HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Meridian 208 cd 2004/10/21 00:44 #1687

zna ktos tego staruszka? ma wbudowane pre, warto kupowac?
a Linn Karik 3? drozej, ale nieco nowszy sprzet

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Once upon a time there was a sausage called Baldrick. And it lived happily ever after.

Meridian 208 cd 2004/10/21 11:57 #1695

jozwa ma Krika I i miał kiedyś też III. Pytanie więc do niego :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Meridian 208 cd 2004/10/21 12:09 #1696

No właśnie - józwa !. Spotkałem się z różnymi opiniami. Jedne mówią ,że lepsza jest I a inne ,że III. Byłbym wdzięczny za wyjaśnienia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Meridian 208 cd 2004/10/21 15:10 #1712

Nie słyszałem, aby ktoś miał pożytek z tak starego Meridiana. Sądzę że nie warto. Co do Karika - posiadana przeze mnie jedynka (wersja z wbudowanym przetwornikiem, bo wcześniej jeszcze był Karik-tylko transport) okazała się brzmieniowo znacznie lepsza od posiadanej przeze mnie przejściowo trójki. Trójka w porównaniu z jedynką była sucha i płaska brzmieniowo. Zapewne znakomity transport, natomiast odtwarzacz dyskusyjny. Ciekawe czy to zbawienny wynik wysuszenia kondensatorów i rozwarstwienia płytek w moim staruszku? Według informacji producenta szło to tak: jedynka transport - jedynka odtwarzacz - dwójka (zmieniony zasilacz) - trójka (ponownie zmieniony zasilacz i zmiany układowe, plus nowszy lakier obudowy). Pośrednio można wnioskować, że Karik II może grać podobnie do mojego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Meridian 208 cd 2004/10/23 09:34 #1831

Takiego starego Meridiana mieli kiedyś w Magazynie. Napisz do Swinarskiego, to może ci cos o nim powie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nie wiem, nie znam się ... zarobiony jestem.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator