HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Pro-Ject RPM 5 Carbon w Q21 2016/02/08 11:37 #431157

Najnowszy gramofon Pro-Ject RMP 5 Carbon dostępny w ofercie salonu Q21

Pro-Ject RPM 5 Carbon to konstrukcja, wykorzystująca koncepcję oraz innowacje, pochodzące od wyższego modelu RMP 9 Carbon. Na bazie gramofonu o bardzo niskich rezonansach zostało umieszczone łożysko całkowicie nowej konstrukcji (o odwrócona konstrukcja z kulką ceramiczną na wierzchu), które pozwala na idealną pracę talerza pod względem obrotów. Talerz wykonano z akrylu, ma średnicę 30cm i masę 2,2kg. Silnik wyprowadzono poza bazą, stoi na oddzielnej podstawie. Zasilanie DC silnika z wbudowanym generatorem zapewnia stabilność obrotów. Ramię gramofonowe konstrukcji EVOLUTION o długości 9'' wykonane jest z plecionki włókna węglowego i bez problemów przyjmuje większość wkładek MM i MC z mocowaniem 1,2''. Przeciwwaga posiada wytłumienie TPE, które idealnie eliminuje niepożądane rezonansy.
Gramofon dostępny jest w wykończeniu na wysoki połysk w kolorach czarnym, białym i czerwonym.
Pełna specyfikacja techniczna gramofonu z zamontowaną wkładką Ortofon Quinted Red znajduje się pod linkiem: q21.pl/pro-ject-rpm-5-carbon-ortofon-quintet-red.html . Dostępna jest także wersja bez wkładki pod linkiem: q21.pl/pro-ject-rpm-5-carbon.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Salon audio-video Q21
Pomagamy, doradzamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.
Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Hi-Fi i Muzyka - zapytaj o ofertę!
Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.
Ostatnia edycja: przez Q21.

Pro-Ject RPM 5 Carbon w Q21 2016/02/08 11:49 #431158

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804
eeee tam...Klasyczne skrzynki fajniej wyglądają

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty

Pro-Ject RPM 5 Carbon w Q21 2016/02/08 12:16 #431159

Mnie akurat eRPeMy się zawsze podobały tylko, że kiedyś wersja 5 kosztowała niecałe 3 tyś, a teraz grubo ponad 5 tyś. czyli więcej o ok.70%. Za tyle można spokojnie zacząć rozważać zbudowanie własnej konstrukcji z ramieniem np. od Regi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator