HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Transformers 2009/12/30 18:44 #318014

zapoznalem sie z arcydziela czescia druga po raz chyba pietnasty juz. arcydzielo nie obniza lotow, a sceny walk deceptikonow z autobotami wspartymi przez marines przejda do historii tak, jak do historii przeszedl film pt. tak tu cicho o zmierzchu. bardzo tylko szkoda, ze meganka zostala potraktowana troszku po macoszemu. chcialoby sie ja zobaczyc topless albo przynajmniej jeden posladek. wtedy czlowiek czulby sie nie tylko szczesliwy z powodu obcowania z arcydzielem, ale tez z boginia. gdyz meganka to niewatplwie bogini. dopoki nie mowi, bo jak zaczyna mowic to troszku zgrzyta. boginie nie powinny mowic.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Transformers 2009/12/30 18:56 #318015

nie chce mi się czytać wywodów na temat takich filmów, ale powiem Wam jedno:)

Przyjechała kiedyś jedna dziewczyna z USA (miała jakieś 18 lat)
i rozmawialiśmy z nią o filmach.
Mówiła że chodzi do kina na wszystko co leci:), no to się pytamy ''Ja się Tobie podobał.... i tu kilka filmów''.
Ona na to ''Ja do kina nie chodzę oglądać filmów''.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Transformers 2009/12/30 19:01 #318016

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

ojam napisał: boginie nie powinny mowic.


o tak
boginie "majo" być - i już,
tylk(o jam)y gębowej do gadania nie używać - i już, o tak.

a tak w ogóle to nie wiem o kim i o jakim filmie gadacie, bo do kin nie uczęszczam wcale, a na takie ale-kino (wśród pop-korno-jadów i innych tym podobnych neandertali) to już i za darmochę by mnie nie wywiało z kręgu domowego ogniska.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Transformers 2010/01/12 14:52 #319593

Rycerz napisał: Nie rozumiem, szczerze powiedziawszy, tej tyrady Kolegi.
Wymieniony choćby Transformers (2 nie widziałem) czy Spiderman (wszystkie 3) spokojnie bronią się w kategorii kina przygodowego, nakręconego dla czystej rozrywki, z myślą o młodym widzu (i nie tylko).

pomijam kwestie kto jest "targetem".

Rycerz napisał: Trudno oceniać te filmy wedle tych samych kryteriów co np. Ziemię obiecaną czy Chinatown. I często do innej widowni są kierowane.


jest kryterium niezalezne od rodzaju kina. ekranowa logika ktora mozna nagiac, ale nie lamac.

Rycerz napisał: Rozumiem, że oglądasz wyłącznie ambitne kino (albo tak Ci się tylko wydaje) i takie podążanie wbrew mainstreamowi wg Ciebie jest najwłaściwsze (żeby nie napisać 'trendy') - niemniej, moim zdaniem - Twoje kryteria oceny, jak i sama ocena w/w filmów są błędne.


moze i rozumiesz, ale na pewno nie wiesz. ale wiesz ze sa bledne. to wiec wiesz swoje a ja swoje.

najwlasciwsza jest osobista ocena i kontakt z rzeczywstoscia oraz zdrowy rozsadek przydatny kiedy ktos proboje z nas zrobic idiotow.

Rycerz napisał: Pomijam już formę wypowiedzi.
Pozdrawiam


jaki film taka forma krytyki.
pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

analog >> digital

Transformers 2010/01/29 00:20 #323504

Pierwsza część Transformersów byłą naprawdę dobrze wykonana i generalnie mi się podobała. Druga cześć to niestety dno i sto metrów mułu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Transformers 2010/01/29 00:21 #323507

  • themule
  • themule Avatar
  • Gość
  • Gość
4 do przodu ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Transformers 2010/01/29 00:24 #323510

Lily napisał: Pierwsza część Transformersów byłą naprawdę dobrze wykonana i generalnie mi się podobała. Druga cześć to niestety dno i sto metrów mułu...


Moze i dno ale udzwiekowienie (szczegolnie sciezka w DTS-HD) genialne : )

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

..:: Roksan + B & W ::..

Transformers 2010/01/31 14:17 #323977

zentaur napisał: outpt, ja mam podobne przemyslenia co do 99% produkcji amerykanskich, tyle ze juz sie tym tak nie ekscytuje. wiem na co stac kino amerykanskie i naprawde rzadko sie decyduje na wylozenie pieniedzy na tego typu filmy

Inna sprawa - dosc smutna - jest to, jak wielu ludzi takie "cus" kupuje. Ale splycenie oferty kulturalnej a jednoczesnie akceptacje takiej splyconej oferty widac nie tylko w kinie, ale na kazdym kroku.


tu nie chodzi o akceptację ale o to, czego oczekują ludzie. Gdyby nie było oglądalności dla takiego kina, nie powstawałyby podobne produkcje. Swoją drogą w swoim gatunku film jest całkiem dobry.
A jeśli chcesz czegoś bardziej ambitnego to na pewno znajdziesz, nawet nie będziesz musiał długo szukać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator