w opcjach ,,dołącz podpis,,
a jak chce się powiadomienie na mail to jeszcze ,,powiadom...,,
Całkowicie poroniony pomysł

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dystans do życia , ludzi i zero emocji

Uwagi do forum i serwisu. 2009/04/26 15:15 #294430

Jak widać, nie podświetla przynajmniej dla mnie ->

kolejne testowane zgłoszenie na poście Kornika

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwagi do forum i serwisu. 2009/04/26 15:19 #294431

A skoro panie Kornik nie wierzysz mi pan na słowo że znajdowanie postów użytkowników nie działa to popatrz ->

test wykonany o 15.17 użytkownik ma w swoim dorobku 6 postów a wyświetla się komunikat poniżej

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwagi do forum i serwisu. 2009/04/26 15:44 #294434

Panie Dudek, fajnie żeś pan to wkleił we właściwym wątku, teraz panie poczekaj pan na reakcję administratora technicznego, bo ja to proszę pana nie jestem specjalistą programistą i pan administrator musi sobie obejrzeć te pana uwagi. Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Tomasz Karasiński

Uwagi do forum i serwisu. 2009/04/28 10:30 #294555

Panie Kornik ten Wasz programista to wogóle jak jakiś królik wyjęty z kapelusza. Te jego czary mary z nowym "obliczem" forum to cieniutkie som. Przykład Dudka to pikuś przy tym co ja dzisiaj próbowałem osiągnąć. Wyszukiwarka nie znajduje uzytkowników, tematów, a wpisywanie czegokolwiek w drugie okienko kończy się jego dziwnym zwężaniem :shock:
Pisano już, że lepsze bywa czasami wrogiem dobrego?? :wink:

pzdr.

ps. i wciąż wk...wia! mnie kiedy chcę odczytać ostatni post kogokolwiek czy też zajrzeć na wątek zrzuca mnie z automatu do odpowiedzi.. :twisted:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

” Dźwięki nie są od tego by przeszkadzały, są od tego by za nimi tęsknić”
Fismoll

Uwagi do forum i serwisu. 2009/04/28 15:59 #294564

zgłaszałem problemy o których mówił amidas jeszcze na starym serwerze, oczywiście stwierdzono że to wina serwera który bazy tak wielkiej nie jest w stanie obsłużyć, ciekawe co na to teraz wielki programista powie może: "panie, to tak się nie da" :? Mając doświadczenie oraz dość dobre kontakty z programistami to jakoś te tłumaczenia że się nie da, albo że jest to technicznie niemożliwe powoduje tylko głupawy śmiech, a koledzy jak im opowiedziałem co nieco to monitory zapluli ze śmiechu, tak nieprofesjonalne podejście nie powinno mieć miejsca tutaj.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwagi do forum i serwisu. 2009/05/05 14:50 #294918

i czekam i czekam na reakcję tego programisty, może już czas zatrudnić kogoś kto coś potrafi albo ma ochotę podziałać?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwagi do forum i serwisu. 2009/05/06 11:18 #294985

zentaur, prawie wszystko mozna, jaesli sie umie.

Teraz jest tak: przegladam forum. nie jestem zalogowany albo jestem ale po jakims czasie system mnie wylogowuje. Trafiam na jakis post na ktory chce odpisac. Chce kliknac cytuj, ale bedac wylogowany NIE MOGE bo odsylacz jest niewidoczny. musze wiec wyjsc z watku, zalogowac sie, nastepnie znowu poszukac tej pdostrony i tego postu ktory chcialem skomentowac. Czy nie mozna wprowadzic ponownie tego mechanizmu iz mozna kliknac na odsylacze do funkcji dostepnych tylko po zalogowaniu, po czym system automatycznie kieruje nas na strone logowania a nastepnie wracamy z powrotem tam gdzie bylismy???


szybki fix, zanim wam tego nie naprawia, jest taki:
przegladasz forum, jetes niezalogowany. Chcesz cos zacytowac, musisz to recznie wykopiowac, po czym wkleic wyposazajac w tagi:
[quote]wklejone[/quote]
Piszesz swoja odpowiedz po czym chcesz wyslac... i wywala Cie do panelu logowania. teraz logujesz sie. Jesli klikniesz "wroc do poprzedniej strony", to tylek blady..
ALE jesli zamiast tego, dwa (?) razy klikniesz w przegladarce przycisk "wroc" (albo Backspace, przynajmniej w Mozilla FF), to wrocisz do pola szybkiej odpowiedzi, a tekst wklepany nadal tam bedzie. I bedziesz mogl go bez problemu wyslac.

Wiem, ze to nie rozwiazuje problemu braku funkcjonalnosci, ale zalatwia sprawe traconego tekstu, jezeli w miedzyczasie sesja wygasa albo miales conn lost albo co tam jeszcze serwer uznal zeby wylogowac.

Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwagi do forum i serwisu. 2009/07/06 09:20 #299582

Witam Szanowna Redakcje!

Chcialbym zglosci ze nie dziala moja poczta PW , tzn. wiadomosci przychodza natomiast nie wychodza. Znajduja sie w folderze "do wyslania". Powodem nie jest fakt ze ktos nie ma ochoty ze mna gadac bo z tego co dowiaduje sie innymi drogami autorzy PW czekaja na odp...

Prosz o spr. mojego PW , mam na mysli jego dzialanie :wink:

Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Uwagi do forum i serwisu. 2009/07/06 12:55 #299605

folder "do wysłania" zawiera wiadomości które zostały wysłane a nie są jeszcze odczytane przez adresata, moje PW działa bez zarzutu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwagi do forum i serwisu. 2009/07/06 14:21 #299616

Dudek , ąchle PW u mnie dalej nie dziala... Mam prosbe podaj mi prosze nr tel do Kolegi od Ref. 500 bo przez PW niestety nie moge odp. na korespondencje :?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Uwagi do forum i serwisu. 2009/07/08 18:00 #299723

Od jakiegoś czasu nie przychodzą powiadomienia o kolejnych wpisach w watkach. Czy ta funkcja została wyłączona czy coś się pochrzaniło ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwagi do forum i serwisu. 2009/07/08 19:24 #299729

John 1.5 V napisał: Od jakiegoś czasu nie przychodzą powiadomienia o kolejnych wpisach w watkach. Czy ta funkcja została wyłączona czy coś się pochrzaniło ?


TERAZ (wtedy było o wiele wygodniej) trzeba u dołu w opcjach zaznaczyć ,,Powiadom mnie e-mailem o odpowiedzi,,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dystans do życia , ludzi i zero emocji

Uwagi do forum i serwisu. 2009/07/17 12:31 #300128

ADMIN dlaczego zniknęła 15 minutowa możliwość edycji własnych postów? Jak długo teraz można edytować wpis? 12 godzin jak tu?
viewtopic.php?f=1&t=17390&p=300126#p300126

Czy może nie ma ograniczenia czasu?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez smykus.
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator