HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

co kupić? 2014/04/25 16:07 #415966

Witam. Poszukuję jakiegoś dobrego sprzętu grającego 2.0 (najlepiej wieża), o mocy co najmniej 120w na kolumnę, przede wszystkim chodzi mi o to aby miał dobry bass i aby nie wysiadł po długiej grze na maksymalnych obrotach ( najlepiej aby to było z jakiś starszych wieży), do wydania mam 500zł.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

co kupić? 2014/04/25 18:17 #415967

Hola, hola!!!
Powoli >>> zależy ci na 120W na kolumne? :blink: nie rozumiem po co?
>>> Szukasz ''czegoś'' do PC? mam rozumieć dużo (i tylko) grasz w gierki, tak ;)
To po co ci wieża (stara) ??? za 500zł idzie wyrwać aktywne ''chińskie'' monitorki EDIFIER 2.0 < bezczelnego basu ci nie braknie (choć nie jest to 120W :evil: ) jeśli jednak uprzesz się na jakąś starą wieże itp...to koniecznie z gałą Loudness << bum, bum, cyk, cyk gwarantowane!!!!!

pozdrawiam B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

''.....piękniejsza od muzyki jest tylko cisza ''

co kupić? 2014/04/25 18:37 #415968

nie właśnie nie chodzi o sprzęt do pc tylko lubię bardzo głośno słuchać muzyki, a czemu starą wieżę bo miałem kiedyś kolumny aiwa SX-78 i grały naprawdę genialnie więc mam zaufanie do starego sprzętu muzycznego. A dlaczego ma grać długo na pełnych obrotach ponieważ lubię czasami zrobić jakąś imprezkę

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez jondro25.

co kupić? 2014/04/25 19:38 #415969

Przykro mi, ale nie będę chyba w stanie Ci pomóc... :S myślę że reszta kolegów z forum też. Jeśli masz zaufanie do ''starych'' zestawów audio-stereo to zapewniam Cię że czego byś nie kupił w kwocie do 500zł, a nawet 1000zł to zagra to na jednakowym poziomie, czyli ''nijak'' :side: jedyne co mi przychodzi do głowy jeśli chodzi o bardzo głośne słuchanie muzyki na imprezy itp....to Tonsil ZEUS!!!! Jest moc i tylko moc (nic więcej)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

''.....piękniejsza od muzyki jest tylko cisza ''

co kupić? 2014/04/25 20:59 #415974

dziękuję za odpowiedzi. zamykam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator