HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wzmacniacz do klipsch R-28F 2020/01/12 17:53 #447986

Witam
Chyba już mój 3 temat dotyczący zakupu w ciągu 3 lat ( może ktoś pamięta wpadkę z kolumnami aktywnymi klipsch 28pf :)).
Ale do rzeczy, udało mi się zakupić w miarę tanio nowe kolumny jak w tytule tematu, nie mam do nich jednak zasilania.
Kolumn klipsch słuchałem na Cambridge cxa60, jednak mój budżet na chwilę obecną nie pozwala na jego zakup. Doczytałem się że do tych kolumn rotel 06 w którego celowałem w ogóle się nie nadaje. Potrzeba czegoś co zagra "lżej" z nastawieniem na średnie pasmo ( nie wiem czy dobrze to ująłem)
Niestety nie mam żadnej możliwości gdziekolwiek podjechać i posłuchać. Sugeruję się tylko opiniami z internetu. Mój maksymalny budżet na tą chwilę to 1500 zł więc celuję raczej w używany sprzęt.
Przeglądając allegro wpadł mi w oko pewien marantz
allegro.pl/oferta/marantz-pm-7003-silver...&utm_source=facebook
Nie mam jednak pojęcia czy poradzi on sobie z kolumnami takiej wielkości. Nie wiem również czy idąc w kierunku tej firmy jest to słuszny wybór. Muzyki słucham każdego rodzaju z nastawieniem na elektroniczna.
Z chęcią wysłucham również innych propozycji.

Ps. Na sąsiednim forum mam identyczny temat, jednak chce poznać zdanie jak największej liczby osób

Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator