HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Panel wyświetlacza do Marantz M-CR-502 2012/10/10 17:10 #397105

Szukam płytki wyświetlacza do tego modelu amplitunera cd

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Panel wyświetlacza do Marantz M-CR-502 2012/10/10 17:23 #397106

Obawiam sie ze jedynym wyjsciem okaze sie autoryzowany serwis... :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bardzo zdrowo i spokojnie żyje się nie zawracając sobie głowy chęcią "bycia HE audiofilem" => żeby żyć przyjemnie warto tej muzyki w końcu zacząć słuchać i poświecić jej chociaż trochę uwagi...

Panel wyświetlacza do Marantz M-CR-502 2012/10/10 17:37 #397108

Tą ostateczność to znam.Problem leży w tym że serwis jest w Warszawie a ja mieszkam we Wrocławiu.W serwisie w którym wymieniałem laser też tego panelu nie mieli.
A tak z innej beczki: Amplituner po roku czasu zaczął nawalać.Laser do wymiany( pewnie resurs sięskończył :-D ) na panelu punkty się wypaliły pomimo że miałem ustawiony na 50%. Tak więc sprzęt za 2400zł od firmy Marantz okazał się błędem w zakupie.Nadmieniam że wcześniejszy dystrybutor Audio Klan dał gwarancje na 12 m-cy. I najważniejsze Maide in China..Pzdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Panel wyświetlacza do Marantz M-CR-502 2012/10/10 17:47 #397110

edytan12 napisał: ... Tak więc sprzęt za 2400zł od firmy Marantz okazał się błędem w zakupie.Nadmieniam że wcześniejszy dystrybutor Audio Klan dał gwarancje na 12 m-cy. I najważniejsze Maide in China...


Dla tego tez kiedy tylko moge kategorycznie odradzam zakupu takich radiobudzikow w cenie sensownego zestawu mini SH. Twoj wpis jest najlepszym dowodem na poparcie mojej opinii/teorii :idea:

Moze uda Ci sie znalezc kogos komu owe "cudo" padlo na smierc ale...za 2,4 kzl raczej kazdy bedze ow plastik z Chin reanimowal...

Kiepsko to widze poza serwisem. Tak na marginesie to serwis z WRO powinien pietruszke sprzedawac skoro ma klopot z wycena i sciagnieciem czesci do siebie zmuszajac klientow do korzystania z serwisu w Wawie ale to tylko tak na marginesie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bardzo zdrowo i spokojnie żyje się nie zawracając sobie głowy chęcią "bycia HE audiofilem" => żeby żyć przyjemnie warto tej muzyki w końcu zacząć słuchać i poświecić jej chociaż trochę uwagi...
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator