HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kolumny do pokoju 2004/08/04 21:58 #187

Witam! Mam pytanie jakie kolumny doradzili byscie mi do pokoju okolo 10m2. Niewiem czy oplaca sie kupowac kolumny takie metrowe? Oczekuje od tych kolumn aby dobrze graly podczas sluchania muzyki z duza iloscia basu, oraz podczas ogladania filmow, potrzebuje czysty i wyrazny dzwiek. Myslicie ze takie male kolumny np 40-50cm moga stanac na wysokosci zadania ? Aha mam wzmacniacz TECHNICS SU-A700Mk3. i kasy na glosniki do 1700zl Pozdrawiam! dajcie jakies propozycje :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kolumny do pokoju 2004/08/06 14:15 #192

Witaj!
Niewiem w czym masz problem, gdyż podstawka lepiej zagra w małym pokoju niż podłogowa kolumna. Polecam Paradigm monitor 3, ja juz na nich jeżdżę okolo 3 lat i nie mogę narzekać, dokladność, precyzja, przestrzeń. Duży głośnik niskośredniotonowy daje dużo satysfakcji zarówno z ilości basu jak i góry pięknie świszczącej. Mój pokój jest podobnej wielkości co twój. A coś więcej to możesz posłuchać sobie również Cabasse antiqua.
pozdrawiam i udanego zakupu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kolumny do pokoju 2004/08/08 12:51 #195

Pokój masz mały więc zainwestuj w monitor + dobre podstawki. Tak jak kolega wyzej podpowiadał moga to byc paradigmy monitor bo maja naprawde sporo basu. Paradigm Titan kosztuja niewiele bo 999 zl a maja naprawde dobra dynamike i duzo basu. Jezeli masz możliwość to posłuchaj Phonar Compact 2. Wielu zachwalało te kolumny. Ja mialem Phonar Volume 2 i maly naprawde sporo basu, a compact 2 to są te same przetworniki tylko obudowa jest ,,obcięta". Twoje wymagania spełniły by Acustic Energy Angis Evo One jednak potrzebuja one naprawde dobrej elektroniki....
Jeżeli chodzi o podstawki to zgłoś sie do mnie na priv a pomoge Ci coś dobrać[/img]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gorek

Kolumny do pokoju 2004/08/08 17:44 #196

Warto spróbować podstawkowce KEFa z serii CODA ewentualnie CRESTA.
To obecnie jedne z najbardziej muzykalnych kolumn na rynku .
Ciekawy byłby również MONITOR AUDIO-seria Bronze.
Generalnie do Twego wzmaka polecałbym głośniki brytyjskie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kolumny do pokoju 2004/08/08 22:06 #197

w sumie frank ma racje co do tych kef-ow ale one w sklepie nowe kosztuja ok 1700 zl. Ty masz do dyspozycji taka sama sumke pieniędzy, ale szczerze mowiąc chyba lepiej upolować jakąś okazje i kupic np polroczne kolumny z drugiej reki za te 1700 zl. Ja za swoje monitorki okazyjnie dalem walsnie 1700 zl a warte sa duzo wiekszych pieniedzy....
Jezeli jednak chciał byś monitor audio bronze to na allegro jest oferta razem z granitowymi podstawkami www.allegro.pl/show_item.php?item=28261640

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gorek

Kolumny do pokoju 2004/09/24 20:43 #372

Polecam zainteresować się sprzętem pt: Alesis Monitor One
cena \ jakość świetna

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator