HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

A500+D500+AE evo One jakie kable? 2004/12/31 22:32 #9109

Posiadam Cambridge A500+D500+AE evo One.Jestem cholernie zadowolony mimo ze kabelki narazie mam cienkie/egle/.Sampler Linn Records brzmi cudownie/ogromne dzieki dla redakcji/czekam na sugestie dotyczace kabli/rozsadna cena/aha! znam taki sklepik w bruxelli gdzie A500+D500 kosztuje uwaga!!!-500 EURO./oczywiscie nowe/Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

A500+D500+AE evo One jakie kable? 2005/01/01 21:29 #9131

miałem kiedyś podobny zestaw tzn.
A500 + P500 + D500 i AE 105. Czyli barzo podobny charakter brzmienia.
Miałem kilka kabli:
interkonekty:
- Audiograde Spiryt i clearly - zbyt jasne
- Eagle "90" dosć dobry i b. tani
- Audioquest copperhead- b. neutralny i b. dobry
- Van d Hul Second - zbyt kluchowaty
- Van de Hul First - b. duża scena, super stereofonia, wysmakowane wysokie tony - najlepszy z dotychczas testowanych - mam go do dzisiaj

gośnkowe:
- Audionowa Monwalk - porażka - żadnej zalety same wady - najgorszy kabel jaki kiedykolwiek słuchałem
- Vand de Hul c122 - dobry, duża scena jedyna wada to "mało powietrza"
- Taralabs prism - neutralny, mialem go dosć długo do momentu kiedy włączyłem....
Nordost Flatline gold - Super idealny kabel do tego zestawienia. Piękne wysokie tony, dobrze kontrolowany bas, duuużo powietrza (jak za te pieniądze) po prostu rewelacja
Ponieważ miałem końcówke moje zetawienie było takie:
D500 A5000 - The first
A500 - P500 - Audioquest
na wysokie tony - Nordost
Na bas - C122

Grało to na prawdę b. dobrze.

Tak na marginesie - wymieniłem sprzęt i zakupiłem (czekam na nie ) inne kable głośnkowe, dużo droższe (tara rsc gen 2) i ... mam nadzieję dużo lepsze.
Tak więc wkrótce wystawie do sprzedaży moje kable głośnkowe.
Jak byś chciał posłuchać to zapraszam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Audio Physic Avanti I, Electrocompaniet EMC1UP, BAT VK3i, BAT VK-500, MBL 8004, TaraLabs Air I,

A500+D500+AE evo One jakie kable? 2005/01/02 13:12 #9148

krisryba napisał: Posiadam Cambridge A500+D500+AE evo One.Jestem cholernie zadowolony mimo ze kabelki narazie mam cienkie/egle/.Sampler Linn Records brzmi cudownie/ogromne dzieki dla redakcji/czekam na sugestie dotyczace kabli/rozsadna cena/aha! znam taki sklepik w bruxelli gdzie A500+D500 kosztuje uwaga!!!-500 EURO./oczywiscie nowe/Z gory dziekuje za odpowiedzi.


mam nadzieje, ze dobrales juz kableki.
podasz adres tego sklepu w brukseli? planuje byc w styczniu i zakupic zestaw.
pozdrawiam.
mtrx.10@wp.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

życie jest pełne dźwięków...

A500+D500+AE evo One jakie kable? 2005/01/02 22:14 #9169

Dzieki Darek... wtakim razie interesuja mnie dwa kabelki. _Van de Hul First _Nordost Flatline gold- Wstepna oferte prosze zlozyc na adres.....kamaryba@wp.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator