HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Warto te kolumny??? 2004/11/29 20:40 #6993

Witam
Mam dostęp do kolumn tego typu; CAT 404 LEB- nówki. Warto w tego typu sprzęt inwestować? Czy jest to raczej marketowa zabawka???

[/img]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrówka:)

Warto te kolumny??? 2004/11/29 22:23 #7003

Aż tak straszna marketowa zabawka toto nie jest,ale można kupić lepsze w tej cenie.A do czego wogóle to ma być podpięte?Do kina,czy do stereo?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

Warto te kolumny??? 2004/11/29 22:57 #7019

W domyśle do stereo, ale podkreślam, że narazie to sfera rozważań. Nawiązując do twojej wypowiedzi; co konkretnie takiego można dostać w tej cenie (czy mógłbyś podać kilka modeli).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrówka:)

Warto te kolumny??? 2004/11/30 09:57 #7037

Z kolumn Cat nic nie slyszałem ale widziałem parę ich kolumn w ofercie firmy wysyłkowej Konrad oraz na Allegro. Nie zrobily na mnie korzystnego wrażenia.Z tego co widzialem jest to firma produkująca kolumny z najtańszych głośników i komponentów.Jest to tylko moje odczucie na podstawie widzianych zdjeć.Jeśli masz możliwość to posłuchaj ich najlepiej z wzmacniaczem ktory mialby je napędzać i z twoich ulubionych płyt.Dobrze byłoby posłuchać innych kolumn w zbliżonej cenie znanych producentów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Warto te kolumny??? 2004/11/30 21:40 #7174

Zabawnie wygląda ta kopułka ucharakteryzowana na wstęgę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

- Eee, przepuśćmy je, to tylko ciężkie krążowniki...

Warto te kolumny??? 2004/12/01 10:54 #7216

A ile toto kosztuje?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Warto te kolumny??? 2004/12/01 13:14 #7243

Wielkie skrzynie z cienkiej płyty wiórowej bez usztywnień, głośniki po 20 zł za szt. Sprzedają takie w np. REALU u Niemców. Nie warto. A ila maja kosztować?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

amin

Warto te kolumny??? 2004/12/03 21:07 #7528

słuchalem tego w Conradzie niepamietam ile kosztowaly ale pamietam ze stojace obok Polskie Tonsile graly lepiej...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Warto te kolumny??? 2004/12/08 17:49 #7896

Nie radzę w to to inwestować.Kiedyś miałem głosniki Cat w autku i wywaliłem je po paru tygodniach.Kosztowały niewiele,wyglądały ładnie ale tylko buczały a muzykalnosci w nich nie było wcale.No chyba że sprzęt do domu to inna para kaloszy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator