HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Standy z klasą ??? 2004/11/29 22:00 #6999

Ma ktos moze namiary na jakies pozadne podstwaki pod moje monitory ( ProAc Tablette2000 ). Osobiscie mam jednak dosc wszechobecnej stali szukam czegos bardziej wyrafinowanego- drewno, granit. Osobiscie to marza mi sie Standarty model 7, ale coz cena robi swoje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Standy z klasą ??? 2004/11/29 22:30 #7004

Przejdź się na jakikolwiek cmentarz i zachacz o zakłady kamieniarskie, których tam w okolicy na pewno pełno. Popytaj kamieniarza za ile zrobiłby ci z jakichś odpadów ( standy nie maja przeciez duzych powierzchni ) podstawki. Druga opcja to hurtownie kamienia, czasami można coś trafić. Trzecia opcja to producenci granitowych parapetów np albo parapetów marmurowych - liczą z metra i od danej szerokości a jak poprosisz to ci przytną - co im za różnica. No i ostatnia opcja to sklep audio. Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Standy z klasą ??? 2004/11/29 22:34 #7008

sorki chyba cie nie zrozumialem - ale jestem juz po 2giej lampce wina :) hihihi dopiero teraz do mnie dotarlo :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Standy z klasą ??? 2004/11/30 21:53 #7178

Tanie , ale do ProAca, cos mi to nie pasuje. Jest taki gostek . kupiłem u niego do Bowersów 601 s3 i nawet wymagajaca żona mnie nie przegoniła. Nie znaczy , że nie mozna lepiej, ale na pewno lepiej niż sama stal
Sprawdx www.standmax.iq.pl/.html
Może cos Ci podejdzie.
Są tanie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

DENON + B&W 5.1 + SHARP 46 + kabelki

Standy z klasą ??? 2004/11/30 21:54 #7179

Tylko, czy do ProASc, to nie profanacja, Do Bowersów lepiej nie trzeba.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

DENON + B&W 5.1 + SHARP 46 + kabelki

Standy z klasą ??? 2004/12/01 10:50 #7214

Nie podałeś ceny, która cię intweresuje. I druga kwestia: zalezy ci na wyglądzie, czy na brzmieniu? Nie wiem czy kamieniarz, który na co dzień robi co innego, zrobi na pewno dobre standy. Dobry fachowiec na pewno tanio nie policzy. Cena najtańszych StandArtów jest wysoka, ale nie kosmiczna( w dodatku są firmowo wypełnione), tańsze( i ładnie wykończone) są standy VAP(bardzo podobne do JTL - w Wa-wie mozna je upić w Audioforte), w Ministerstwie Dźwięku można kupić solidne standy Danish Phisic(ich zaletą są specjalne ostre śruby zamiast kolców, więc można je regulować na stojąco). Każdy dobry metalowy stand będzie kosztował w sklepie 1000 zł albo więcej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wszelkie formy entuzjazmu są przejawem upośledzenia umysłowego.

Standy z klasą ??? 2004/12/01 21:51 #7321

Dzieki wszystkim za odp. Szukalem daleko a przypadkowo sam znalazlem. StandMax to do Proaczkow zeczywiscie chyba maly obciach. Znalazlem cos takiego www.audiostereo.pl/diy_standy.html%20%20...c%20czy%20nie...hmmm

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Standy z klasą ??? 2004/12/01 21:53 #7322

www.audiostereo.pl/diy_standy.html chyba tak to sie wstawia sory ale troche sie w tym gubie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Standy z klasą ??? 2004/12/01 23:00 #7340

Przyznam , ładne. U mnie te ze standmaxa pracuja z sorrundami, ale dodam , że nie sa złe. Na pewno lepsze i masywniejsze niz te blaszaki po kilkaset zł. w salonach i marketach.

No i gośc ma mnóstwo pozytywnych opinii na allegro.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

DENON + B&W 5.1 + SHARP 46 + kabelki

Standy z klasą ??? 2004/12/02 11:12 #7410

Efektowne mebelki. Jeśli twórca będzie chciał rozwinąć firmę i nieco większą produkcję, to cena rynkowa pewnie nie będzie budżetowa, tym bardziej, że monitory to nisza na niszowym audiofilskim rynku, więc i sprzedaż nie może być duża. W każdym razie - trzeba życzyć powodzenia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wszelkie formy entuzjazmu są przejawem upośledzenia umysłowego.

Standy z klasą ??? 2004/12/02 11:20 #7411

polecam IXOS Deadrock 903-
-posiadam takowe ,czarne swietnie sie przentuja
wym: 600mm
maja kolce w gornej podstawie jak i dolnej .
koszt :369zl to byl 98r.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

zycze wspanialego muzycznego dnia.

Standy z klasą ??? 2004/12/03 13:04 #7491

ftyk,
jesli CI sie marza StandArtModel 7 to akurat je sprzedaje za 1000(nowe 1700).
Jak chcesz to pisz specialized@simplusnet.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Standy z klasą ??? 2004/12/03 17:25 #7510

Ten link działa
standmax.iq.pl/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Standy z klasą ??? 2004/12/03 21:10 #7530

Specjalizet szkoda ze sie nie odezwales wczesniej bo juz zamowilem podstawki od producenta z tego linka co podalem za 850zl. Mam nadzieje ze nie beda to pieniadze wyrzucone w bloto a nowe podstawki godnie zastapia podstawki OSTOI. Jak tylko dotra napisze o nich cos wiecej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator