HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wzmacniacz stereo - wsparcie kina domowego 2018/11/18 22:51 #445308

Witam,
mam amplituner kina domowego Onkyo TX-RZ820 i kolumny Heco Music Style 900 w układzie 5.0. Chciałem dokupić wzmacniacz stereo aby podpiąć go jako końcówkę mocy dla poprawy stereo w tym zestawie. Budżet max. 2000 zł. Myślałem o Onkyo A-9150 - ten wzmacniacz z tego co mi wiadomo daje możliwość włączać pilotem wejście Main In. Czy ten wzmacniacz to dobry pomysł czy może lepiej kupić jakiś używany wzmacniacz. Myślałem też o NAD 326 BEE ale tam są zwory i przełączanie preampów jest przez to utrudnione. A może lepiej kupić wzmacniacz stereo i podłączyć frontowe kolumny przez switch do dwu - ampli KD i wzmacniacza stereo? Muzyka, której słucham to głównie rock ale też elektronika, trochę jazz, trochę pop.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Wzmacniacz stereo - wsparcie kina domowego 2018/11/19 20:24 #445312

Pre out, będą kłopoty z regulacją głośności w filmach. kiedyś kolega krakoviak opisywał na forum takie rozwiązanie.
Lepiej przełącznik wzmacniaczy zastosować.
Tyle, że stracisz możliwość słuchania że źródeł cyfrowych.

Odpuść sobie ten nowy wzmacniacz stereo co wybrałeś.
za 2 kPln można kupić używany wzmacniacz stereo o jakieś 3 i pół klasy wyższy, lepszy, mocniejszy.
Nie tak dawno, na forum był wymieniany sprzęt używany który warto kupić.


Btw: zwore się wyjmuje i łączy preout z końcówką mocy, imo najwygodniej tak, najpewniej, najprościej. Nie ma tego jak zepsuć, zawsze jest pewność że są te części rozdzielone, bo inaczej kabel nie wejdzie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez wdehe.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator