HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Sprzet audio. 2014/07/30 22:35 #417574

  • resspEct_84
  • resspEct_84 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • High-fidelity
  • High-fidelity
  • Posty: 3990
Witam.

Po malym restarcie zaczynam od poczatku, szukam elektroniki, kolumn i okablowania, sprzet wylacznie uzywany (chyba ze w hiper promocji), budzet 3000zl na wszystko, teoretycznie widze to tak: kolumny 1500 i elektronika 1500 z kablami, ale jestem otwarty na wszelakie propozycje. Budzet mocno ograniczony i nie do przeskoczenia, brakuje nam wielu duzo bardziej potrzebnych do zycia/pracy rzeczy. Pokoj okolo 20m, muzyka delikatna, w 99% wokal i fortepian/kontrabas.


Nie chce kupowac na allegro (chyba ze od waszych sprawdzonych znajomych) bo kazda wtopa zaboli 3 razy mocniej niz zwykle.


Pozdrawiam serdecznie,
Tomasz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.

Sprzet audio. 2014/07/31 08:47 #417575

Wiem że to kompletowanie od tyłu ale mam zbędny interkonekt. To lekko zmodyfikowany G-Snake Audioquest, dodałem solidny ekran uziemiony z jednej strony, nowy oplot ze sztucznego jedwabiu i wielkie zaciskające się wtyki Vitalco. Jak gra ? Normalnie. Pod koniec sierpnia będę miał jeszcze na zbyciu głośnikowy Sonic Link S300 2x2,5m z bananami. Razem albo osobno za mniej niż pół ceny z kurierem po mojej stronie.
Moje nowiutkie i nieużywane 8000M kupiłem tutaj mediamen.nazwa.pl/index.php - można się dogadać co do cen podanych na stronie. Żadnych problemów z kupnem.





Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V. Powód: Dołożyłem zdjęcia

Sprzet audio. 2014/07/31 10:13 #417577

Hej!
Mogę Ci oddać w dobrej cenie tajny system audio Grundig Ovation3 CDS 8000 => www.grundig.pl/hifi/systemy-micro-cd-lif...ation-3-br-cds-8000/
Nie mam już pudełka a manuala mam na płycie w PDF'ie
Super stan , baterię w pilocie wymienić tylko trzeba.
Czyta karty pamięci i pendrive US B
Pozdrowka Paddy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
Ostatnia edycja: przez Patrick.

Sprzet audio. 2014/08/04 15:19 #417617

  • resspEct_84
  • resspEct_84 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • High-fidelity
  • High-fidelity
  • Posty: 3990
Dziekuje za propozycje, ale jak sami pewnie wiecie elektronika/kolumny sa moim priorytetem. Mimo wszystko ciagle jestem otwarty na wszelakie propozycje.

Pzdr!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator