HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Klipsch R-51M amplituner? 2019/11/16 01:51 #447613

Dostałem w prezencie głośniki podstawkowe Klipischa R 51M, a z racji tego, że nie mam dużej wiedzy na temat głośników, amplitunerów i wszystkiego co z tym związane to chciałbym zapytać do czego je podłączyć? Amplituner, wzmacniacz głośnikowy, DAC? Moglibyście mi coś polecić do 1000zl? W przyszłości pewnie chciałbym jeszcze zainwestować w subwoofer lub głośnik centralny do zestawu. Głośniki będą służyły mi głównie do muzyki i netflixa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Klipsch R-51M amplituner? 2019/11/16 06:51 #447617

Amplituner stereo byłby wystarczająco dobrym rozwiązaniem jeśli nie jesteś kinomaniakiem. W takiej kolejności jak opisałeś a więc muzyka i filmy wystarczy w zupełności a co najważniejsze może dać dużo przyjemności ze słuchania muzyki a przy tym nie wpłynie ujemnie na wrażenia z seansów filmowych. Ważne żeby takowy miał wewnętrzny DAC w co za tym idzie wejścia cyfrowe i kojaksalne oraz wyjście na aktywny subwoofer. Onkyo, Yamaha, Pioneer. Jest tego trochę na rynku wtórnym jak sądzę ponieważ w tej kwocie nowy raczej nie wchodzi w grę. I to cała recepta na przyzwoite brzmienie w twoim wypadku. Tak sądzę.

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Klipsch R-51M amplituner? 2019/11/16 07:03 #447618

Na przykład Marantz SR 5023 na allegro za 999 PLN.

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Klipsch R-51M amplituner? 2019/11/16 07:08 #447619

Oczywiście nie można też pominąć stosownych podstawek czyli standów pod kolumny. Półka czy powiedzmy komoda RTV też jest jakimś rozwiązaniem ale już niestety gorszym jeśli chodzi o niuanse akustyczne dla kolumn podstawkowych.

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator