HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

najgorsze filmy jaki widzieliście 2006/12/12 23:32 #136111

W ramach czystej rozrywki obejrzałem "W 80 dni dookoła świata" w wersji z Jackie Chanem. Raczej tylko dla fanów piruetów Jackiego. Chociaż był jeden zabawny tekst: "British Academy nie musi nikomu niczego udowadniać!"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

- Eee, przepuśćmy je, to tylko ciężkie krążowniki...

najgorsze filmy jaki widzieliście 2006/12/12 23:41 #136116

Dama serca zaciągnęła mnie swojego czasu na kinową wersję "Dumy i uprzedzenia". O Jezuuuuuuuuuuuu! Na studiach jakoś się wybroniłem przed literaturą wiktoriańską, widać teraz trzeba było odcierpieć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przyjemności uszu mocno mnie oplątały i ujarzmiły.
św. Augustyn

najgorsze filmy jaki widzieliście 2006/12/13 00:02 #136130

moja damulka jest litosciwa i takie ewidentne kobice gnioty oglada sobie na dvd 8)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Once upon a time there was a sausage called Baldrick. And it lived happily ever after.

najgorsze filmy jaki widzieliście 2006/12/13 10:39 #136199

gutten napisał: Dama serca zaciągnęła mnie swojego czasu na kinową wersję "Dumy i uprzedzenia". O Jezuuuuuuuuuuuu! Na studiach jakoś się wybroniłem przed literaturą wiktoriańską, widać teraz trzeba było odcierpieć.

Z Keirą Knightley? To akurat było całkiem, całkiem. Rozumiem że zirytował Cię fakt iż jesteś mało podobny do pana Darcy :wink: Trzeba być wysokim szczupłym brunetem mój kochany. Ot co!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

najgorsze filmy jaki widzieliście 2006/12/13 22:07 #136454

Zdecydowanie "Wasabi", "Decoys" bardziej stukniętych filmów nie pamiętam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

najgorsze filmy jaki widzieliście 2006/12/24 02:37 #138667

w piatek w tv byl beznadziejny film z bratem chucka norrisa, bratem patricka swayze oraz synem Steve'a Mcqueena. "death ring". mozna ogladnac by sie posmiac, niesamowita bryndza - jets ubaw, jesli mamy za duzo czasu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Once upon a time there was a sausage called Baldrick. And it lived happily ever after.

najgorsze filmy jaki widzieliście 2006/12/26 19:09 #138891

Mimo usilnych starań by tego nie robić, wczoraj zerkałem jednym okiem na antydzieło pt. "Głupi i głupszy".
Jeeezuuu!!! Absolutnie najgłupszy film, jaki w życiu widziałem, niekwestionowany lider, mastasz wszechświata. Albo po prostu nie mam poczucia humoru.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hi-Fi i Muzyka
Muzyka łagodzi obyczaje, ale nic tak nie rozpala emocji, jak sprzęt służący do jej odtwarzania.

najgorsze filmy jaki widzieliście 2006/12/26 19:44 #138895

glupi, ale taki mial byc. gorzej, gdy nie ma byc glupi czy smieszny, czy nudny, a jest...
do beznadziejnych mozna spokojnie zaliczyc dziela z popluczynami big brothera (gulczasy i inne) i kilka polskich komedii w stylu kiler czy cos - tak strzelam, bo nie zdobylem sie by je ogladnac. zauwazylem jedynie, ze zawsze jest jakis gostek o imieniu Max i pare innych spraw (imion tez) sie powtarza w tych filmikach...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Once upon a time there was a sausage called Baldrick. And it lived happily ever after.

najgorsze filmy jaki widzieliście 2006/12/27 00:01 #138944

Bo to zła komedia była ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

- Eee, przepuśćmy je, to tylko ciężkie krążowniki...

najgorsze filmy jaki widzieliście 2006/12/27 13:54 #138984

pitdog napisał: do beznadziejnych mozna spokojnie zaliczyc (...) kilka polskich komedii w stylu kiler czy cos - tak strzelam, bo nie zdobylem sie by je ogladnac.


:shock: To obejrzyj zanim się wypowiesz. Kiler jest jak najbardziej ok, chociaż faktycznie jako jeden z niewielu wyjątków tego typu jeśli chodzi o polskie komedie lat 90-tych. Kiler 2 to już slabizna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Physics deniers posing as audiophiles are not employable in technical positions in government or industry. They are just idiots with as much technical credibility as a spiritualist asked to design a rocket engine.
Alan A. Shaw

najgorsze filmy jaki widzieliście 2006/12/27 15:17 #138998

Zwoliński napisał: Mimo usilnych starań by tego nie robić, wczoraj zerkałem jednym okiem na antydzieło pt. "Głupi i głupszy".
Jeeezuuu!!! Absolutnie najgłupszy film, jaki w życiu widziałem, niekwestionowany lider, mastasz wszechświata. Albo po prostu nie mam poczucia humoru.


Przecież film o dwóch kretynach nie może być inny :wink: Najbardziej żałosny jest koniec juz mogło się chociaż raz im poszczęścić

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

najgorsze filmy jaki widzieliście 2006/12/27 19:07 #139058

O nie nie, monsieur! Późnym wieczorem był francuski film "Przyjaciel gangstera" z Depardieu i Reno i... różnica kilku klas. Po prostu nokaut. Depardieu grał w nim kompletnego debila, jego rola byłaby ozdobą ewentualnego "Głupiego, głupszego i najgłupszego", ale film ten, w przeciwiństwie do amerykańskich wypocin, był inteligentny i autentycznie śmieszny, a nie głupkowaty. I jeszcze jedna różnica: aktorzy odtwarzali swoje role, robiąc przy tym dyskretne oko do widza, a nie robili z siebie idiotów, jak to miało miejsce wcześniej. Czerpiąc przykład z naszego podwórka, to idiotów robią z siebie wszyscy grający w "13 posterunku", a idiotów grają bohaterowie "Hotelu Zacisze". Różnica może i subtelna, ale jakże istotna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hi-Fi i Muzyka
Muzyka łagodzi obyczaje, ale nic tak nie rozpala emocji, jak sprzęt służący do jej odtwarzania.

najgorsze filmy jaki widzieliście 2006/12/27 20:36 #139072

zdecydowanie protestuje miedzy mieszaniem zwrotow "roznica subtelna" oraz "Posterunek13" i "Hotel Zaciesze". ten posterunek to szczyt beznadziei, dialogi gowniane, aktorstwo nedzne, idiotyczne, jakby to tworzyl jakis imbecyl. u angoli to klasa sama w sobie, choc nie kazdy to lubi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Once upon a time there was a sausage called Baldrick. And it lived happily ever after.

najgorsze filmy jaki widzieliście 2006/12/27 21:49 #139095

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
  • Gość
Wiec twierdzicie, ze John Clease jest inteligentniejszy od naszego Czarusia Pazura ?!

A o ILE - inteligentniejszy ?!

(wolno sie pomylic o - milion ! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

najgorsze filmy jaki widzieliście 2006/12/27 22:12 #139103

Toż właśnie napisałem, że jedni robią z siebie idiotów, a inni ich grają, zaś różnica jest "subtelna", ponieważ są ludzie, ktorzy tego nie rozróżniają :shock:
A tak na marginesie, to "Hotel Zacisze" uwielbiam pasjami, natomiast ten pechowy posterunek przełączam jeszcze szybciej, niż "Modę na sukces", choć - jak twierdzi moja małżonka - jest to podobno niemożliwe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hi-Fi i Muzyka
Muzyka łagodzi obyczaje, ale nic tak nie rozpala emocji, jak sprzęt służący do jej odtwarzania.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator