HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Rega na tegorocznym Audio Show 2009/11/09 13:14 #311277

Firma this.pl dziękuje Wszystkim za odwiedzenie nas na tegorocznym Audio Show.

miło było was spotkać :)
pozdrawiam
Arek.

REGA
Temat został zablokowany.

Rega na tegorocznym Audio Show 2009/11/10 20:56 #311450

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
  • Gość
znaczy, ze majo, najlepszy przyjaciel profundo, bedzie mogl bez wysylania najlepszego przyjaciela do berlina kupic wkladke exact? do swojego gramofonu p3-24? no niemozliwe!
Temat został zablokowany.

Rega na tegorocznym Audio Show 2009/11/10 21:19 #311455

tak oczywiście
aktualnie zbieramy pierwsze duże zamówienie towaru do magazynu
zamówienia robimy raz na kwartał tak więc jeśli coś potrzeba zapraszam na priv.
REGA
Temat został zablokowany.

Rega na tegorocznym Audio Show 2009/11/10 21:21 #311456

moze wreszcie cos sie zacznie dziac wiecej jesli chodz o rege na polskim rynku. kiedy bedzie wiadomo gdzie bedzie mozna ja odsluchac poza warszawa?
ROTEL → B&W
Temat został zablokowany.

Rega na tegorocznym Audio Show 2009/11/10 21:25 #311458

Też bym chętnie posłuchał, gdzieś w Poznaniu ;]
Pozdrawiam,
ecamel
Temat został zablokowany.

Rega na tegorocznym Audio Show 2009/11/10 21:43 #311460

W Warszawie organizujemy kolejny odsłuch tym razem oprócz prezentowanego systemu na Audio Show czyli (CD Apollo, Wzmacniacz Brio3 kolumny RS3) zagra także drugi system (CD Saturn, wzmacniacz Mira3, kolumny RS5) i oczywiście dowolne konfiguracje między tymi systemami.

Jeżeli chodzi o odsłuchy poza Warszawa proponujemy wysyłkę systemu do klienta za kaucją. Jeśli system się spodoba zostaje cały lub któryś komponent jeśli nie odesłany a my zwracamy całą kaucję
pozdrawiam.
Arek.
REGA
Temat został zablokowany.

Rega na tegorocznym Audio Show 2009/11/10 21:45 #311461

Oho, bajka. Ile kosztowac bedzie przesylka i kto za nia zaplaci?
Wielbiciel... wielu rzeczy.
Temat został zablokowany.

Rega na tegorocznym Audio Show 2009/11/10 22:07 #311465

W przypadku sprzedaży wysyłkowej, koszty wysyłki pokrywa dystrybutor.

W przypadku zwrotu towaru konieczne jest odesłanie towaru ubezpieczoną przesyłką kurierską (ok.100 zł w jedną stronę) i pokrycie poniesionych kosztów wysyłki do klienta. Czyli całkowity koszt w przypadku odesłania całego systemu to ok. 200 zł

W przypadku częściowego odesłania, gdy część towaru klient zostawia u siebie, kupujący pokrywa tylko koszty odesłania i nie zwraca kosztów wysyłki do klienta, czyli ok. 100 zł.
REGA
Temat został zablokowany.

Rega na tegorocznym Audio Show 2009/11/10 22:17 #311466

czyli z calym szacunkiem, lipa. 200 pln - to dla mnie sporo, a ryzyko ze mi sie nie spodoba jest. Jest to rozwiazanie ktore moze funkcjonowac obok normalnych odsluchow, a nie zamiast. Jezeli wiec dystrybutor nie zamierza umozliwic odsluchow poza Warszawa, to obawiam sie wiele w sprawie Regi sie nie zmieni a szkoda. no ale moze w warszawie sie bedzie sprzedawalo. zycze powodzenia tak czy inaczej.
ROTEL → B&W
Temat został zablokowany.

Rega na tegorocznym Audio Show 2009/11/10 22:22 #311467

Bo Ja wiem czy lipa, moze Poznaniacy zgadaliby sie np w okresie miedzyswiatecznym (wtedy jestem na miejscu) i powiedzmy w XX osob posluchaliby tego zestawienia?

Nie pozostaje mi nic innego jak prosic Poznaniakow o przesylanie checi/terminow kiedy mieliby czas/checi na male co nieco. Prosze o 100% pokrycia slow do czynow.
Wielbiciel... wielu rzeczy.
Temat został zablokowany.

Rega na tegorocznym Audio Show 2009/11/10 22:25 #311468

no jest to jakis pomysl, choc idealnie byloby zeby sluchac u siebie. zreszta ja o rege pytam przyszlosciowo, na razie system mam prawie skompletowany, rozwazam jeszcze cd. ale taki swiateczny odsluch dla przyjemnosci - w kolebce panstwowosci polskiej? Czemu nie... :wink:

Ress, wystarczy 10 osob, to daje po 20 pln. Przezyje. Jezeli zebraloby sie tyle osob, to sie pisze. Trzebaby jednak znalezc dobre miejsce dla odsluchu. U mnie bedzie za malo miejsca niestety.
ROTEL → B&W
Temat został zablokowany.

Rega na tegorocznym Audio Show 2009/11/10 22:36 #311469

Ściepa na odsłuch? Panowie? To miał być żart, tak? Mało jest na miejscu sprzętu do posłuchania?



Eee, w konia mnie robicie... :lol:
Pozdrawiam,
ecamel
Temat został zablokowany.

Rega na tegorocznym Audio Show 2009/11/10 22:39 #311471

Ze wzgledu na duze gabaryty i wage koszty wysylek kurierskich sa dosc wysokie - nie mamy na to wplywu... Podany koszt wysylki 100zl to bardzo orientacyjny koszt wysylki klient->dystrybutor.

Wartosc silnie zalezy od firmy wysylkowej i dotyczy wysylki czterech kartonow (CD, wzmacniacz i dwie kolumny). Ze wzgledu na umowe z firma kurierska UPS, koszt wysylki dystybutor->klient jest znacznie nizszy i wynosi orientacyjnie 40-50zl dla calego systemu. W wyjatkowych przypadkach wysylka zwrotna moze zostac zrealizowana na koszt dystrybutora - wowczas klient zostanie obciazony kosztami wysylki wg umowy dystybutora z UPS, czyli 2x 40-50zl.
REGA
Temat został zablokowany.

Rega na tegorocznym Audio Show 2009/11/10 22:52 #311472

ecamel moze i masz racje, ale jezeli reszta zestawu jest taka jak ten CDik to... ;-) Moze faktycznie lepiej bedzie poprostu poczekac, na to co przyniesie przyszlosc. A moze nie... pozyjemy zobaczymy.

PS. Co nie zmienia faktu ze milo ze strony dystrybutora Regi za taki uklon w strone klienta.
Wielbiciel... wielu rzeczy.
Temat został zablokowany.

Rega na tegorocznym Audio Show 2009/11/10 22:57 #311473

this.pl napisał: Ze wzgledu na duze gabaryty i wage koszty wysylek kurierskich [...]

Sorry, ale mi osobiście nie chodzi o koszty tylko o samą formę promowania sprzętu. Mając na uwadze, iż ktoś w gronie kilku, może kilkunastu potencjalnych klientów chce posłuchać zestawu za parę złotych, chyba bym wpakował pracownika do samochodu i kazał jechać na prezentację. No ale ja się na handlu nie znam. No i rozumiem, że kryzys i inwestycja 200zł w paliwo i 200zł na delegację to się może nie opłacać... Nie, jednak nie rozumiem.

Przepraszam za zamieszanie w Państwa wątku. Więcej nie będę.



resspEct_84 napisał: PS. Co nie zmienia faktu ze milo ze strony dystrybutora Regi za taki uklon w strone klienta.

Ukłon? Klientowi (przy sprzedaży niebezpośredniej) należy się prawo zwrotu sprzętu w ciągu 10 dni, jak psu zupa. Chyba, że to miał być sarkazm? W takim razie, nie załapałem.
Pozdrawiam,
ecamel
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator