HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zmiany na forum 2008/03/10 00:19 #228089

Przyszła na nie pora. Zaczął się robić bałagan, więc dodanie nowych zakładek wiele osób uznało w ankiecie za potrzebne.
Mamy na forum coraz więcej użytkowników, a zwłaszcza ci nowi nie wiedzą, jak się po nim poruszać.
Prosimy jednak, aby ten komentarz nie wpływał na Waszą ocenę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Redakcja

Zmiany na forum 2008/03/10 17:19 #228206

Moim skromnym zdaniem- jest lepiej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Choc przecietny film i niby proste slowa... jednak jesli by tak pofilozofowac...
* -Ale mimo to nie wiem. Nie mogę miec absolutnej pewnosci. * -Chwileczke Jack, wymien choc jedna rzecz, której jestes absolutnie pewien. * - ... Miłosc mojej corki.

Zmiany na forum 2008/03/10 17:23 #228208

jest ładniej i schludniej, ale trzeba tego porządku pilnować :) ja wierzę że drogiej redakcji się to uda

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany na forum 2008/03/10 18:20 #228210

Lubię zmiany a szczególnie te, które coś poprawiają, dlatego jestem na tak.
Serdecznie pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany na forum 2008/03/10 18:32 #228212

Ha, no to może być ciekawie, bo się może ostro grono użytkowników podzielić. No bo z jednej strony to miał być portal jedyny w swoim rodzaju audiofilski, wypasiony gdzie nie ma miejsca na "zwyczajny" komercyjny sprzęt jakim z założenia jest odtwarzacz mp3 czy sprzęt samochodowy a z drugiej strony skoro przeżyliśmy inwazję CD, że zagarnęło nam rynek winylowy i go zmiotło do niszy, to może i trzeba uznać że są nowe formaty i będą coraz to nowe. I od nas zależy który uznamy za godny swoich uszu. Ja na przykład uwielbiam dźwięk ze sprzętu stacjonarnego, dobrej klasy, wygodnie w fotelu. Ale realia są takie że żadko mam ostatnio czas na taki komfort a słuchać muzy by się chciało. I dostałem odtwarzacz mp3 na gwiazdkę. Ponoć najlepszy z obecnej oferty rynkowej(chodzi o markę, nie konkretny model) do muzyki . Kurcze, przydaje się jak jeżdżę do i z pracy, zamiast warkotu autobusu. Super wynalazek. Miałem kiedyś walkmana i nosiłem go może tydzień. Potem miałem discmana i wyszedłem z nim na dwór...raz! Duże to, płyty zajmują dodatkowe miejsce. Dobre na spacer gdzie nie ma innych bagaży. Tyle że na spacerze to ja raczej słucham otoczenia chętnie, bo z reguły w lesie spaceruje. A to mp3? maciupkie to takie że można wszędzie schować, 4 giga muzyki, czyli kilkanaście płyt. Przy współudziale warkotu autobusu czy ulicy, nie odczuwa się wielkiej różnicy że to kompresja a nie pełne CD z discmana. Tak więc co? Fajnie że mogę tu na portalu który odwiedzam od lat, poczytać oprócz opisów i opini na temat najlepszego sprzętu, także o czymś bardziej dla ludu, mniej wzniosłym, czymś co po prostu jest bardzo przydatne i umila życie. Ja na przykład zastanawiałem się długo jakie słuchawki sobie do tego mojego iRivera zapodać. Teraz jest dział odpowiedni i mogę się zapytać. Choć akurat kupiłem w końcu Kossy Porta Pro. Ale konkurentki z Sennheisera (PX100 lub PMX100 też zakupię, dla odmiany :)
Reasumując, myslę że to dobre zmiany. Kogo nie obchodzi dana dziedzina niech nie zagląda i nie wylewa żółci, a komu pasuje niech pisze i korzysta z wiedzy innych. Przynajmniej nie będzie bałaganu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany na forum 2008/03/17 05:24 #229954

Fajne te zmiany,jest klarowniej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kubica support!
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator