HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

UWAGA KONKURSY! 2004/10/11 21:41 #1191

Drodzy Forumowicze! Przypominam Wam o dwóch trwających konkursach. Liczba napływających zgłoseń jest niewspółmiernie mała do Waszych możliwości i talentów, a przecież nagrody nie są chyba byle jakie? <b>Arte dei Suonatori</b> to dziś jeden z najlepszych zespołów muzyki dawnej w tej części Europy, a monumentalna <b>Walkiria</b> w Hali Ludowej może być niezapomnianym przeżyciem nie tlyko dla wielbicieli Ryszarda z Bayreuth. Pamiętajcie, że Wasz udział i wypowiedzi, choćby niezbyt długie za to interesujące, motywują nas do dalszej pracy nad rozwijaniem tego typu inicjatyw, a planów już teraz nie brakuje. Bardzo zachęcam do udziału wszystkich Was, a jeśli sami nie macie ochoty, to może zachęcicie znajomych, krewnych i powinowatych ;-)

Z muzycznym pozdrowieniem!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MŁG

UWAGA KONKURSY! 2004/10/20 21:26 #1682

W poniedziałek zakończyliśmy konkurs, w którym nagrodą było podwójne zaproszenie na koncert Arte dei Suonatori w Filharmonii Narodowej. Zwycięzcy raz jeszcze gratuluję! :-) Dziś rozpoczął się kolejny z cyklu kunkursów organizowanych wspólnie z FN. W związku z małym zainteresowaniem poprzednią formułą, nad czym osobiście ubolewam, postanowiliśmy zmienić zasady kolejnych edycji. Zamiast proponować odpowiadanie na pytania opisowe, teraz stosować będziemy formularz wyboru jednej, właściwej odpowiedzi spośród trzech. Wszystkie osoby, które udzielą prawidłowych odpowiedzi na komplet pytań wezmą udział w losowaniu przewidzianych w konkursie nagród.

Na koniec jeszcze przypomnienie, że wciąż tra konkurs z Operą Dolnośląską. Jak dotąd nie otrzymaliśmy <b>ani jednego</b> zgłoszenia. Czy mam rozumieć, że nie czyta nas nikt z Wrocławia? Kochani, pomóżcie, bo aż mi głupio przed organizatorami, że wyrwane im z gardła dwa zaproszenia będę musiał oddać!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MŁG

UWAGA KONKURSY! 2004/10/21 12:26 #1699

mlg
Fakt, ani jednego zgłoszenia na wielkiego Wagnera? Zastanawiające: dają bilety za frajer, a ludziska nawet nie piszą...
Rzeczywiście, chyba lepiej i łatwiej jest robić konkursy na zasadzie pytań a-b-c, ale z punktu widzenia sensowności rozdawania biletów - mówiąc nieskromnie: 'właściwym osobom' - co to coś z tego kumają, chyba lepiej jednak je na tę okoliczność lekko przepytać. Także sam nie wiem, co lepiej ;-)
Pzdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Black Music is good music

UWAGA KONKURSY! 2004/10/22 02:29 #1769

Wrocław niby miasto "kurturarne", a ani jeden audiofil/meloman nie raczyl wyslic na chocby kilka zdan. Konkurs zamykam z nieukrywanym zalem i rozgoryczeniem. Zanim znow zrobie cos z mysla o Wroclawianach, powaznie to przemysle. Szkoda...kurde, naprawde szkoda :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MŁG

UWAGA KONKURSY! 2004/10/24 00:19 #1886

to następnym razem Górny Śląsk prosi o konkursy! :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

UWAGA KONKURSY! 2004/10/24 00:29 #1888

Śląsk Wrocław rulez!
;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Black Music is good music

UWAGA KONKURSY! 2004/10/24 21:21 #1914

Całkiem niezgorszy gust mają ci wrocławianie. Pierre Boulez nawoływał już w latach sześćdziesiątych, żeby wszystkie budynki operowe wysadzić w powietrze. O Hali Ludowej wprawdzie nie wspominał, zżymał się za to na sam gatunek operowy, który jego zdaniem jest tylko irytującym przeżytkiem (ja bym to dosadniej określił, ale nie jestem Boulezem więc zmilczę).
Swoją drogą maestro ciężko odpokutował za tę wypowiedź. W czasie pobytu w Bazylei wyciągnęła go z hotelu szwajcarska policja, odebrała mu paszport i zatrzymała do wyjaśnienia. Powód: nawoływanie do aktów terrorystycznych. Osobiście podejrzewam, że była to słodka zemsta wielbicieli opery.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przyjemności uszu mocno mnie oplątały i ujarzmiły.
św. Augustyn
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgredakcjaModerator