HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Gramofony 2004/12/29 00:58 #8930

Witam.Posiadam stereo wieżę Yamahy za około 4000 zł do tego
kolumny Avance Omega 503 MK2.Interesuje się muzą lat 80 tych i mam
pytanie czy warto obejrzeć się za jakimś tanim gramofonem?Jak to
będzie grało na współczesnym sprzęcie?Czy to tylko strata czasu?
Wypowiedzcie się.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofony 2004/12/29 01:13 #8932

ja mam projecta rpm4 z wkladka K6 (bodajze czeska wersja grado) bo tez mialem podobny problem. U mnie gra wysmienicie. I ten szum starej plyty... (i krecenie sie plyty). Polecam jakis preamp gramofonowy (nawet najtanszy, np. nad albo projecy phono box), bo yamaha pewnie nic ciekawego w srodku nie ma, a roznica w brzmieniu kolosalna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Oh you're German! I thought there was something wrong with you!

Gramofony 2004/12/29 17:00 #8967

Strata czasu powiadasz, no tak trochę go stracisz wymieniając płyty ale napewno nie będziesz go żałował gdy posłuchasz troche czarnych krążków.I zgadzam się z Jojo pramp naprawde jest konieczny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofony 2004/12/29 21:44 #8990

Ja na razie jadę na zmodyfikowanej (terminale zamiast kabelka stałego, wytłumione nóżki, wkładka Goldringa itp.) Fonice GS 475. A co to będzie jak zmienię na coś lepszego? I tak już teraz Marantz 6000 nie ma szans. Jak kupisz gramofon, to nie stracisz czasu, tylko zaczniesz tracić masę kasy na płytki. Znam z autopsji i z przyjemnością wpędzam się w bankructwo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

...i oto przychodzi dwóch gnojów, jak dwóch heroldów czegoś innego, żeby odsłonić gips, pierze i łajno którymi wypchane są autorytety, mega rzeźby i potęgi, idee i rozkazy, prawdy dogmatyczne i objawione...
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator