HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

mam obawęże uszkodziłem wzmacniacz - proszę o poradę 2004/12/30 19:32 #9055

Witam wszystkich i od razu gorąco proszę o poradę. Jak już wspomniałem w tytule - obawiam sięże przez własne niedopatrzenie uszkodziłem sobie wzmacniacz.

Dzisiaj zarezerwowałem sobie wieczór na porównywanie odtwarzaczy CD: mojego i kolegi :-). Niestety w kolejnej próbie przełączania intrkonektów zapomniałem wyłączyć wzmacniacza. Gdy interkonekt był wyciągnięty nieumiejętne go chwyciłem tak że zwarłem jego obudowę z bolcem (ale fachwe określenie) efektem tego było „nagłe zabuczenie” kolumn.

Szybko wyłączyłem wzmacniacz ale po jego powtórnym włączeniu zaobserwowałem cichutkie , buczenie jednej z kolumn (tego kanału którego interkonekt zwarłem).

No i zaczął się problem, teraz cichutkie buczenie słyszę a i dźwięk wzmacniacza też przynajmniej w moim odczuciu się pogorszył – ale to chyba tylko autosugestia. W każdym razie buczenie stale słyszalne i jego natężenie nie zmienia się w zależności od poziomu głośności. pojawia sięzaraz po włączeniu
Wzmacniacz to Electrocompaniet EC 1.

Pomóżcie proszę poprzez opinię - czy w ten sposób mogłem coś uszkodzić, czy to może byćcoś poważnego?

Może ktoś wie czy obecnie Electrocompaniet ma jakiegoś przedstawiciela w Polsce albo gdzie jest serwis, któremu można zaufać.
Pomocy bo nachodzą mnie już czarne myśli !!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Audio Physic Avanti I, Electrocompaniet EMC1UP, BAT VK3i, BAT VK-500, MBL 8004, TaraLabs Air I,

mam obawęże uszkodziłem wzmacniacz - proszę o poradę 2004/12/30 19:54 #9056

Bardzo mi przykro ale Elektrocompaniet w chili obecnej przedstawiciela w Polsce,a poprzednim był Artis Audio.Najlepiej poszukać dobrego elektronika.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

mam obawęże uszkodziłem wzmacniacz - proszę o poradę 2004/12/30 19:56 #9057

Sorry zapomniałem dopisać że (niema)przedstawiciela.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

mam obawęże uszkodziłem wzmacniacz - proszę o poradę 2004/12/30 20:02 #9058

Dobry elektronik sobie poradzi - zajrzyj na forum lukara - jest tam paru znakomitych fachurów :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

mam obawęże uszkodziłem wzmacniacz - proszę o poradę 2004/12/30 20:23 #9059

Mój znajomy też ma ECI1 i miesiąc po zakupie też się zepsuł.Pamietam że elektronik,który mu go naprawiał powiedział,że nigdy jeszcze nie widział tylu zabezpieczeń i dlatego dziwne że żadne z nich nie zadziałało.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

mam obawęże uszkodziłem wzmacniacz - proszę o poradę 2004/12/31 13:52 #9085

zyzio napisał: Dobry elektronik sobie poradzi - zajrzyj na forum lukara - jest tam paru znakomitych fachurów :-)


NIestety nie jestem zbutnio obeznany w sieci - jak znaleźć forum lukara?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Audio Physic Avanti I, Electrocompaniet EMC1UP, BAT VK3i, BAT VK-500, MBL 8004, TaraLabs Air I,

mam obawęże uszkodziłem wzmacniacz - proszę o poradę 2004/12/31 15:04 #9090

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator