HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Przedłużacz słuchawkowy 2006/02/08 17:33 #84616

Witam
mam kilka pytań, może pomeżecie. W jednym z wątków na konkurencyjnym forum szukałem pomocy w sprawie wykonania dobrego przedłużacza do słuchawek KOSS UR-29. Ponieważ wtyk jest mały jack a kabel jest za krótki poszukiwałem albo gotowego przedłużacza albo osoby która zrobiłaby dla mnie taki przedłużacz (niestety mam dwie lewe ręce do lutowania). Niestety na allegro i w sklepach internetowych przeważają chude kable po 9 zł :) Z doświadczenia wiem, że takie kable psują dźwięk słuchawek (mam jakiś przedłużacz na małego jacka i brzmi to fatalnie, choćby ze względu na słabej jakości gniazdo w przedłużaczu).
Ale urodził się inny pomysł: może warto wymienić kabel w słuchawkach a nie dorabiać przedłużacz? Czy ktoś robił takie przeróbki i ewentualnie (odpłatnie) dokonałby przeróbki moich słuchawek.
Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że na kablu zamontowany jest regulator głośności.

Ewentualnie może ktoś zna w Trójmieście kogoś kto wykonuje takie usługi :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Music was my first love

Przedłużacz słuchawkowy 2006/02/08 20:16 #84653

Moim zdaniem lepiej założyć nowy i lepszy kabel. Kiedyś takie sprzedawali do drogich Sennheiserów, ale tam je się wymienia samemu (są gniazdka). Na pewno ktos Ci będzie w stanie pomóc. Może na Nowogrodzkiej? Tam konfekcjonują kabelki, to może się i tego podejmą? Nie wiem, zapytaj.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał

Przedłużacz słuchawkowy 2006/02/08 20:17 #84654

Aj, napisałeś w Trójmieście, przepraszam. To raczej w Sopocie w Top Hi-Fi. Sprzedają kossa, to łaski Ci nie zrobią.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał

Przedłużacz słuchawkowy 2006/02/08 21:59 #84697

o, dobry pomysła aby uderzyć do Top Hi-Fi!!! Wielkie dzięki !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Music was my first love
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator