HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Pomocy! Kolumny podłogowe do 4000 zł 2020/05/30 04:08 #448734

Witam wszystkich!
Tak jak w temacie szukam kolumn podłogowych które zastąpią moje kilkuletnie monitor audio. Zakładam nowy wątek ponieważ mój zestaw, jak każdy, jest specyficzny.
Preferuję ostrzejsze, wyraźne brzmienie. Bardzo lubię wszelki sprzęt od Audio Technica bo dźwięk jest precyzyjny i żadne pasmo nie jest nachalne. Lubię dobrze brzmiące wyższe pasma i wokale, lubię tez energiczną i zdecydowaną perkusję. Nie lubię zamulonego dołu ani dominującego basu. Wybrałem do kolumn wzmacniacz Cambridge CXA60 który czytalem ze jest bardzo barwny, więc może wywołać ciekawy efekt. Preferuję kolumny używane chyba ze jakiś ważnych względów polecacie nowe. Jakkolwiek to brzmi proszę na razie żebyście nie sugerowali się rozmiarem pomieszczenia (planuje przeprowadzkę), ale to są średnie przestrzenie, będą grały w pokoju a nie w salonie. Dlatego liczę na luźne sugestie. Bez dalszego rozpisywania się mój zestaw to:
wzmacniacz CXA60
Preamp Pro Ject Phono box s2
Gramofon Rega Planar 2 z wkładką Audio Technica AT-F7 (Typ mc)
Moje pierwsze kroki stawiałem na tym forum i polecono mi wspaniałego klasyka Audiolaba 8000. Liczę ze znowu damy radę coś wymyślić ciekawego :lol:
Pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MŁ.
Ostatnia edycja: przez enjoyyour. Powód: Edycja

Pomocy! Kolumny podłogowe do 4000 zł 2020/05/31 16:43 #448742

Drobna poprawka: Wzmacniaczem będzie Arcam A29

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MŁ.

Pomocy! Kolumny podłogowe do 4000 zł 2020/06/06 12:32 #448789

Gdyby ktoś szukał odpowiedzi pytanie: zakupiłem używane Tannoy Precision 6.2. Jestem bardzo zadowolony. Można zamykać/ usuwać temat.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MŁ.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator