HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

bardzo proszę o poradę 2005/01/02 23:01 #9177

witam wszystkich
znalazłem się na waszym forum nie przypadkiem, mianowicie szukam sprzętu niezbyt drogiego do słuchania muzyki stereo (nie chodzi o kino domowe). Przeglądałem posty myśląc, że może znajdę odpowiedź na moje potrzeby, byż może nie przejrzałem wszystkiego, no ale sporo tutaj się tego już napisało. Nie rozpisuję się i mówię o co chodzi, najlepiej jakby to był tylko odtwarzacz CD + wzmacniacz w jednej kostce bez tunera, mam nadzieję, że sam sobie tego nie wymyśliłem i istnieje coś takiego, do tego jakieś dwie kolumny podłogowe. No i to co najgorsze czyli kwota. Chciałbym na to przeznaczyć nie więcej niż 5000 PLN.

Mam nadzieję, że nie zignorujecie mojej prośby, z góry wielkie dzięki.

Kiedyś też może będę miał w tej dziedzinie jakąś wiedzę, to chętnie się nią podzielę z młodymi wchodzącymi w temat.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

bardzo proszę o poradę 2005/01/03 00:33 #9181

W jednym pudełku to teraz łatwo o dvd z amplitunerem pięciokanałowym. Natomiast cd ze wzmacniaczem stereo to raczej oddzielnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

- Eee, przepuśćmy je, to tylko ciężkie krążowniki...

bardzo proszę o poradę 2005/01/03 00:47 #9182

Wprawdzie piszesz, że chcesz podłogowe, ale w TopHiFi być może jeszcze mają promocję na zestaw Vienna Acoustics Haydn + Rotel RCD02 + RA02 za 5555 zł.

Inne rozwiązanie to NAD - C320BEE + C521BEE i zostaje ponad 2000 zł na kolumny.

Zamiast C320BEE możesz kupić jakiś droższy wzmacniacz za 2-2,5 tys i zapolować na używane głośniki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

- Eee, przepuśćmy je, to tylko ciężkie krążowniki...

bardzo proszę o poradę 2005/01/03 14:38 #9191

pomyśl o Cambridge Audio (wzmacniacz + Cd) oraz o kolumnach np. dobre pasujądo tego Acoustic Energy. Powinieneś się zmieścić razem z kablami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Audio Physic Avanti I, Electrocompaniet EMC1UP, BAT VK3i, BAT VK-500, MBL 8004, TaraLabs Air I,

bardzo proszę o poradę 2005/01/03 21:45 #9224

Zbig napisał:
Inne rozwiązanie to NAD - C320BEE + C521BEE i zostaje ponad 2000 zł na kolumny.


> Porcupine
Wez tego NADA i podłącz do niego AA Phoebe - zostanie ci jeszcze na płytę Porcupine Tree ;) pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

bardzo proszę o poradę 2005/01/04 01:33 #9245

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Jak w jednym pudełku, to może Piano Craft Yamahy. To naprawdę nieźle gra. Takie coś poleciłem swojej byłej i jest zadowolona.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

bardzo proszę o poradę 2005/01/04 06:31 #9268

Linn Classik (nie wiem kto jest dystrybutorem ani ile kosztuje to pudeleczko, ale mozna probowac na www.ebay.co.uk ) albo denon tez OK. Proponuje angielski richersounds, do wgladu na stronie ws2.richersounds.com/showproduct ... O-DM31-SIL
bardzo mili ludzie i chyba najnizsze ceny w europie[/img][/url]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Oh you're German! I thought there was something wrong with you!

bardzo proszę o poradę 2005/01/04 06:47 #9271

Jojo napisał: Linn Classik (nie wiem kto jest dystrybutorem ani ile kosztuje to pudeleczko, ale mozna probowac na www.ebay.co.uk ) albo denon tez OK. Proponuje angielski richersounds, do wgladu na stronie ws2.richersounds.com/showproduct ... O-DM31-SIL
bardzo mili ludzie i chyba najnizsze ceny w europie[/img][/url]


i cytowac sie moge... ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Oh you're German! I thought there was something wrong with you!

bardzo proszę o poradę 2005/01/04 08:17 #9272

Dzięki za wszystkie odpowiedzi i za to, że prośba nie została zlekceważona, kwota za którą chcę coś złożyć nie jest wysoka, no ale w tej chwili nie stać mie na więcej. Przeszukuję net, niedługo pewnie zacznę chodzić po sklepach. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

Kolejne porady mile widziane.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

bardzo proszę o poradę 2005/01/04 10:10 #9275

wprawdzie joj już mnie ubiegł, ale powtórzę wobec tego linn clasic. Małe zgrabne pudełko, ale jak gra! Niestety cena to chyba 6kzł i jeszcze kilka stówek. Musialbyś dołożyć , no i jeszcze środki na kolumny :(
Jeśli jedna kmożesz wydać trochę więcej, rozważałbym ten wybór - posłuchaj, sam oceń.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

bardzo proszę o poradę 2005/01/04 21:46 #9338

wobec tego linn clasic. Małe zgrabne pudełko, ale jak gra! Niestety cena to chyba 6kzł i jeszcze kilka stówek. Musialbyś dołożyć , no i jeszcze środki na kolumny :(

ALe chyba Clasik bez tunera jest troche tanszy niz 6tys.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Oh you're German! I thought there was something wrong with you!

bardzo proszę o poradę 2005/01/05 00:06 #9350

jeżeli mial bym cokolwiek podpowiedzieć to przede wszystkim nie radzę lączenia CD ze wzmacniaczem. Bardzo fajną propozycją jest Cambrige Audio (CD) - przy czym z Cd zbytnio bym nie przesadzal, ze wzmacniaczy Creek 4330, NAD C350 (polecam), Rotel RA- 971. Natomiast co do kolumn - B&W 602.5, Cabasse Antigua (jeżeli nie lubisz zbyt dużo basu), ELAC 203 (jeżeli lubisz dużo basu i masz nagly klopot z kasą i na kolumny możesz wydać nie więcej niż 2.000 zl) Vienna Acoustic Haydn (jeżeli masz trochę więcej kasy i chcesz zaszaleć - okolo 3.000).
Warto też przeglądać ogloszenia na rynku wtórnym, zdarzają się świetne okazje !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator