HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Transformers 2009/12/06 00:27 #314931

sorki. bylo szesc boardeuax. przypominam sobie, ze ostatnie chyba nie z meganka. ona miala na imie elka. nie grala w T2, ale - wrzucala szyszki do kominka. boze, teraz sobie przypominam dokladnie - wrzucala szyszki i klela po grecku. matko!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Transformers 2009/12/07 10:21 #315177

  • akreiksi
  • akreiksi Avatar
  • Gość
  • Gość

ojam napisał: mam lekki zal do meganki, ze zostawila mnie na noc przed kominkiem. liczylem, ze przynajmniej mnie owinie miedzwiedziowa skora. nie! gdybym nie byl zaszczpiony to na pewno mialbym grype. jak ona mogla w srodku nocy wyjsc?! ach, kobietki...


Nie mam pojęcia. :) Może miała zasady? Hm, możliwe że będzie żałowała tego do końca życia. :wink:

Wracając do tematu. :)
Filmu nie widziałam, ale jak koledzy tak polecają, to muszę koniecznie zobaczyć! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Transformers 2009/12/07 19:41 #315236

kazdy normalny czlowiek odradzi ci, droga kolezanko, ten film. gdyz normalny czlowiek ma tylko raz w zyciu 11 lat. a poniewaz tu wszyscy, poza majo, majo wincej niz odinadcat' - nikt nie bedzie tak odwazny, zeby zarekomendowac owa genialna produkcje. i juz nie mysle nawet o tym, ze nikt nie bedzie mial odwagi zaprosic cie na projekcje tego filmu. z bordeaux, rozpalonym kominkiem i na miedzwiedzku!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Transformers 2009/12/21 17:13 #317098

respect 84. gdybys mial 84 lata. ale ty masz 8. a 4 dodales.

transformers czyli najbardziej trywialna, infantylna, glupia, patetyczna bozonarodzeniowa, ckliwa i typowa amerykanska produkcja dla blond nastolatkow ktorzy mysla ze sluchanie kapel mlodziezowych i nightwisha jest trendy, gotyckie, cool i fajne.
megan fox ktorej wydaje sie ze jak ma 22 lata i waskie biodra a spec idiotki z elle i cosmopolitan zrobia z niej lale manekina w ustami do otwierania butelek szampana cristal. megan korej gra aktorska przypomina ulice sezamkowa i ciasteczkowego potwora - tylko ze on przynajmniej bawi.
commando z arnoldem byl tak kiepski ze az dobry. predator byl tak dobry ze az kiepski. transformers jest jak papier toaletowy. poziomem debilizmu i ckliwosci bije nawet spidermana. malo. to bija nwet cichego boba i sroba czy jak im tam, a wlasciwie to cos ustanawia nowy standard dla slowa "dno".
takich filmow sie nie oglada.
takimi filmami sie gardzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

analog >> digital

Transformers 2009/12/21 17:45 #317100

Idź pobiegaj

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Transformers 2009/12/21 18:00 #317101

co, obrazilem ciebie i "tfuj" ulubiony film ?
tupnij jeszcze.

ja juz biegalem ze zlosci jak obejrzalem ten film. jeden i drugi bo wszystkiemu trzeba dac szanse, niestety.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

analog >> digital

Transformers 2009/12/21 18:43 #317108

Napisz do Michaela Baya. Może odda Ci pieniądze za bilet?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Transformers 2009/12/21 21:52 #317139

outpt, ja mam podobne przemyslenia co do 99% produkcji amerykanskich, tyle ze juz sie tym tak nie ekscytuje. wiem na co stac kino amerykanskie i naprawde rzadko sie decyduje na wylozenie pieniedzy na tego typu filmy

Inna sprawa - dosc smutna - jest to, jak wielu ludzi takie "cus" kupuje. Ale splycenie oferty kulturalnej a jednoczesnie akceptacje takiej splyconej oferty widac nie tylko w kinie, ale na kazdym kroku.


pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Transformers 2009/12/21 22:55 #317171

outpt, ty europejski inteligencie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Transformers 2009/12/22 14:02 #317227

europejsk, a co.... z irlandu !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

analog >> digital

Transformers 2009/12/28 23:19 #317824

outpt napisał: respect 84. gdybys mial 84 lata. ale ty masz 8. a 4 dodales.

transformers czyli najbardziej trywialna, infantylna, glupia, patetyczna bozonarodzeniowa, ckliwa i typowa amerykanska produkcja dla blond nastolatkow ktorzy mysla ze sluchanie kapel mlodziezowych i nightwisha jest trendy, gotyckie, cool i fajne.
megan fox ktorej wydaje sie ze jak ma 22 lata i waskie biodra a spec idiotki z elle i cosmopolitan zrobia z niej lale manekina w ustami do otwierania butelek szampana cristal. megan korej gra aktorska przypomina ulice sezamkowa i ciasteczkowego potwora - tylko ze on przynajmniej bawi.
commando z arnoldem byl tak kiepski ze az dobry. predator byl tak dobry ze az kiepski. transformers jest jak papier toaletowy. poziomem debilizmu i ckliwosci bije nawet spidermana. malo. to bija nwet cichego boba i sroba czy jak im tam, a wlasciwie to cos ustanawia nowy standard dla slowa "dno".
takich filmow sie nie oglada.
takimi filmami sie gardzi.


Nie rozumiem, szczerze powiedziawszy, tej tyrady Kolegi.
Wymieniony choćby Transformers (2 nie widziałem) czy Spiderman (wszystkie 3) spokojnie bronią się w kategorii kina przygodowego, nakręconego dla czystej rozrywki, z myślą o młodym widzu (i nie tylko).
Trudno oceniać te filmy wedle tych samych kryteriów co np. Ziemię obiecaną czy Chinatown. I często do innej widowni są kierowane.
Rozumiem, że oglądasz wyłącznie ambitne kino (albo tak Ci się tylko wydaje) i takie podążanie wbrew mainstreamowi wg Ciebie jest najwłaściwsze (żeby nie napisać 'trendy') - niemniej, moim zdaniem - Twoje kryteria oceny, jak i sama ocena w/w filmów są błędne.
Pomijam już formę wypowiedzi.


Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Transformers 2009/12/29 14:27 #317883

Rycerz napisał:

outpt napisał: respect 84. gdybys mial 84 lata. ale ty masz 8. a 4 dodales.

transformers czyli najbardziej trywialna, infantylna, glupia, patetyczna bozonarodzeniowa, ckliwa i typowa amerykanska produkcja dla blond nastolatkow ktorzy mysla ze sluchanie kapel mlodziezowych i nightwisha jest trendy, gotyckie, cool i fajne.
megan fox ktorej wydaje sie ze jak ma 22 lata i waskie biodra a spec idiotki z elle i cosmopolitan zrobia z niej lale manekina w ustami do otwierania butelek szampana cristal. megan korej gra aktorska przypomina ulice sezamkowa i ciasteczkowego potwora - tylko ze on przynajmniej bawi.
commando z arnoldem byl tak kiepski ze az dobry. predator byl tak dobry ze az kiepski. transformers jest jak papier toaletowy. poziomem debilizmu i ckliwosci bije nawet spidermana. malo. to bija nwet cichego boba i sroba czy jak im tam, a wlasciwie to cos ustanawia nowy standard dla slowa "dno".
takich filmow sie nie oglada.
takimi filmami sie gardzi.


Nie rozumiem, szczerze powiedziawszy, tej tyrady Kolegi.
Wymieniony choćby Transformers (2 nie widziałem) czy Spiderman (wszystkie 3) spokojnie bronią się w kategorii kina przygodowego, nakręconego dla czystej rozrywki, z myślą o młodym widzu (i nie tylko).
Trudno oceniać te filmy wedle tych samych kryteriów co np. Ziemię obiecaną czy Chinatown. I często do innej widowni są kierowane.
Rozumiem, że oglądasz wyłącznie ambitne kino (albo tak Ci się tylko wydaje) i takie podążanie wbrew mainstreamowi wg Ciebie jest najwłaściwsze (żeby nie napisać 'trendy') - niemniej, moim zdaniem - Twoje kryteria oceny, jak i sama ocena w/w filmów są błędne.
Pomijam już formę wypowiedzi.


Pozdrawiam


Szczerze mówiąc oglądałem tylko pierwszą część( chyba tylko z sentymentu do bajki z lat 80'tych :roll: )

Zastanawia mnie co jest ciekawego w tym filmie oprócz efektów specjalnych :?: Bo na pewno nie fabuła czy gra aktorów. Film nie zmusza do myślenia, nie wciska w fotel, nie przeraża, nie wyciska łez. Właściwie nie wywołuje żadnych emocji. Ot taka sobie animacja(bo bajka powinna mieć przynajmniej jakiś morał).
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Cambridge Audio 640A VER.2
Cambridge Audio 640C VER.2
KEF iQ5

Transformers 2009/12/29 14:35 #317885

waryat napisał:
Zastanawia mnie co jest ciekawego w tym filmie oprócz efektów specjalnych :?:
Pozdrawiam


Film zrobił to co do niego należało: zarobił kasę. Wpadł do 20 najbardziej kasowych filmów w historii, zarobił ponad 800 mln $ (z samych biletów) i pewnie o to chodziło.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Transformers 2009/12/29 14:41 #317887

smykus napisał:

waryat napisał:
Zastanawia mnie co jest ciekawego w tym filmie oprócz efektów specjalnych :?:
Pozdrawiam


Film zrobił to co do niego należało: zarobił kasę. Wpadł do 20 najbardziej kasowych filmów w historii, zarobił ponad 800 mln $ (z samych biletów) i pewnie o to chodziło.


Nie wiem co ciekawego ma w sobie ten film ale w ostatnim czasie podobał mi się tylko Avatar i Dark Knight....żadne Transformersy , Terminatory itp. nie zbliżyły se do tego poziomu choć w sumie prezentowały podobne podejście w fabule jak i sposobie realizacji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Transformers 2009/12/29 14:44 #317888

Tyle tylko, że nowy Terminator to także klapa finansowa :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator