HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Wokół Mundialu 2006/07/05 01:39 #111341

Bardzo dobry mecz. Akcja od początku do końca. Cieszę się, że Włosi wyeliminowali Niemców. Italiani zawsze byli jedną z moich ulubionych ekip. I niech mi ktoś teraz powie że Włosi grają nudny futbol!!
A jak będzie finał Włochy - Francja, to będę zachwycony. :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

Wokół Mundialu 2006/07/05 08:50 #111351

Mecz dobry, walka, sytuacje, gole.
Sędzia za Niemcami, 1 sytuacja na + Włochów, karny za rękę Pirlo, trudno był najsłabszym aktorem tego widowiska.
Do 11 mistrzostw: Buffon, Zambrotta, Grosso, Cannavaro, Pirlo

Ja piernicze szwaby RAUS !!!!!!!!!
auf wiedersehen, auf wiedersehen, auf wiedersehen

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/07/05 14:58 #111388

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681

Blackie napisał: Cieszę się, że Włosi wyeliminowali Niemców. Italiani zawsze byli jedną z moich ulubionych ekip. I niech mi ktoś teraz powie że Włosi grają nudny futbol!!

Należało się Włochom. Niemcy już grali w finale w 2002 r. Teraz kolej na inną reprezentację.

Obyśmy doczekali tych lat, kiedy nasi będą grali w finale :roll: :twisted:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Wokół Mundialu 2006/07/05 16:29 #111399

A Chińczycy po cichu przygotowują swoją wunderwaffe na następne mistrzostwa...

www.flickr.com/photos/ybcn99/arc ... 006/06/10/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Wokół Mundialu 2006/07/05 22:34 #111424

Nabu, a w co? W nożną już byli w Barcelonie. To już wystarczy, za dużo szczęścia by było. A ostatnio to chyba w mistrzostwach świata w lotnictwie byli w finałach. :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

Wokół Mundialu 2006/07/05 23:17 #111430

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
Portugalia - Francja 0:1. Co to za zwycięstwo strzelić gola z rzutu karnego. Zbyt łatwo to francuzom przyszło. Gdyby nie to, Portugalia dalej by grała.... w dogrywce. A Luisowi Figo strzał z kilku metrów z główki ponad bramkę będzie się śnił nocami.

:arrow: Blackie
Pamiętam. Polska grała wtedy z Hiszpanią i zajęła drugie miejsce. A po drodze ograła Włochy :D Wtedy było na co popatrzeć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Wokół Mundialu 2006/07/06 00:18 #111448

Francja - Portugalia - mecz już nie był tak niesamowity i emocjonujący jak Niemcy - Włochy. Francuzi nie błyszczeli tak jak w meczu z Brazylią, a Portugalia, która nie uprawiała już walki wręcz była mało skuteczna.

W sumie zasłużone zwycięstwo kogutów, ale widać już było lekkie zmęczenie. Ciekawe czy potrafią jeszcze zagrać w finale tak samo porywająco jak z kanarkami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Nigdy nie ucz świni śpiewać, stracisz czas i zdenerwujesz świnię."

Wokół Mundialu 2006/07/06 11:26 #111479

Jeśli o mnie chodzi to powiem tylko że zasnąłem na początku drugiej połowy. Taki to ci był mecz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Wokół Mundialu 2006/07/06 13:52 #111485

zdecydowanie za słaby na 1/2 finału MŚ
jeśli Włosi zagrają tak jak z Niemcami to Francja jest bez szans.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/07/06 17:18 #111493

kitek1999 napisał: zdecydowanie za słaby na 1/2 finału MŚ
jeśli Włosi zagrają tak jak z Niemcami to Francja jest bez szans.


I oby tak było !!na pohybel żabojadom :twisted: :twisted:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon:SME,Ramię:SME,Wkładki:Benz,Dynavector,Pre RCM Sensor Prelude IC,Amp RCM Bonasus,Kolumny B&W Matrix,Nitty Gritty,Digital:niestety jest.

Wokół Mundialu 2006/07/07 07:46 #111525

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
"RAPORT JANASA" z Mistrzostw Świata.


1. Selekcja Kadry - powołałem najlepszych zawodników jakich ma Polska w tym momencie.

Dowodem na to jest Bosacki, który został bohaterem naszej ekipy. Inni zawodnicy, którzy się wyróżnili to: Mila - ani razu się nie przewrócił, Kosowski - wreszcie wpuścił koszulkę w spodnie, Giza i Gancarczyk - będący dobrymi duchami naszej ekipy i Grzesiu Rasiak - przez 10 min skutecznie wprowadzał chaos w szeregach rywali i naszej linii napadu, z czego mogła paść bramka.

2. Bank Informacji - swoich rywali mieliśmy rozpracowanych doskonale.

Potwierdziło się na 100%, że Ekwadoru nie można lekceważyć, Kostaryka to najsłabszy zespół w naszej grupie a Niemcy to gospodarze tej imprezy.

3. Przygotowania fizyczne - przygotowani byliśmy świetnie. Potwierdzało się to przez pierwsze 15 minut każdego meczu.

4. Zamknięte treningi - ukrywanie przed rywalami naszej siły, a zwłaszcza rozgrywanie stałych fragmentów gry miało sens, gdyż 100% bramek na tych mistrzostwach zdobyliśmy właśnie po stałych fragmentach.

5. Analiza i taktyka - moja taktyka sprawdziła się doskonale. Nagłą zmianą systemu tuż przed mistrzostwami, pozornie dziwnymi roszadami w składzie, wystawianiem pomocników do napadu, a napastników do pomocy - wprawiłem w zakłopotanie naszych rywali. Zarzucając mi, że zbyt defensywnie ustawiałem zespół z jednym tylko napastnikiem odpowiem, że ja to widziałem inaczej. Mieliśmy po 3, 4 napastników w składzie i dziwię się, że nie strzeliliśmy bramek w pierwszych dwóch meczach. Chłopaki perfekcyjnie realizowali moje założenia, fakt, że nie grali na swoich pozycjach, ale zakładana wymienność pozycji potwierdziła się w wygranym w dobrym stylu meczu z Kostaryką, gdzie bramki zdobywał obrońca. Przecież tak się teraz gra na świecie. Jedyne czego żałuję, to że od początku nie wystawiłem Żurawskiego w obronie, Bąka w napadzie, Boruca na skrzydle a Kosowskiego na bramce.

6. Motywacja i podejście mentalne - uważam, że dobrze zmotywowałem chłopaków, co było widać po odwadze, z jaką wychodzili na boisko i śpiewali hymn, po ich wybieganiu, chęci do gry, nie odpuszczaniu rywalowi w żadnym momencie.

To nieprawda, że osłabiłem zespół mentalnie nie zabierając zawodników z charakterem i niepokornych, bo nie lubię sprzeciwu i się denerwuję, gdy ktoś ma inne zdanie ode mnie.

7. Współpraca z mediami - być może współpraca nie była idealna, ale ileż można odpowiadać na te same pytania. Przecież wszystko było widać gołym okiem. Nieprawda, że przerywałem dziennikarzom w połowie wypowiedzi, byłem po prostu błyskotliwy, bo wiedziałem o co chcą spytać. A nawet jeśli nie wiedziałem, to przypuszczałem. Nieprawda, że się peszę, irytuję i wściekam, gdy zadają niewygodne pytania o skład i taktykę na mecz. Nie robię tego z dwóch powodów: po pierwsze nie będę zdradzał prasie całego świata naszej taktyki i koncepcji, po drugie: wymyślam ją 15 min przed ogłoszeniem składu na mecz. Na zakończenie tego punktu dodam, że bardzo zależało mi na dobrym wizerunku medialnym, czego dowodem wysyłanie na konferencje prasowe zawodników rezerwowych, fizjologa oraz naszego sympatycznego kucharza.

Uważam, że nie mam sobie nic do zarzucenia i nie popełniłem błędów w przygotowaniach do mistrzostw świata.

Z czystym sumieniem, pokornie i z nadzieją, że zostanie wydana obiektywna ocena mojej pracy, czekam na decyzję

Zarządu Komisarycznego PZPN a zwłaszcza mojego przyjaciela Michała Listkiewicza.

Paweł Janas

:shock: :twisted:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Wokół Mundialu 2006/07/07 10:08 #111538

Cytat:

Rozpatrywana jest możliwość zmiany regulaminu piłkarskich mistrzostw świata, przewidująca, że zawodnik dopiero po otrzymaniu trzech żółtych kartek w meczach jednej rundy, będzie miał zakaz gry w następnym spotkaniu - poinformował Sepp Blatter.[/quote]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

..... Warszawa da się lubić ja Ją kocham to pewne i wogóle i w szczególe i pod każdym innym względem ....

Wokół Mundialu 2006/07/07 14:33 #111567

Myślałem, że trzech żółtych w jednym meczu. :lol:

Nabu, to autentyczny teks sprawozdania :?: :shock: Może miałeś to zamieścić w wątku humorystycznym?? :shock:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

Wokół Mundialu 2006/07/07 20:32 #111586

Powiem krótko TVP to banda skretyniałych kutasów i palntów do potęgi.
Nie potrafią nic za wyjatkiem wyciągania łapy po abonament,to szczyt kurestwa że nie umieli wynegocjować transmisji meczu o trzecie miejsce!
Jako posiadacz cyfry i nie posiadacz Polsatu nie zobaczę tego meczu za co serdecznie"dziękuję"zarządowi niech was obesra!!!!!

Wrażliwych przepraszam za inwektywy ale mundial jest raz na cztery lata a nasza telewizja publiczna jest zawsze popaprana

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon:SME,Ramię:SME,Wkładki:Benz,Dynavector,Pre RCM Sensor Prelude IC,Amp RCM Bonasus,Kolumny B&W Matrix,Nitty Gritty,Digital:niestety jest.

Wokół Mundialu 2006/07/07 21:07 #111589

Łałr Bałałr nie pozostaje Ci nic innego jak kupić antenką tzw dipolek i odebrać sygnał Polsatu, z nadajnika naziemnego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator