HFM

Nowe testy

czytajwszystkieaktualnosci2

 

Audio-Technica ATH-S200BT

news052018 005

Audio-Technica poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży kolejnych słuchawek bezprzewodowych. ATH-S200BT to lekka konstrukcja nauszna wykorzystująca transmisję Bluetooth.

Najnowsze słuchawki Audio- -Techniki są skierowane do osób często podróżujących, dla których – oprócz dobrego dźwięku – ważna jest niska masa nauszników i wygoda transportu. ATH-S200BT ważą zaledwie 190 gramów, a po złożeniu na płasko można je łatwo schować w plecaku albo walizce. Bezprzewodową transmisję sygnału umożliwia moduł Blue- tooth. Pełne, czterogodzinne ładowanie wbudowanego akumu-latora wystarcza maksymalnie na 40 godzin pracy. Słuchawki powinny się więc sprawdzić nawet w długiej podróży.

 

news052018 006

 

W ATH-S200BT zastoso- wano przetworniki o średnicy 40 mm. Zamknięte muszle i miękkie nauszniki zapewniają izolację od hałasów zewnętrznych i wygodę użytkowania. Zintegrowane przyciski i mi- krofon ułatwiają sterowanie muzyką oraz pozwalają na prowadzenie rozmów telefonicznych bez konieczności wyjmowania telefonu z kie- szeni. Słuchawki będą oferowane w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, czarnej z akcentami czerwonymi oraz szarej z niebieskimi. Do sprzedaży wejdą już wkrótce. Ceny na razie nie ustalono.