HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Amplituner ARCAM AVR 450 w IDEALNYM stanie ! 2021/09/13 19:29 #450717

Witam, do sprzedania mam kapitalny amplituner kina domowego ARCAM AVR 450 w stanie IDEALNYM. Jest to wysoka polka amplitunerow, mozna powiedziec audiofilska i jako jeden z bardzo niewielu amplitunerow kina domowego nadaje sie takze do sluchania muzyki stereo. Posiada tryb STEREO DIRECT w ktorym to wylaczana jest praktycznie cala elektronika, dziala tylko wzmocnienie i kontrola glosnosci. Definitywnie oferuje potezna moc - 90 W na kanal przy wszystkich kanalach zasilanych (nie jak podawane w Japonskich amplitunerach przy jednym kanale zasilanym, 1500W maksymalny pobor pradu mowi wszystko), dzwiek najwyzszej klasy oraz najnowsze dekodery wszelkiej masci jak DTS-HD czy Dolby TrueHD, wsparcie dla obrazu 4k - idealne wzmocnienie do nowoczesnego kina domowego.

​​​​​​​Kontakt pod 794 995 704

Link do pelnej specyfikacji amplitunera: www.arcam.co.uk/products,FMJ,AV-Receiver,avr450.htm#techspecs

Wzmacniacz jest w stanie praktycznie jak nowy i w 100% SPRAWNY, zakupiony w UK od pierwszego wlasciciela. W komplecie jest oryginalne pudelko, kabel zasilajacy, oryginalny pilot, instrukcja po angielsku oraz mikrofon do kalibracji. CENA NOWEGO to ponad 10 000zl.

Sprzet mozna sprawdzic i odebrac w Piasecznie lub czasem w Warszawie i jako ze mam orginalne PODWOJNE pudlo, moge wyslac ubezpieczonym kurierem za 25zl (lub za pobraniem 5zl wiecej, wysylka platna z gory).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator