HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

6666 = emerytura ;) 2014/03/05 08:33 #415447

Witam!

Do magicznej liczby 6666 od tej chwili zostanie równe 6 , tak więc trzeba zaczynać porządki tu i teraz ponieważ te 6 ostatnich wpisów trzeba wykorzystać w sposób przemyślany...

Swojego maila patrick.international@gmail.com przemianowałem na tzw. "spam box" i w związku z tym tam można w razie potrzeby pisać do mnie => moja nazwa robocza nie oznacza że tam nie zaglądam wręcz przeciwnie :)
PW. powoli sobie już odpuśćmy tym bardziej że przynajmniej w moim wypadku nie zawsze działa "od strzała" kilki Kolegów ma mój oficjalny mail i nr. tel więc śmiało jak zawsze... :)

Temat mojego bloga ew. strony WWW jest w trakcie realizacji ale niestety życie pisze własne scenariusze i na pewien czas sprawa schodzi na dalszy plan.

Jakiś ciekawy tor audio chętnie komuś zbuduję ale...już nie charytatywnie czy na zasadzie dobrej imprezy na zakończenie projektu => niestety świat się zmienia i trzeba za nim nadążać => podejmę się takiej akcji ale za moją wiedzę i doświadczenie trzeba będzie się odwdzięczyć w sposób wymierny B) To żadna reklama czy agitacja po prostu stawiam kawę na ławę bo lubię jasne sytuacje. Nie muszę tego robić ale jeśli już będę to na rynkowych zasadach.

Mogę nawiązać współpracę z jakimś konkretnym dystrybutorem lub takim człowiekiem jak Nad. Red. Maciej S. ( :) ) w celu wspólnej działalności z tym że na zasadach obiektywnej oceny oraz doradztwa a nie nowokapitalistycznej promocji i zaciskania ludziom "ich marzeń".

Do czasu odbudowy mojego toru audio chętnie pogadam w SB o muzyce bo będę robił inwenturę w 1369 płytach CD jakie mi pozostały na fizycznym nośniku...

Uruchomienie bloga/strony uruchomi jeden z 6-ciu pozostałych wpisów. podobnie jak inne wiekopomne wydarzenia :lol:

Pozdrawiam szanowne Koleżeństwo , życzę sukcesów wszelakich i powodzenia !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

6666 = emerytura ;) 2014/03/05 16:13 #415453


Również pozdrawiamy i życzymy sukcesów

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

6666 = emerytura ;) 2015/08/11 10:37 #426067

i odszedł B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

6666 = emerytura ;) 2015/08/11 11:25 #426070

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

ronson napisał: i odszedł B)



...a do ciebie nie dotarło, że w międzyczasie podnieśli wiek emerytalny?!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator