HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Rega na tegorocznym Audio Show 2009/11/17 14:49 #312399

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
  • Gość
i co, dystrybutor, nie udalo sie odpalic do tej pory strony poswieconej redze... co stanelo na przeszkodzie? deszcz, snieg, klopot z serwerem?


Edit:
Post został zgoloszony do modereacji z powodu:
firma this.pl zwraca się do moderatorów forum o usunięcie wszystkich postów użytkownika profundo z komercyjnego wątku poświęconego Redze. wątek ten założony został w celu informacyjnym przez dystrybutora firmę this.pl a rzekomy profundo zrobił sobie z niego pyskówkę i pole do wrzucania na forum początkującemu dystrybutorowi Robimy co możemy aby nasi klienci byli zadowoleni ale teksty pokroju profundo nie kwalifikują się do poważnego traktowania jego wypowiedzi a tylko zaśmiecają wątek z góry serdecznie dziękujemy zespół this.pl p



Postów nie usune, chociaz tez uważam, że głównie smiecą i niczego nie wnoszą.
Mam nadzieję, że działania dystrybutora pokażą, że były niesłuszne, w co wierzę. Na wszystko trzeba czasu. Uzytkownik został zbanowany, za cos innego, również.


PS. Warto by było sie zglosic do redakcji. Bo ze "robimy" to wiemy z forum. Inaczej nie mielibysmy zielonego pojęcia, że Rega jest w Polsce (jest i jest, a nic z tego nie wynika, ani dla Regi, ani dla Polski) i jakis nowy dystrybutor podjął to wyzwanie.
Gratulujemy odwagi.


Profundo zbanowalismy, ale jego ironii nie zamierzamy sie pozbawiać.
Bez obrazy.
Temat został zablokowany.

Rega na tegorocznym Audio Show 2009/11/27 18:28 #313711

profundo napisał: i co, dystrybutor, nie udalo sie odpalic do tej pory strony poswieconej redze... co stanelo na przeszkodzie? deszcz, snieg, klopot z serwerem?


Czego sie czepiasz.
Mysle ze this.pl zrobili blad,bo chcieli szybko i dobrze,a wyszlo jedynie szybko.Powinni przygotowac wszystko teraz i wystartowac za rok na AS.
Ja sluchalem REGI i system ma sens,gra niezle a "za te piniendze" nawet bardzo dobrze.
Jestem w stanie zamowic kilka kompletow do mojego podwarszawskiego sklepiku-ktos chetny na odsluch ???:)
P.
Temat został zablokowany.

Rega na tegorocznym Audio Show 2009/11/27 20:20 #313725

a co z uwagami profundo bylo nieteges? poza tym, ze sa kasliwe.

a tak na marginesie - czy strona polskiego dystrybutora regi juz dziala, czy ciagle jakiego trolle odciagaja od glownego watku?
Temat został zablokowany.

Rega na tegorocznym Audio Show 2009/11/28 23:24 #313817

Uważam że zbanowanie Profundo to gruba przesada - nie migdalił się do nowego dystrybutora Regi - uświadomił mu tylko (dość kąśliwie) że profesjonalizm to jest coś ważnego. Strona nie działa do dziś... No comment.

WNIOSKUJĘ O ZDJĘCIE BANA PROFUNDO !
Temat został zablokowany.

Rega na tegorocznym Audio Show 2009/11/28 23:28 #313818

Przecież majo nie ma bana.
Temat został zablokowany.

Rega na tegorocznym Audio Show 2009/11/29 01:57 #313825

  • themule
  • themule Avatar
  • Gość
  • Gość

kooh napisał: Uważam że zbanowanie Profundo to gruba przesada - nie migdalił się do nowego dystrybutora Regi - uświadomił mu tylko (dość kąśliwie) że profesjonalizm to jest coś ważnego. Strona nie działa do dziś... No comment.

WNIOSKUJĘ O ZDJĘCIE BANA PROFUNDO !


uzytkownik o nicku profundo dostal bana za cos zupelnie innego niz cokolwiek, co wydarzylo sie w tym watku. Wiec prosze kolege o wniesienie swojego wniosku gdzies zupelnie indziej, niz do zawiadowcow tego forum :)

Strona nie dziala? Moglbym pomoc :D :D :D

smykus napisał: Przecież majo nie ma bana.


profundo jak najbardziej ma. W sprawie uzytkownika ojam decyzja nie zapadla. Uzytkownik majo ma, o ile zgadzaja sie moje informacje bana dozywotniego.

O ile bedzie takie zlecenie, urprzykrzy sie zycie klonom. Na razie: hulaj dusza :D
Temat został zablokowany.

Rega na tegorocznym Audio Show 2009/11/29 10:02 #313855

Profundo , najlepszy przyjaciel Majo :wink: , dostal chyba bana chyba za niepokornosc i niepowtarzalny styl wypowiedzi w stosunku do Biura Politycznego Forum

Dostał za bluzgi, których nie wypada przytaczać.
Zaraz zbanujemy też ojama i bardzo poważnie pomyslimy o wywalaniu klonów i przyznawaniu ostrzeżeń za zakładanie wielu kont bez porozumienia z administracją.
Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
Temat został zablokowany.

Rega na tegorocznym Audio Show 2009/11/29 21:52 #313968

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Z przykrością komunikuję, że musze zamknąć ten wątek.
Zażyczył sobie tego założyciel, który nie chce się wypowiadać pod nickiem firmy i prosi o zmianę na starszy (areks). Uważa także, że wypowiedzi tutaj zamieszczone wpływają negatywnie na wizerunek marki i jej przedstawiciela, o którego istnieniu dowiedzieliśmy się z tego wątku. Cóż, każdy ma prawo do własnej opinii.
Prośbę spełniam, a na wypowiedzi oficjalnego dystrybutora poczekamy, mają sie pojawić wkrótce. Takie przynajmniej otrzymałem informacje.
NadRedaktor
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator