HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kajko i Kokosz w kinie 2006/06/13 12:51 #108061

24 czerwca! Wszyscy fani do kin!!!
film.onet.pl/0,0,1339242,wiadomosci.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał

Kajko i Kokosz w kinie 2006/06/14 01:56 #108203

Widziałem zwiastun. Zanim nie obejrzę filmu nie powiem: "Zabili dranie Kajka i Kokosza. Uwspółcześnili dialogi... dramat. To tak, jakby Kochanowski powiedział: Ulka, byłaś spoko laska, szkoda, że odwaliłaś kitę." Na Trygława i Swaroga, wyrwało mi się!

Hegemon

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał

Kajko i Kokosz w kinie 2006/06/14 02:05 #108204

film.onet.pl/zwiastuny/0,1292686 ... filmy.html

Coś takiego jak język Christy stanowi właśnie o ponadczasowości tego komiksu. K...a, po co robi się "Ogniem i Mieczem" trzymając się języka Sienkiewicza.........Też można "uwspółcześnić dialogi". Bohun do Skrzetuskiego: daj luzu men, bo ci kosę sprzedam. JEZU!!!

I ładna ta "pa-paa-pa-paja", znaczy się, muzyczka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał

Kajko i Kokosz w kinie 2006/06/15 15:13 #108455

Mam tylko nadzieję, że to nie będzie zlepek różnych przygód bez żadnego powiązania i że nie będzie podobny do tego niewypału - tytusa de zoo.
Dialogi przerobiona na dzisiejszą modłę :?: :?: :?:
- polak potrafi ... - wszystko spieprzyć - nawet najfajniejszy polski komiks jaki kiedykolwiek powstał.
Ale do kina pójdę - tylko dlaczego muszą to grać w tych obleśnych multikinach gdzie wszyscy jak tuczniki muszą wpier...ać tą paszę na bazie kukurydzy i żłopać przez rurę jakis plastik w płynie siorpiąc przy tym nie miłosiernie.
Już wiem co zabiorę na seans - Proca i garść haków.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kajko i Kokosz w kinie 2006/06/17 14:29 #108669

John 1.5 V napisał: Mam tylko nadzieję, że to nie będzie zlepek różnych przygód bez żadnego powiązania i że nie będzie podobny do tego niewypału - tytusa de zoo.
Dialogi przerobiona na dzisiejszą modłę :?: :?: :?:
- polak potrafi ... - wszystko spieprzyć - nawet najfajniejszy polski komiks jaki kiedykolwiek powstał.


Niestety, mam te same obawy, żeby nie powstała z tego - jak to się kolega filip wyraził - kompletna chujnia :wink: :oops:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Adam

adamm@hi-fi.com.pl

Kajko i Kokosz w kinie 2006/07/22 01:49 #113391

Sam Kajko i Kokosz są do przełknięcia, chociaż ten kęs trzeba popić. Tylko nie wiem skąd autorzy wzięli owadzi wątek w postaci Zyzia, Dyzia i Pierdyzia... Nawet jeżeli z chęci zysku (dziecięca publiczność), to powinien zająć mniej niż 30% skrótu z fabuły. Co do dialogów, cofam zastzrżenia. Wykastrowali Christę, ale "może być".
Owady... Panowie powinni zkręcić drugi film o nich, skoro sie już tak zachwycili tym, że im wyszły
PS. Miluś jest zrobiony świetnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał

Kajko i Kokosz w kinie 2006/07/22 01:55 #113392

www.stopklatka.pl/kajko-kokosz/
Tutaj się film KUPUJE. Ja zapłaciłem za wyższą rozdzielczość, co odradzam, bo mi się karta nie wyrabia i w najbardziej dynamicznych scenach obraz się zawiesza. Dlatego polecam zakup licencji w jakości telewizyjnej. Taniej i pewniej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator