fbpx

HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kolumny do pokoju

Kolumny do pokoju 2004/08/04 21:58 #187

• Spinacz
  • Spinacz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik forum
  • Użytkownik forum
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam! Mam pytanie jakie kolumny doradzili byscie mi do pokoju okolo 10m2. Niewiem czy oplaca sie kupowac kolumny takie metrowe? Oczekuje od tych kolumn aby dobrze graly podczas sluchania muzyki z duza iloscia basu, oraz podczas ogladania filmow, potrzebuje czysty i wyrazny dzwiek. Myslicie ze takie male kolumny np 40-50cm moga stanac na wysokosci zadania ? Aha mam wzmacniacz TECHNICS SU-A700Mk3. i kasy na glosniki do 1700zl Pozdrawiam! dajcie jakies propozycje :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kolumny do pokoju 2004/08/06 14:15 #192

• smaskenss
  • smaskenss Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik forum
  • Użytkownik forum
Witaj!
Niewiem w czym masz problem, gdyż podstawka lepiej zagra w małym pokoju niż podłogowa kolumna. Polecam Paradigm monitor 3, ja juz na nich jeżdżę okolo 3 lat i nie mogę narzekać, dokladność, precyzja, przestrzeń. Duży głośnik niskośredniotonowy daje dużo satysfakcji zarówno z ilości basu jak i góry pięknie świszczącej. Mój pokój jest podobnej wielkości co twój. A coś więcej to możesz posłuchać sobie również Cabasse antiqua.
pozdrawiam i udanego zakupu

Kolumny do pokoju 2004/08/08 12:51 #195

• gorek
  • gorek Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik forum
  • Użytkownik forum
Pokój masz mały więc zainwestuj w monitor + dobre podstawki. Tak jak kolega wyzej podpowiadał moga to byc paradigmy monitor bo maja naprawde sporo basu. Paradigm Titan kosztuja niewiele bo 999 zl a maja naprawde dobra dynamike i duzo basu. Jezeli masz możliwość to posłuchaj Phonar Compact 2. Wielu zachwalało te kolumny. Ja mialem Phonar Volume 2 i maly naprawde sporo basu, a compact 2 to są te same przetworniki tylko obudowa jest ,,obcięta". Twoje wymagania spełniły by Acustic Energy Angis Evo One jednak potrzebuja one naprawde dobrej elektroniki....
Jeżeli chodzi o podstawki to zgłoś sie do mnie na priv a pomoge Ci coś dobrać[/img]

Gorek

Kolumny do pokoju 2004/08/08 17:44 #196

• frank
  • frank Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Otrzymane podziękowania: 2
Warto spróbować podstawkowce KEFa z serii CODA ewentualnie CRESTA.
To obecnie jedne z najbardziej muzykalnych kolumn na rynku .
Ciekawy byłby również MONITOR AUDIO-seria Bronze.
Generalnie do Twego wzmaka polecałbym głośniki brytyjskie.

Kolumny do pokoju 2004/08/08 22:06 #197

• gorek
  • gorek Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik forum
  • Użytkownik forum
w sumie frank ma racje co do tych kef-ow ale one w sklepie nowe kosztuja ok 1700 zl. Ty masz do dyspozycji taka sama sumke pieniędzy, ale szczerze mowiąc chyba lepiej upolować jakąś okazje i kupic np polroczne kolumny z drugiej reki za te 1700 zl. Ja za swoje monitorki okazyjnie dalem walsnie 1700 zl a warte sa duzo wiekszych pieniedzy....
Jezeli jednak chciał byś monitor audio bronze to na allegro jest oferta razem z granitowymi podstawkami http://www.allegro.pl/show_item.php?item=28261640

Gorek

Kolumny do pokoju 2004/09/24 20:43 #372

• woj
  • woj Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik forum
  • Użytkownik forum
Polecam zainteresować się sprzętem pt: Alesis Monitor One
cena \ jakość świetna

• Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator