HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

JBL-e80 Bi-AMP correct plug in 2019/02/02 12:19 #446166

Siemka

Mam ampli Yamaha RX-V571 + sub harman i dwie wolnostojace JBL-e80.
Nadal myślę o zmianie ampli na ten:
www.richersounds.com/yamaha-rn602-blk.html
Tak jak mi sugerowali koledzy z forum.

Ale poki co uzywam tego wzmaka i postanowilem podlaczyc kolumny w trybie Bi-Amp. Skoro jest to czemu nie skorzystac. Ale przeczytalem na necie inne opinie na temat samego podlaczenia. Niektorzy mowia zeby wyjac te blaszki z tylu glosnika. Inni zeby nie.
W lewym glosniku jest tylko jedna blaszka. Nie wiem czy to problem. Pewnie tak. Jak to cudo podlaczyc ?

2. Od jakichs dwoch tygodni po podlaczeniu jako Bi-Amp prawa kolumna zaczela mi harczec przy niskich.

Cos jest nie tak tylko gdzie... Prawa kolumna juz na bank do naprawym, co nie tak podlaczylem ?
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez FuRiOn.

JBL-e80 Bi-AMP correct plug in 2019/02/02 12:44 #446167

Przy biampingu ''blaszki'' się wyjmuje , zdejmij i zobacz czy dalej charczy , możliwe że uszkodziłeś amplituner ,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

JBL-e80 Bi-AMP correct plug in 2019/02/02 12:57 #446168

Wroce do domu to zobacze.

A jak bylo w normalnym trybie (jeden kabel na glosnik i bez biampa, normalne podlaczenie left right do ampli) to brak tej blaszki w lewym glosniku mogl czyms zaowocowac ? :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

JBL-e80 Bi-AMP correct plug in 2019/02/02 13:19 #446169

brak blaszki - sekcja niskotonowa by nie grała wcale w tej kolumnie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

JBL-e80 Bi-AMP correct plug in 2019/02/04 22:45 #446188

Jarek2176 napisał: Przy biampingu ''blaszki'' się wyjmuje , zdejmij i zobacz czy dalej charczy , możliwe że uszkodziłeś amplituner ,


Nie no cudotworca, wyjalem blaszki, zamontowalem jeszcze raz porzadnie i teraz strach sie bac ;) Chyba zostana jakis czas ze mna te JBL... to ich druga mlodosc a maja dopiero miesiac :D dzieki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator