HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

[soundbar] JBL Bar 3.1 czy Philips TAB8805/10 2020/11/20 23:40 #449585

Kupuje telewizor LG OLED55CX3LA i chciałem sprawić sobie do niego nagłośnienie i tu mam dylemat. 

Do wyboru mam :

JBL Bar 3.1 specyfikacja i cena : www.euro.com.pl/soundbar-speakerbar/jbl-bar-3-1.bhtml#opis

Philips TAB8805/10 specyfikacja i cena : www.euro.com.pl/soundbar-speakerbar/phil...s-philips.bhtml#opis



... o ile sporo można poczytać o JBL o tyle o Philipsie nie wiele jest recenzji i opinii. Soundbar będzie umieszczony w salonie 25m2. TV na ścianie, pod nim na komodzie cały zestaw (może z racji ze subwoofer jest bezprzewodowy będzie stał z drugiej strony pokoju) . Pokój na piętrze. Podłoga z paneli, pod nimi deski i płyty OSB (nie wylewka). Ktoś może coś doradzić ewentualnie coś bliżej powiedzieć o nagłośnieniach philipsa?

JBL juz na pierwszy rzut oka ma większy, solidnijeszy i cięższy subwoofer z głośnikiem skierowanym w podłogę. Nie wiem czy przy mojej podłodze (bez wylewki) nie będzie to kłopot z przenoszeniem drgań itd. Phipips z kolei jest droższy, ale tu cena może być  wyższa z uwagi na funkcje multiroom, gdzie raczej zakupionego zestawu soundbara nie będę poszerzał o dodatkowe głośniki itd. 

Na TV będzie głównie będzie netflix oraz jakieś materiały na youtube prawdopodobnie tez muzyka z youtube. Z tego co wiem oba zestawy dają możliwość sterowania jednym pilotem od TV z uwagi na obsługę HDMI ARC na czym mi głównie zależy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:[soundbar] JBL Bar 3.1 czy Philips TAB8805/10 2020/11/22 14:04 #449596

A LG nie ma żadnych ciekawych soundbar w ofercie?
Nie na żadnej zniżki na nie przy kupnie tv?


Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

[soundbar] JBL Bar 3.1 czy Philips TAB8805/10 2020/12/15 23:04 #449743

A dlaczego nie weźmiesz pod uwagę porządnych soundbarów? No z całym szacunkiem dla Philipsa, ale wolałbym Yamahę BAR400. W dodatku będzie to można rozwinąć do bezprzewodowych sorround z tyłu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator