HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Pro-Ject RPM 1 Carbon recenzja 2019/08/17 16:31 #447192

Nowy filmik

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pro-Ject RPM 1 Carbon recenzja 2019/08/17 21:20 #447193

Witam.Tez mam project rpm tylko 3 i tez kupilem w richersounds hehe tylko w anglii za £600.Ja osobiscie wybralem kolor czarny w obawie, ze bialy jako nietypowy, szybciej sie znudzi, a czern choc bardziej powszechna nie opatrzy sie nigdy.Ogolnie fajny gramofonik, minimalistyczny z wzorem bumerangu.Jest to moj pierwszy gramofon, wiec nie mam punktu odniesienia, ale mam go juz pare lat i jest ok, a jego ciekawy wyglad do dzis cieszy oko.Jedno co zauwazylem na filmie to masz niebalansowany talez tak jak w rpm 3, tam jest ponawiercany od spodu.Co do wagi to fakt, ze elektroniczna jest lepsza, ale samo ustawienie ramienia z ta plastikowa waga zajelo mi moze 2 min, a robilem to po raz pierwszy w zyciu, takze moze tam tez jest jakas roznica miedzy 1ka a 3ka.Co do teorii, ze nie ma sensu sluchac go wieczorem to hmm...Bardzo interesujace, choc oczywiscie wiem co miales na mysli, ale zabawnie to brzmi, bo jeszcze nigdy nie zasnalem wieczorem sluchajac muzyki w salonie.Szkoda, ze nie odpaliles silnika zeby pokazac talez w ruchu.Pozdrawiam i zycze udanej zabawy.Wrzucilbym fotem ale to forum przyjmuje pliki do. 4.9 mb-wstyd!Mamy 2019 rok, nie 1999.Straszne zacofanie, moze ktos cos by z tym zrobil, bo to jest niepowazne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator